НВ-ВМХ и палео - тема за здравословното хранене, част 116

  • 52 811
  • 740
# 315
bubanka супер, че ти харесват. И аз ги харесвам много.
Ти на фурна ли ги направи?

Току що се връщаме от пазар. Миналата седмица се сдобих с кокосово брашно, а днес си купих кокосово масло, стърготини и мляко. Никога не съм опитвала млякото, маслото (и брашното още не съм го подхванала). Остана сега само кокосова захар да си намеря  Crazy

Скрит текст:
ММ като си е взел маймунка, ще и купува сега и палмови продукти  Joy Той пък е фен на бананите, та се допълваме взаимно.  Flutter
Виж целия пост
# 316
да, нямам микровълнова
но девойката ми не ги хареса - обяви ги за сладки и хрупкави отвътре  Laughing
Виж целия пост
# 317
Бубанка, с онова дмското бадемово ли, да знам да мятам и аз утре? Колко минути във фурната?
Виж целия пост
# 318
да, с дм-ското, с повече масло от рецептата, в една керамична дебела формичка, минути - не помня, хареса ми на вид и го извадих - беше опечено добре без да е сухо или глетаво

Скрит текст:

на живо е по-кафяво, светкавицата изяде цвета
Виж целия пост
# 319
Ето ги и моите, а на втората снимка са намазани с масълце. Кръгли са, заради това, че ги правя в чаша. Търсих си днес квадратна дълбока купа, за да си ги правя във вид на филийки, но ударих на камък. Гледах една мацка в ютюб си направи пържени филийки, ама не знам доколко яце, панирано с яйце ще е добра идея  Grinning

Скрит текст:


Виж целия пост
# 320
Рецептата за бадемовото хлебче в темата с рецептите ли е?
Виж целия пост
# 321
на предишната страница е рецептата
Виж целия пост
# 322
Благодаря ти!
Бляла съм някъде и съм я пропуснала.
Виж целия пост
# 323
Здравейте,
Търся да си купя свинска мас, някой може ли да ми даде идея къде в София да намеря? Например днес търсих в Кауфланд, но нямаше? Благодаря предварително!
 bouquet Hug
Виж целия пост
# 324
Във Фантастико има със сигурност.
Виж целия пост
# 325
Здравейте,
Търся да си купя свинска мас, някой може ли да ми даде идея къде в София да намеря? Например днес търсих в Кауфланд, но нямаше? Благодаря предварително!
 bouquet Hug
има със сигурност! Питайте.
Виж целия пост
# 326
В Кауфланд,където са маргарините и маслото има свинска мас,в бяла кофичка, като от кисело мляко.Мисля че марката е Вибо.В голяма част от магазините тип месарница и млекарница също има.Сега обаче е горещо и не зареждат навсякъде,защото малко хора като нас готвят с мас.
Виж целия пост
# 327
Благодаря, момичета!
Ще проверя отново и във Кауфланд, че имам наблизо. Явно покрай маргарините е замаскиран добре и не се вижда.  Twisted Evil
 bouquet Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 328
В СБА също има свинска мас! Аз лично я заредих хахаха
Виж целия пост
# 329
Остана сега само кокосова захар да си намеря  Crazy


Кокосовата захар си е просто захар,нали знаеш?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия