Не искам брак, а секс

  • 57 552
  • 807
# 690
Явно има доста жени без критерии. Е, нищо... гърненце и похлупак.

Ти "Цитат на: гадняр в пн, 06 ное 2017, 11:48
Редовно... "  ли имаш предвид? Grinning

Да, плаши ме, че въобще си намират някакви охотни жени... Уж. Тук доста от пишещите мъже са като червени фарове, излъчват предупреждение след предупреждение ...

И мен донякъде ме плаши това безразборно секс-уване. Grinning
Обаче пък в мъжете тук не виждам чак такива предупреждения. Според мен просто мъжете са директни и си казват всичко "право куме в очи" (особено тук), та това трябва да се има впредвид.
Виж целия пост
# 691
Нищо не съм казал за безразборно... нито за случайно. Просто казах, че не ми липсва нищо Simple Smile Като цяло и двете страни сме си доволни и се разбираме страхотно.
Виж целия пост
# 692
Нищо не съм казал за безразборно... нито за случайно. Просто казах, че не ми липсва нищо Simple Smile Като цяло и двете страни сме си доволни и се разбираме страхотно.

Значи не си за темата. Wink
А другата страна една и съща ли е? Щото така ми звучиш. А и друг извод: не ти липсва нищо - значи е пържола. Wink
И да уточня, че си се бъзикам без цел обида или друго.
Виж целия пост
# 693
Между другото, сексът създава близост, така че го допускам- но не знам къде е идеята да пропуснеш останалите проверки и да минеш на ниво "имаме ли химия в леглото". Това си е опасно и води до драми.
Хиляди големи любови са започнали от едното изчукване.
Виж целия пост
# 694
Я големи любови, я махленски драми.

Големите любови започват с поглед и съдържат доза дистанция.

Другото е пристрастяване, овъртолване, все нежелани и несъзнателни неща тип убий ме- обичам те.
Виж целия пост
# 695
Краката сте си ги залепили чак, а така ви се иска. Размърдайте ги малко, не всичко трябва да е пропито с любов.
Виж целия пост
# 696
Краката сте си ги залепили чак, а така ви се иска. Размърдайте ги малко, не всичко трябва да е пропито с любов.

Така го мислиш ти, човече. Има и други мнения, бъди толерантен. Grinning
Виж целия пост
# 697
Краката сте си ги залепили чак, а така ви се иска. Размърдайте ги малко, не всичко трябва да е пропито с любов.

Ами не е вярно, някои си ги размърдваме доста често. Но избираме пред кого.
Виж целия пост
# 698
Лошото е, че тия, дето са вторачени само в секса, накрая и секс не виждат. Справка- съседната тема, където изучилият се от порното булгарише мачо дал на форсаж няколко месеца и след това- нула мерак и фантазия, толкоз му стигат силите и грамотността. Жената- недоволна...
Виж целия пост
# 699
Краката сте си ги залепили чак, а така ви се иска. Размърдайте ги малко, не всичко трябва да е пропито с любов.
Като ги чета тия коментари направо ми идва да напиша "Кажи коя не ти пусна братле, да я поубеждаваме"... но понеже съм учтив няма да го направя Simple Smile Simple Smile Simple Smile Бъзикам се пич - не ме взимай на сериозно Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 700
Нищо конкретно, просто все сериозно търсят тези жени...
Виж целия пост
# 701
Ами жени, те са си такива.
Виж целия пост
# 702
Всъщност е напълно нормално - те са тези, които забременяват, не ние. Нормално е да търсят сигурност и най-добрият възможен партньор. Просто е човешко - всеки иска най-хубавото за себе си и близките си. Въпроса е по-скоро за тези, които имат желанието за нещо по-неангажиращо. Всички сме хора и е нормално да ти хареса някой, но да нямаш желанието да го търпиш до живот - това не е средновековието (пък и тогава е имало забежки - дайте да не се лъжем Simple Smile ).
Виж целия пост
# 703
Всички сме хора и е нормално да ти хареса някой, но да нямаш желанието да го търпиш до живот ...

Много странно, това никога не ми се е случвало. Т.е., ако някой мъж ми "харесва", той ме кефи изцяло, няма как това усещане да е частично или половинчато. Peace
Виж целия пост
# 704
При нас, мъжете, не са така нещата. 99% от жените, които срещаш в живота си, ги харесваш за секс и за нищо повече. Вероятно това е имал Наполеон предвид, като е казал знаменитата си фраза "99 от 100 жени ще те провокират да забъркаш каши и само 1 ще те вдъхнови да изградиш нещо".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия