Инвитро/Икси на 40 (и) + Инвитро/Икси с ИЯР- тема 3

  • 80 684
  • 739
# 435
Сиси, резултатът ще е готов след 1 месец. Ще го изчакаме, и ако всичко е наред, ще продължим.
Виж целия пост
# 436
Сиси, резултатът ще е готов след 1 месец. Ще го изчакаме, и ако всичко е наред, ще продължим.
Ох, аз съм се заблудила, че е излязъл, извинявай.
Стискам палци всичко да е наред! Hug
Виж целия пост
# 437
Вчера си избрах акушер-гинеколог, който ще ме поеме след успешното инвитро. Това е изискване от инвитро клиниката ни, да им предоставим информацията за избраният от нас локален гинеколог, който ще следи бременността. Часа ми е след месец. Тогава ще пусна микробиология, хламидии...защото инвитро специалистите, точно тези изследвания не правят. Отделно от тях ще правим гинетични, имунологични и хормонални в клиниката за бебоци. Дано всичко е наред и май месец за рожденният ми ден да имам мечтаният подарък 🤰🏻😍
Виж целия пост
# 438
Виктория много интересно с това изискване. Тук точно обратното не се прави разлика между ивф и нормално забременяване и бремеността се следи от акушерка. Нищо по специално не се случва като грижа. То и раждането така де, без лекар в общите случаи.
Виж целия пост
# 439
Не правят разлика и при нас, просто инвитро специалистите са си само за това и като се постигне бременност се случва т.н дипломиране през 6-7г.с и прехвърлят документите на избраният и посочен акушер-гинеколог, който поема всичко. Моят си върви просто с екстра, че е в тясна връзка с такива бременности. А и най-вече ме спечели с факта, че изражда нормално след цезарово. За това при нас няма навалица в инвитро клиниките. Защото докторите са си разпределили дейностите. Късмет!!!
Виж целия пост
# 440
Вчера си избрах акушер-гинеколог, който ще ме поеме след успешното инвитро. Това е изискване от инвитро клиниката ни, да им предоставим информацията за избраният от нас локален гинеколог, който ще следи бременността. Часа ми е след месец. Тогава ще пусна микробиология, хламидии...защото инвитро специалистите, точно тези изследвания не правят. Отделно от тях ще правим гинетични, имунологични и хормонални в клиниката за бебоци. Дано всичко е наред и май месец за рожденният ми ден да имам мечтаният подарък 🤰🏻😍
Вики, и аз съм родена през май. Късмет! Hug
Виж целия пост
# 441
Две в едно, рано или не препиках един тест на 3-ти ден след трансфер на 5дневни и имам бледа чертичка Simple Smile Сега още един с по-висока чуствителност в понеделник и ЧХГ в сряда.
Виж целия пост
# 442
Avonavi, възможно ли е да показва толкова рано? Дано не е от Прегнила.
Успех и на теб, и на Две в едно!
Виж целия пост
# 443
Супер много се радвам ! Имаш ли снимка ? Ще стискам палци много !
Виж целия пост
# 444
Сложно ми е качването на снимки, но още 3-ма човека я виждат. Това, че има опит за имплантация не значи задължително, че всичко ще е наред, но реших да оценявам малките победи, а не да не смея да гъкна и да се крия.
Две в едно, ти си следващата пикла Hug Kissing Heart
Пухче, при всеки ЧХГто расте различно. При една от бременностите ми на 1-ви ден от закъснението бях с ЧХГ 2500 и ясно видимо плодно сакче, а сега са двечки и теста ми е с чуствителност 10. Реших, че може да е минала имплантацията и познах. Но отново - при всеки е различно и затова ако видиш таблица за ЧХГ ще видиш колко са огромни интервалите между мин и макс стойност.
П.П. Нямам ЧХГ от лекарства, тъй като съм ЗЕТ на донорски яйчица.
Виж целия пост
# 445
Много искам да успеете и двете! 🍀Просто не знаех, че толкова рано може да покаже тест.Аз и без това "събирам" бременелки за списък в следващата тема-да сте задължително там с Две в едно-не приемам извинения!😀
Виж целия пост
# 446
Ава много се радвам дано всичко е наред до края ! Кога е термина ? Ти в коя държава си ?
Аз днес открих сезона на тестовете, днес е 9 ден след Овитрила и целта ми беше да видя че се е изчистил. Взех тест с чувствителност 5 и е чиста една черта, което всъщност много ме зарадва.
Иначе е само седми ден от пункция и 5 от трансфер та е раничко за друго.
Тази нощ сънувах едни любовно еротични сънища големи драми бяха, чак се събудих Simple Smile .
Виж целия пост
# 447
Две в едно и Avonavi, много успех ви пожелавам и категорични положителни резултати!

Avonavi, специално се радвам за теб, защото и аз имам проблемна лигавица и успехите на други жени с моя проблем ме окуражават! Стискам палци Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост
# 448
Вики и при нас е така,като попълваш формулярите в клиниката эа инвитро посочваш личния си док.и гинеколога си,но това е с цел да не се дублират иэследванията,тъй като се поемат иэцяло от эдравната каса.Но не е эадължително да ги посочваш.Аэ ходя от 19години при едни и същи докт.( АГ и личен) и эатова ги посочих,но това е в Германия,неэная ти къде си.

Аvonavi тихичко честито,пожелавам ти всичко да е като по мед и масло.

Виж целия пост
# 449
тук пък никой не го интересува дали изобщо ще ходиш на гинеколог.
всеки се спасява както може  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия