Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 923
  • 3 846
# 690
Какво е "пичие"?
Питие ли?
Да.

Искрено се надявам Маргарита Хранова да не се излага.
Виж целия пост
# 691
Мерси , досега и аз търсих :
https://www.24chasa.bg/Article/1451868
Виж целия пост
# 692
Не харесвам Хранова.
Виж целия пост
# 693
То от Мара какво да очаквам.

Не я харесвам Хранова.
Виж целия пост
# 694
Тя е творец и е артистично небрежна.
Ох , защо се подиграват със Сашка , жал ми е , че така са измислили сценария за първата вечер.  #Cussing out

Сашка не им е важна и затова не се съобразяват с нея - не е влиятелна и не може да им навреди  - затова я еба*ат... Винаги има един такъв аналог на Панайот - Луна май беше в миналия сезон.
Другите участници малко или много са "в час"  - това игри, мисии и пр.  са подготвени и са наясно какво ще се случва и какво да очакват - важно е да има една жертва, с която да се гаврят.  Гадно е, но  и сценаристите са такива  - тъпи. Нямат акъл за по-интелигентна интрига. Един червей на кукичката им стига.
Виж целия пост
# 695
Хранова какво ще прави вътре, изобщо не ми се връзва с групата. Поне разбрах кой ще им шета.
Виж целия пост
# 696
Не вярвах, че Маргаита Хранова ще влезе...
Виж целия пост
# 697
Хранова е луда!  ooooh!
Каквото и да и се случи тук, си го заслужава напълно, след като е влязла точно в този сезон!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 698
И аз не мислех, че ще влезе😒
Виж целия пост
# 699
Харесвам Марги Хранова и въобще не искам да влиза. Или ще ке чувства аутсайдер и не та мястото си или , по-лошо, да вземе да се впише идеално!
Виж целия пост
# 700
Хранова ще го играе на баба/кака Лили от миналият сезон. Кошничката с ядене, ставите ме болят , мисията сложна и т.н.
Виж целия пост
# 701
Хранова какво ще прави вътре, изобщо не ми се връзва с групата. Поне разбрах кой ще им шета.
Да бе! Ще им шета друг път. Тази е такава свекърва, че ще ги нареди всичките до един. Mr. Green
Виж целия пост
# 702
Хранова какво ще прави вътре, изобщо не ми се връзва с групата. Поне разбрах кой ще им шета.

И на мен не ми се връзва в общата картинка.
Виж целия пост
# 703
М. Хр : "Майка на къщата , зависи от децата "
Е сега ще ги види дечицата  #Crazy Sick
Виж целия пост
# 704
Всичко е дежа вю вече - глупави силиконки, естрададжии, пишман плейбои ...  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия