Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 450
Ти в коя социална прослойка се позиционираш?
Виж целия пост
# 451
Фокусирайте се, моля.
Не искате да ме убедите, че не ви е важно дали един мъж се справя добре в живота, нали?
Говорим за лайфстайл, а не за комплексар с малка пишка, който е бачкал цяла година за да си купи кола на старо.

Фокусирахме се. Joy
Значи, определено е важно дали 1 мъж се справя добре в живота. Обаче по-важен е характерът(за да се напаснете), погледът му към света, живота (да са ви сходни). Това за връзка.
А за секс - тука вече ... всяка жена си решава с кого и кога да си легне.
Аз пък само не разбрах защо авторът търси умна жена. Според мен за това, което иска не му трябва умна жена. А, и освен това трябва да уточни какво има предвид под развратна (или разкрепостена - не помня какво точно беше писал). Wink Макар, че хубаво му бяха писали, че за да бъде една жена разкрепостена трябва да си й влязъл под кожата. (Затова съпрузите по-често ги огрява с такава жена. Joy )

Ей това много ми хареса:
Хубу, ама пишката я виждаш в последствие. Трябва нещо преди това да те провокира да изпиташ желание да я видиш Sunglasses

симпатична физиономия, усмихнати очи, интерес в погледа , внимателно държане нататък ... сходни интереси, готин характер, желание за живот   @което показва много неща@  и проява на интереси , спокойствие , умение да не се налага , комуникативност , дипломатичност, способност на мъдри компромиси @не с някакви часовници, коли и глупости@ , приемане на битовизми и справяне с домакинска работа , както и непрекаляване с маниите за чистота ... И изобщо толкова много неща идват преди @добра ли е колата и ще може ли да пътуваме семейно удобно  Simple Smile с нея @ и как ще приеме детето да повърне вътре и ще си го почисти ли без драми ...
Виж целия пост
# 452
Това е личен въпрос, който нямам причина и нужда да обсъждам, а и не виждам с какво ще допренесе към разговора. Peace
Виж целия пост
# 453
Социалната прослойка не е толкова важна. По-важен е акълът в главата - имаше си приказка за това: "С умни хора лесно се работи(живее)."
Виж целия пост
# 454
Социалната прослойка не е толкова важна. По-важен е акълът в главата - имаше си приказка за това: "С умни хора лесно се работи(живее)."
Мамка му, така е. Започвам да си мисля, че жените сте по-умни от мъжете, а доскоро мислех обратното....
Виж целия пост
# 455
Социалната прослойка не е толкова важна. По-важен е акълът в главата - имаше си приказка за това: "С умни хора лесно се работи(живее)."

Не е, особено когато я няма, а има нещо като пяна, изскочила на повърхността- често в различни нюанси- от бяло, през сивкаво, та до гнусно черно- кафяво.
Която пяна някои отъждествяват с " каймак на обществото". Mr. Green

В такива моменти се сещам за комбинациите от новобогаташи с частни самолети и пристанища, женещи се и правещи деца на конвейер на професионални чалгаджийки.
Виж целия пост
# 456
Абе, спрете да правите диалози! До колкото разбрах, темата е автора да намери някоя скучаеща бг мама, да си праят кефа... Вое 30 страници изписахте
Виж целия пост
# 457
Теб какво те бърка, та се газираш? newsm78
Виж целия пост
# 458
Теб какво те бърка, та се газираш? newsm78
Вероятно и той търси същото, а не го намира....
Виж целия пост
# 459
Социалната прослойка не е толкова важна. По-важен е акълът в главата - имаше си приказка за това: "С умни хора лесно се работи(живее)."
Мамка му, така е. Започвам да си мисля, че жените сте по-умни от мъжете, а доскоро мислех обратното....

А, сетих се, че освен акъла и опитът е важен. Joy
Между другото някъде и много отдавна бях чела, че бракът е по-успешен, ако жената е по-образована от мъжа. Wink
Виж целия пост
# 460
Биг Сити, добрите обноски са минимален стандарт, без тях и първа среща няма да има. Владеенето на езици е въпрос на лична потребност, интерес и желание. Умението за общуване с жени е атрибут на всеки себеуважаващ се social climber, та само по себе си не е атестат за нищо. Иначе, ще постигнем съгласие, че без общуване няма да се стигне доникъде, защото е най-важният инструмент за преценка кой какъв е, вместо какъв му се иска да изглежда.
Виж целия пост
# 461
Аз ви говоря за нещата, които вървят в пакет. Солидно образование, ерудиция, висок материален стандарт и прочие. А вие продължавате с мантрата според която всеки каращ кола за 50+К е нискочел тарикат продал кравите на село и забогатял за една нощ. Предполагам, че непосредствения ви опит ви е твърде скромен.
Виж целия пост
# 462
Аз коментирам това, което си написал

Ако на първата ни среща се появя с Бристъл, костюм за три бона, безупречни маниери и прочие това ще е напълно достатъчно, не мислиш ли?

и казвам, че не е достатъчно. Ерудицията, образованието и семейното възпитание проличават в общуването, не от Брионито в първите десет секунди.
Виж целия пост
# 463
Аз ви говоря за нещата, които вървят в пакет. Солидно образование, ерудиция, висок материален стандарт и прочие. А вие продължавате с мантрата според която всеки каращ кола за 50+К е нискочел тарикат продал кравите на село и забогатял за една нощ. Предполагам, че непосредствения ви опит ви е твърде скромен.

Нали ти дадох пример с " пакета"- Коко Динев, женен последователно за две чалгаджийки, та и две деца с прекрасната комбинация от гени, създал. Mr. Green
Виж целия пост
# 464
Е, ясно е, че има общуване. Нали говорим за вечеря/среща?! Ох, обезсърчаващо е, че толкова буквално четете всичко.

Absurt, твоето упорство в това да спориш заради самия спор отдавна престана да бъде трогателно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия