На пазар в Лозенград и Одрин - 11

  • 179 179
  • 758
# 525
Синият пазар е зад марги,този на снимката се намира под джамията,и мисля ,че си работи всеки ден .
Виж целия пост
# 526
На снимката е покрития пазар,който е успореден на главната.Влиза се от паметника на лалетата и се излиза на една уличка,завиеш ли на ляво си на главната улица,а на дясно е уличка  с рибни магазини и фурна с много хубав хляб.
Виж целия пост
# 527
Гледах снимки на Синия пазар,т.е. съботния - оказа се, че не е този от долната снимка:
https://www.google.bg/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Frio.bg%2FStati … ct=mrc&uact=8
Аз ли нещо греша?
Това на снимките е тунелът под джамията. Синият пазар е основно за зеленчуци, като в единия край има и дрехи и домашни потреби.
Виж целия пост
# 528
Момичета, благодаря ви за разяснението Simple Smile
Сега ако ме светнете и коя улица се води за главна.
А ако щракнете едно линкче от Google  - златни сте Simple Smile
Виж целия пост
# 529
Ако прочетеш първия пост ще намериш отговора на въпроса си.
Виж целия пост
# 530
На снимката е покрития пазар,който е успореден на главната.Влиза се от паметника на лалетата и се излиза на една уличка,завиеш ли на ляво си на главната улица,а на дясно е уличка  с рибни магазини и фурна с много хубав хляб.

Благодаря за бързия отговор.
Виж целия пост
# 531
Ноември става забавно.
 Турците не си сменят времето от няколко години  и за няма и два часа път с кола от Несебър до Едирне отиваш в другия часови пояс! 
 На 1 ноември стъмване в 17.30 ч. Бургас в Едирне 18.30 ч.   
Виж целия пост
# 532
Предстои ни тази неделя да ходиме в Одрин . Какво бихте препоръчали като място за разходка ,за пазар. Знам ,че в неделя няма пазар ,Но няма иначе кога да отидем.
Виж целия пост
# 533
Предстои ни тази неделя да ходиме в Одрин . Какво бихте препоръчали като място за разходка ,за пазар. Знам ,че в неделя няма пазар ,Но няма иначе кога да отидем.

Главната, МОЛ-а.
Виж целия пост
# 534
Предстои ни тази неделя да ходиме в Одрин . Какво бихте препоръчали като място за разходка ,за пазар. Знам ,че в неделя няма пазар ,Но няма иначе кога да отидем.

Главната, МОЛ-а.

А за хапване кое място бихте ни препоръчали ?. В коментарите видях за Aydın .
Виж целия пост
# 535
В Одрин има много заведения за хранене. По центъра особено, всяко трето място предлага храна, а на безистена външния периметър всяко първо място предлага дюнери и др.
Ако отидете до Марги аутлета, там също можете да хапнете. Зад Марги-то също има доста заведения. Около Селимие-то също. Яла съм на много места и винаги съм оставала доволна. Аз принципно много харесвам турската кухня.
Точно в Одрин притеснение за хранене изобщо няма как де има човек...
Виж целия пост
# 536
Предстои ни тази неделя да ходиме в Одрин . Какво бихте препоръчали като място за разходка ,за пазар. Знам ,че в неделя няма пазар ,Но няма иначе кога да отидем.
Ние ходихме миналата неделя - обиколихме мола, Марги аутлета, центъра. Не препоръчвам заведенията в мола - останахме разочаровани.
Бяха ми казали, че на мястото на петъчния пазар има зеленчуков, обаче така и не стигнахме дотам, за да потвърдя информацията. Иначе част от складовете също работеха.
Виж целия пост
# 537
 От както е отворен МОЛ-а, само там хапваме. Има всичко - и турска кухня, и европейска, десерти, сладоледи и каквото си помислиш.
Иве, сигурно отивате за първи път там да хапвате и не сте улучили правилното място за вас. А и цените са различни. Има и по-скъпички ястия и заведения там.
Ох, като се сетя за последния етаж, направо искам да се телепортирам там, да си хапна, да разтъпча храната, да позяпам от някоя тераса.
Виж целия пост
# 538
От както е отворен МОЛ-а, само там хапваме. Има всичко - и турска кухня, и европейска, десерти, сладоледи и каквото си помислиш.
Иве, сигурно отивате за първи път там да хапвате и не сте улучили правилното място за вас. А и цените са различни. Има и по-скъпички ястия и заведения там.
Ох, като се сетя за последния етаж, направо искам да се телепортирам там, да си хапна, да разтъпча храната, да позяпам от някоя тераса.

Вярно е, че за първи път сядаме там. Обикновено хапваме в центъра. Може би наистина просто не сме уцелили правилното място.
Виж целия пост
# 539
И аз съм много доволна от храната в мола. Както писах напред, ядохме в Кумпирбокс и останахме очаровани. От качеството, количеството и цените. А в Мадо не е за любители на сладкото..... ще искате да си поръчате половината меню. Stuck Out Tongue
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия