Знаете ли кого видях?! - тема 32

  • 188 836
  • 781
# 255
По - малкият от двамата братя Бахарови, не го знам как се казва, един къдрав, пред НС. След няколко метра - Денди. Беше хванал някакво момченце под ръка и му говореше, някакво кученце мъничко разхождаше.
Явор Бахаров. Simple Smile
Виж целия пост
# 256
По - малкият от двамата братя Бахарови, не го знам как се казва, един къдрав, пред НС. След няколко метра - Денди. Беше хванал някакво момченце под ръка и му говореше, някакво кученце мъничко разхождаше.
Явор Бахаров. Simple Smile
Мерси! Hug
Виж целия пост
# 257
Преди малко Люси Дяковска на бул.Христо Ботев,разхождаше куче.
Виж целия пост
# 258
Елен Колева,днес по обяд,около Витошка.Не можах да я огледам.Загледах се в очите й  Peace и в ярко синьото й яке  Peace.
Виж целия пост
# 259
Днес Ути Бъчваров в парк "Заимов". Прилича не старец.
Виж целия пост
# 260
Вторник - Гери Турийска на щанда на "Пощенска кутия за приказки" на Панаира на книгата.
Виж целия пост
# 261
Дария Симеонова в Парадайс мол, няколко пъти се засичахме, изглежда ми по-дребна и някак скоклива (може би от походката) на живо, отколкото на екран. Симпатична ми е и се зарадвах да я видя Simple Smile.
Виж целия пост
# 262
Ива Екимова днес ... изглежда като измита, лоша кожа.
Виж целия пост
# 263
Славена Вътова - беше с дъщеричката си, страхотна жена е.
Винаги ми е била една сладникава, но на живо е уникална.Също така ми направи впечатление, че се държи страхотно с детенцето си.
Виж целия пост
# 264
Второто и дете и то ли е момиченце?
Виж целия пост
# 265
Второто и дете и то ли е момиченце?

Мисля, че да.
Виж целия пост
# 266
Кое й е уникалното на Славена Вътова, на снимки е по-добре отколкото на живо, с това ниско чело.
Виж целия пост
# 267
Руслан Мъйнов, вчера в НДК.
Виж целия пост
# 268
Митака от Софияденинощ на бул. Витоша притичваше нанякъде.
Виж целия пост
# 269
Джино Бианкалана. Излезе от сладкарница Неделя на К. Величков и се качи в джипа си. Не беше сам. Ужасно е слаб.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия