Гошко - до конкурса и след това

  • 89 049
  • 929
# 555
58718 гласа.
Виж целия пост
# 556
Сега чакам да ме одобрят за една група,която има 200 000 + мембъри. Ако го постна там,първото ни място е в кърпа вързано!
Виж целия пост
# 557
Мартина стискаме палци да се получи.На мен в две групи не ми одобриха поста  Sad
Виж целия пост
# 558
Баси  newsm09
Виж целия пост
# 559
Мартина стискаме палци да се получи.На мен в две групи не ми одобриха поста  Sad
Приеха ме в групата,сега чакам да одобрят поста Praynig
Виж целия пост
# 560
И аз го постнах в една по-мака групичка,но нищо всеки глас е важен Simple Smile
Дано го одобрят.

Одобриха го Simple Smile

Чудно дори администратора призова всички в групата да гласуват Simple Smile
Виж целия пост
# 561
Аз още чакам  Praynig
Виж целия пост
# 562
laguna_s,просто не е разбрала възможноста да се гласува за повеече от едно дете.
Виж целия пост
# 563
Почти 59400 гласа!
Виж целия пост
# 564
"Новините на NOVA, правите "мечешка услуга" на детето!!!
Забранени са агитации и могат да го дисквалифицират!
Едно е да се търси подкрепа из групи, друго- да се изтипоса от национална медия!"
Това видях да е написано като коментар във Фейсбук, под поста на НОВА с репортажа за нашето дете.
Виж целия пост
# 565
"Новините на NOVA, правите "мечешка услуга" на детето!!!
Забранени са агитации и могат да го дисквалифицират!
Едно е да се търси подкрепа из групи, друго- да се изтипоса от национална медия!"
Това видях да е написано като коментар във Фейсбук, под поста на НОВА с репортажа за нашето дете.

Абе и аз така го разбирам и за това преди няколко страници казах,че май сме в нарушение,дано ни се размине  Cry
Виж целия пост
# 566
"Новините на NOVA, правите "мечешка услуга" на детето!!!
Забранени са агитации и могат да го дисквалифицират!
Едно е да се търси подкрепа из групи, друго- да се изтипоса от национална медия!"
Това видях да е написано като коментар във Фейсбук, под поста на НОВА с репортажа за нашето дете.

Абе и аз така го разбирам и за това преди няколко страници казах,че май сме в нарушение,дано ни се размине  Cry
Дано наистина да няма проблеми. Има ли го в правилата, това за забрана на медии и агитации? То по тази логика и тук е агитация, нали все пак хората трябва някак да разберат, че да гласуват. Според мен не е нередно.
Виж целия пост
# 567
Прочетох правилата на конкурса, никъде не се споменават телевизиите или други СМИ. Само това:

Цитат
на свое усмотрение исключить из Конкурса любого участника, который нарушает Правила Конкурса или участника, использующего для достижения победы нечестные методы (покупка голосов, использование компьютерных программ для «накрутки» голосов), оскорбляет других участников и совершает другие аморальные действия.

Не виждам проблем с репортажа на НОВА, какво нечестно има, можеш ли да спреш журналистите да публикуват информация.
Виж целия пост
# 568
Стига де. Ако беше така, самите родители не биха се съгласили...
Не вярвам, че другите снимки събират гласове просто заради хубавата костенурка, например.

Стискам палци в понеделник да ни зарадват с добри новини!
Скрит текст:
Очевидно в центъра работят добри професионалисти. Но пиарите му, за мен, са просто коравосърдечни душици. Със същите дивиденти за центъра можеше да се организира една малко по-различна кампания.
Виж целия пост
# 569
Прочетох правилата на конкурса, никъде не се споменават телевизиите или други СМИ. Само това:

Цитат
на свое усмотрение исключить из Конкурса любого участника, который нарушает Правила Конкурса или участника, использующего для достижения победы нечестные методы (покупка голосов, использование компьютерных программ для «накрутки» голосов), оскорбляет других участников и совершает другие аморальные действия.

Не виждам проблем с репортажа на НОВА, какво нечестно има, можеш ли да спреш журналистите да публикуват информация.

И аз не виждам проблем, и съм напълно съгласна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия