Искам да кажа ... (139) през октомври 2017

  • 230 600
  • 5 026
# 90
Кате, още веднъж Blue Heart. Драго ми е, че някой се кефи и на такива като мен!

Даун, определено е кофти, ако си за постоянно. Сестра ми доста ревеше по този въпрос.Angry
Виж целия пост
# 91
Акаша, костите се скапват, но кожата цъфти Simple Smile.
Виж целия пост
# 92
Наче липсата на слънце ми връща депресията, не мога да си представя да живея на място, на което по-често го няма. Преди години бях за около седмица в Копенхаген. Много красив град, обаче слънце видях чак когато самолетът се издигна над облаците. Не мога да вирея без слънчева светлина. Постоянно да ми е мокро, студено, бррррр. Предпочитам да се пържа като змия...
Виж целия пост
# 93
Нова тема,нов късмет!Лиляна благодаря! Peace
Нямате изчитане,а когато стигна до края съм забравила какво искам да кажа. Wink
За октомври ми се въртят разни планове,ще видим дали ще се осъществят.
Виж целия пост
# 94
Stuck Out Tongue
Акаша, костите се скапват, но кожата цъфти Simple Smile.

Значи не е препоръчително за мен. Аз имам долу-горе добра кожа, но пък с костите съм жив зян.Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 95
Английският климат не ми е на сърце, но с удоволствие бих се помотала из Шотландия и Ирландия. Мечтаната ми дестинация обаче е далечния изток - Корея, Япония, Китай. И то, за поне 2-3 месеца, че да разгледам на спокойствие.
Виж целия пост
# 96
Stuck Out Tongue
Акаша, костите се скапват, но кожата цъфти Simple Smile.

Значи не е препоръчително за мен. Аз имам долу-горе добра кожа, но пък с костите съм жив зян.Stuck Out Tongue

Ти си баш този тип на цвят,ама знае ли човек. Аз не вирея на такива места. Дай ми слънце на мен и жега Simple Smile.
Виж целия пост
# 97
Sweat SmileДа, докарвам го на бозавост. хахха
Виж целия пост
# 98
Искам да кажа, че ще ходя за арганово масло и да видя жЛътото яке. ММ е по -добре, ще дойде с мен, че той искал още едно кожено. Малко да избием стреса от последните 2 седмици.
Виж целия пост
# 99
Тая па, бозава била Laughing
Виж целия пост
# 100
YumYum
Е, па, бозава съм си, няма кво да се лъжем. Sweat Smile
Виж целия пост
# 101
YumYum
Е, па, бозава съм си, няма кво да се лъжем. Sweat Smile

Млъкни бе, аз твърде мнбого цвят имам, така че... не се оплаквай
Виж целия пост
# 102
YumYum
Е, па, бозава съм си, няма кво да се лъжем. Sweat Smile

Млъкни бе, аз твърде мнбого цвят имам, така че... не се оплаквай


Нека, нека да има от всичко! Blue Heart
Виж целия пост
# 103
Добро утро!
За мен е утро, защото се прибрах в 3 ч. и станах... няма да казвам кога.  Mr. Green Тия съседи много зле ми влияят, сипваха ми уиски, сипваха... Лоши хора!

Сега съм си намазала косата с кокосово масло и се чудя как да полягам, трябва да слагам кърпа върху възглавницата. Довечера ще си направя и маслено измиване на лицето с арганово масло.

Иначе октомври си е октомври. Питайте ме за декември и колко великодушно на пияна глава снощи поканих 5 семейства за Нова Година вкъщи.  Crazy
Виж целия пост
# 104
Добро утро!
За мен е утро, защото се прибрах в 3 ч. и станах... няма да казвам кога.  Mr. Green Тия съседи много зле ми влияят, сипваха ми уиски, сипваха... Лоши хора!

Сега съм си намазала косата с кокосово масло и се чудя как да полягам, трябва да слагам кърпа върху възглавницата. Довечера ще си направя и маслено измиване на лицето с арганово масло.

Иначе октомври си е октомври. Питайте ме за декември и колко великодушно на пияна глава снощи поканих 5 семейства за Нова Година вкъщи.  Crazy

Първо за торти пишеш, сега и 5 семейства, извънземните ли ми взеха сватята  (опулен). (и аз си легнах в 3)
Аз се пробвам да опека рататуй и пилешки крилца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия