15 Юни 04:24 Първа четвърт

  • 6 260
  • 94
Ето и подсещането zа лунната.
Хайде, вталяващи се мами, да я раzгромим и тоя път таzи Луна  Crossing Arms Party
Виж целия пост
# 1
Първа жичка  Party
Виж целия пост
# 2
И аз съм за.
Виж целия пост
# 3
Какво ще правите в първата четврът? newsm78
Виж целия пост
# 4
Само секс Wink
Ама от колко часа?
На моята таблица пише на 15 юни от 1.22ч. 
Виж целия пост
# 5
Отново настана глад! WinkДобре че не съм сама. Laughing
Виж целия пост
# 6
предния път бях в отбора, но хапвах по малко черешки - сега ще пробвам само с течности. Simple Smile
Успех на всички лунатички Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И аз, и аз  Grinning Grinning Grinning
Миналият път се изложих  Embarassed, но сега ще стискам, че другия понеделник заминаваме на море   grinning039  sport027
Виж целия пост
# 8
Бройте ме и мен!  Simple Smile

Gvendolin,
Това с "лунатичките" е страхотно попадение. Браво! Laughing
Успех на всички!
Виж целия пост
# 9
Дбре де, нека и аз умра от глад по лунно време. Приятно е чувството на диетиране, особено като ти намалеят мазнините. Blush
Виж целия пост
# 10
И аз пак съм с вас. Надявам се да не се издъня! Embarassed
Виж целия пост
# 11
И аз съм с вас момичета!!!
Виж целия пост
# 12
Тази сутрин се премерих и установих с радост, че трите килограма, които свалих за един месец благодарение на лунната диета не са се възтановили.
Но аз намалих количеството на храната с около една трета  през останалото време.
По време на лунната диета хапвам плодове и зеленчуци. Препоръчвам ви да хапвате. Засищат временно. По-добре е според мен, отколкото крайното градуване - издържа се по-лесно.
Виж целия пост
# 13
Момичета, 4.24 ч. на 15-ти, значи, че целия утрешен ден сме под запор от хапване, нали? Ще си хапнем на 16-ти реално?
охххх,  нещо съвсем съм превъртяла напоследък и за това се консултирам Crazy
Виж целия пост
# 14
Момичета, 4.24 ч. на 15-ти, значи, че целия утрешен ден сме под запор от хапване, нали? Ще си хапнем на 16-ти реално?

Точно така  Grinning
утре - глад  Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия