Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 510
Брака определено пречи на секса!

Кога завърши училище, кога стигна до такива прозрения. ooooh!
Виж целия пост
# 511
Брака определено пречи на секса!

Кога завърши училище, кога стигна до такива прозрения. ooooh!

Сигурно си живуркат с Гризлито  семейно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 512
Брака определено пречи на секса!

Кога завърши училище, кога стигна до такива прозрения. ooooh!
Е не съм ли прав?Едно е да го правиш за кеф друго е за задължение и да не можеш да си с други щото разбираш ли си вързан с някой там.Тъпо е за мене!
Виж целия пост
# 513
Как реши,че го правим по задължение. Правим го когато искаме и двамата.
И с дългогодишен партньор секса е в пъти по-хубав,поради простата причина,че и двамата знаем какво доставя удоволствие на другия.
Виж целия пост
# 514
Това е много остаряло като отношение към секса. Не е 1917г. Нито 1817... Нито 817 година. Правим секс не (само) за да хванем съпруг и баща на децата си. И / или ходещ банкомат... А и за удоволствие, за разтоварване, от скука, не само от любов, но и от омраза и поради много други причини.

И да е само за да правим секс, освен външността, все ще понаучиш нещичко за този човек. (Освен ако всичко не се сведе до около 15 - 30 минути.) Пример: влизате в колата(или у тях) и той ти пуща чалга. Ти обаче мразиш чалга, така че мнението ти за него се променя моментално и сексът отива по дяволите.

Темата май трябваше да е : Какво искат красивите интелектуалки за да правят неангажиращ страстен секс ?    Sunglasses
Мъж с чувствителен ум, чувство за хумор и НЕтърсещ секс. Тогава жените сами му се лепят.Wink
Joy Честно да ви кажа не знам за мъж, който не търси секс. В смисъл изобщо да не му е важен.
Виж целия пост
# 515
Ако е импотентен, няма да търси, поне не и традиционен.
Виж целия пост
# 516
Ако е импотентен, няма да търси, поне не и традиционен.

Хаха какво искаш да кажеш, автора като търси нетрадиционен секс значи е импотентен Joy
Виж целия пост
# 517
Не е невъзможно, но нямах това предвид.
Виж целия пост
# 518
Joy Честно да ви кажа не знам за мъж, който не търси секс. В смисъл изобщо да не му е важен.
Това ясно, обясних по-нагоре за какво иде реч. Умението да общува с жени, без да е изписано на челото му или поведението му да крещи "отчаяно търся жена за секс". Wink
Виж целия пост
# 519
Joy Честно да ви кажа не знам за мъж, който не търси секс. В смисъл изобщо да не му е важен.
Това ясно, обясних по-нагоре за какво иде реч. Умението да общува с жени, без да е изписано на челото му или поведението му да крещи "отчаяно търся жена за секс". Wink

Оооо , аз  и такъв кандидат съм имала в младостта си. Дето не търсеше това и ми обясняваше, че то секса не било най - важното . Да се неначудиш. А иначе млад, завършил престижни колежи в чужбина, на добра професионална позиция, пътувал, неженен, хетеро. Доста прилична външност. Абе на книга "идеален".
С букети по 100 рози ми идваше у дома.  Blush Blush
Чудя се кандидат за какъв да ми бъде? Аз брат си има. Сега бил женен, водел жена си на екскурзии по целия свят. Живи и здрави да са, и това е вид връзка - туристически партньори  Grinning Grinning
Виж целия пост
# 520
Аз не разбрах, не е искал хептен секс ли? Може да му е трябвало на човека време, да обича отдалече да тръгва. Simple Smile

И аз имах един приятел преди години. Умен, ама твърде, чак колеблив. Уж сме приятели, разхождаме се говорим. После даде заявка, че ме харесва като жена. Но хем му се иска, хем се сдържа някак. Бе объркващо доста. Връзката му беше в криза, ще се развежда. една вечер стигнахме до целувка и а-ха да продължим по-натам и като скокна онзи пич "не мога", "не бива да го правя", "не е редно". И си тръгна сконфузен. Много свестен мъж. Не съм сигурна дали се раздели с жена си после, защото изчезна, а и аз не съм го търсила. Но явно не търсеше секс само, щом не си позволи да се възползва от ситуацията. Ето такива мъже заслужават уважение.
Виж целия пост
# 521
Какви туристически партньори ???
Трябва така да се подходи, че жената сама да иницира желанието за секс, а мъжа да не се натиска за това докато дирижира оркестъра.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 522
И аз имах един приятел преди години. Умен, ама твърде, чак колеблив. Уж сме приятели, разхождаме се говорим. После даде заявка, че ме харесва като жена. Но хем му се иска, хем се сдържа някак. Бе объркващо доста. Връзката му беше в криза, ще се развежда. една вечер стигнахме до целувка и а-ха да продължим по-натам и като скокна онзи пич "не мога", "не бива да го правя", "не е редно". И си тръгна сконфузен. Много свестен мъж. Не съм сигурна дали се раздели с жена си после, защото изчезна, а и аз не съм го търсила. Но явно не търсеше секс само, щом не си позволи да се възползва от ситуацията. Ето такива мъже заслужават уважение.

Подобен тип мъже, по мои наблюдения, никак не са малко. Simple Smile Не знам защо във форума се изкарва, че едва ли не всеки индивид от мъжки пол е с неутолимо либидо. Ами, както си има жени, които "не са много по секса", така има и мъже, при които интимният апетит не е добре развит. Wink
Виж целия пост
# 523
Подобен тип мъже, по мои наблюдения, никак не са малко. Simple Smile Не знам защо във форума се изкарва, че едва ли не всеки индивид от мъжки пол е с неутолимо либидо. Ами, както си има жени, които "не са много по секса", така има и мъже, при които интимният апетит не е добре развит. Wink
Какво общо има либидото с ценностната система и самоувереността във връзките?
Виж целия пост
# 524
Аз не разбрах, не е искал хептен секс ли? Може да му е трябвало на човека време, да обича отдалече да тръгва. Simple Smile

И аз имах един приятел преди години. Умен, ама твърде, чак колеблив. Уж сме приятели, разхождаме се говорим. После даде заявка, че ме харесва като жена. Но хем му се иска, хем се сдържа някак. Бе объркващо доста. Връзката му беше в криза, ще се развежда. една вечер стигнахме до целувка и а-ха да продължим по-натам и като скокна онзи пич "не мога", "не бива да го правя", "не е редно". И си тръгна сконфузен. Много свестен мъж. Не съм сигурна дали се раздели с жена си после, защото изчезна, а и аз не съм го търсила. Но явно не търсеше секс само, щом не си позволи да се възползва от ситуацията. Ето такива мъже заслужават уважение.

Абсолютно! Съвестен човек. В смисъл - мисли, а не да забърка някаква каша, че после да се чуди каква стана тя.

Подобен тип мъже, по мои наблюдения, никак не са малко. Simple Smile Не знам защо във форума се изкарва, че едва ли не всеки индивид от мъжки пол е с неутолимо либидо. Ами, както си има жени, които "не са много по секса", така има и мъже, при които интимният апетит не е добре развит. Wink
Какво общо има либидото с ценностната система и самоувереността във връзките?

Ами ако съвсем липсва либидо, ще е малко сложно с връзките. Та, има. Макар че, може всичко да е временно, но пък временни ситуации не би трябвало да обсъждаме - няма смисъл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия