Модни консултации - 30. Лятна и цветна

  • 124 087
  • 767
# 195
Ако имаш време, мини и виж. Аз ги харесвам, имат добри попадения на прилични цени.
Виж целия пост
# 196
Търся официална рокля за мен за кръщене в цвят пудра, може дантелена,или да има леко дантела, в краен случай екрю.
Моля посъветвайте ме към какъв модел и къде да се насоча да търся. Имам качени повечеко килограми и искам да прикрия ръце и корем.Дайте ми идеи. Искам да изглеждам много добре, затова ми е важен модела и съм склонна да направя компромис дори и да не ми харесва толкова, но да ми стои добре.
Принципно съм 60 кг, сега 70,средно висока,с фигура тип пясъчен часовник, по-широка съм в бедрата ooooh! Grinning Mr. Green
Стоят ми добре по-разкроени рокли като цяло. bouquet

Аз нося рокли тип Ампир, когато съм напълняла:
https://shop.mdl.bg/image-137579-392-537-Roklia-Weekend-by-Max-Mara.jpg - само илюстративно
Ако кръщенето е през лятото, може да е без ръкави и да я комбинираш с хубав голям шал.
Виж целия пост
# 197
В началото на Септември е, тъй че го броя лято.
Харесвам по-романтичните рокли, къдрички, разкроени, по-ефирни, нещо по-разчупено. Много ми допада и стила на Кейт Мидълтън.
Виж целия пост
# 198
Роклята за кръщенето на моето дете взех от Orsay. Кръщенето беше на 06.09. Иди и виж, мисля, че ще си харесаш нещо. Днес имаха много хубави рокли, направо съжалих, че нямам повод скоро Simple Smile Хубави за мен, разбира се, не всички ги харесват. Но са по-романтични.
Виж целия пост
# 199
Роклята за кръщенето на моето дете взех от Orsay. Кръщенето беше на 06.09. Иди и виж, мисля, че ще си харесаш нещо. Днес имаха много хубави рокли, направо съжалих, че нямам повод скоро Simple Smile Хубави за мен, разбира се, не всички ги харесват. Но са по-романтични.

Супер, ще ги видя задължително.  Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Къдрички, воланчета и др. подобни на по-едра фигура не са най-подходящото.
Цвят нюд - също.
Виж целия пост
# 201
За жалост е така.За момента не мога да ги нося,но споменавам какво харесвам кано стил.Цвета ще е ок,стига модела да е хубав.Тъмно не ми се носи въобще,макар да знам,че вероятно ще е най-удачния избор.
Виж целия пост
# 202
Защо да е най-удачният избор? Пробвай и ще прецениш.
Виж целия пост
# 203
Ами,защото се убедих,че доста прикрива и вталява фигурата,но от този тази гледна точка го казвам.Откакто родих си купих повечко черни дрехи,и в тях изглеждам доста по-добре.Трудно е,като обикалям и нищо не ми стои,много се депресирам.Но и това ще мине.😊Все ще си намеря нещо подходящо.
Виж целия пост
# 204
Харесвам модела  рокля, показана от Елкис и го смятам за най-подходящ при по-пищни фигури. Може да е с дантела отгоре, но разкроени воали, тюлове и дантели само ще продадат повече обем и момичешкото и романтичното се губи. Цвят пудра е чудесен за повода и ще ти отива.
Виж целия пост
# 205
Здравейте, много се извинявам за въпроса, който не е много по темата, но не знам кой друг освен вас би ми отговорил адекватно. Какво мислите за обувките Camper, закупени от магазини Fan point? От Camper.com ми казаха, че вече нямат представителство в България и се чудя дали има вероятност обувките от Fan Point да не са оригинални или да са некачествени?
Виж целия пост
# 206
Това че няма официален вносител, не значи задължително, че стоката е менте, може да са внесени и закупени отвсякъде където имат официален вносител, а може и да са менте.
Трудно е да разбереш кой от двата варианта е.
Пробвай там номер, щом искаш да си сигурна поръчай онлайн някъде.
Тия модели седят тук от доста години, верно че  Camper е по-консервативен бранд залагащ на удобството, но и те изкарват нови модели всеки сезон.
Виж целия пост
# 207
Това че няма официален вносител, не значи задължително, че стоката е менте, може да са внесени и закупени отвсякъде където имат официален вносител, а може и да са менте.
Трудно е да разбереш кой от двата варианта е.
Пробвай там номер, щом искаш да си сигурна поръчай онлайн някъде.
Тия модели седят тук от доста години, верно че  Camper е по-консервативен бранд залагащ на удобството, но и те изкарват нови модели всеки сезон.

Благодаря за отговора! А, Camper изобщо имат ли ментета? Този модел, който съм си хареса го има в момента и на официалната им страница, но идва малко по-скъп.
Виж целия пост
# 208
Темата е за модни консултации, а не дали дадени обувки са ментета.
Виж целия пост
# 209
Това че няма официален вносител, не значи задължително, че стоката е менте, може да са внесени и закупени отвсякъде където имат официален вносител, а може и да са менте.
Трудно е да разбереш кой от двата варианта е.
Пробвай там номер, щом искаш да си сигурна поръчай онлайн някъде.
Тия модели седят тук от доста години, верно че  Camper е по-консервативен бранд залагащ на удобството, но и те изкарват нови модели всеки сезон.

Благодаря за отговора! А, Camper изобщо имат ли ментета? Този модел, който съм си хареса го има в момента и на официалната им страница, но идва малко по-скъп.

По-добре си купи наистина удобни, качествени и красиви обувки или с други думи - не купувай Camper  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия