Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 243

  • 80 002
  • 738
# 105



Привет, привет! Hug Hug От рано да си напиша домашното, че днес програмата ми е натоварена: ядене, мач, ядене, волейбол, ядене, футбол, ядене , тенис, ядене... Laughing
Та като казах ядене, па наминах през "Ла Боом" и харесах една торта.  Grinning Тя си е темна и хасретска, затова я слагам открито, в чест на новородената наша Белослава Heart Eyes Да е жива и здрава! Peace



Много им върви на моите любимци Туба и Гришо със срещи на истински принцове Grinning Тубушка беще на една маса с принц Алберт в Монте Карло, Гришката снощи с принц Уилям на благотворителна вечер:



Абе знам си аз за кого да викам! Laughing Хем красиво, хем носещо положителни емоции Peace



Хубав ден желая на всички! Hug
Виж целия пост
# 106
Добро утро! Hug





Надин Hug,поне си сама!А аз с ММ!Единия надава глас в едната стая,другия- в другата! WinkГолеми емоции! Laughing





Добре,че малко преваля,та се разхлади при нас! Peace

Приятна събота! bouquet
Виж целия пост
# 107
Добро утро в събота!  Hug



Колкото и да нямаме време, тази тема е нашето място  Simple Smile - когато можем и когато имаме какво да кажем...
Така и аз тази сутрин разглеждайки фейса пък  Wink попаднах на любимката ми в този вид и... трябваше да я споделя  Simple Smile

Нека щастието е с всички нас, с нашите близки и приятели!  Peace

Вичи  Hug голяма радост си имате у дома - втора принцеса... Да е жива и здрава и много щастлива!





А на Туба и всички празнуващи Байрам - весело празнуване!  bouquet

Ние знаем да чакаме и... дано скоро ни зарадват и някоя новина  Peace
Виж целия пост
# 108



Познайте за кого си мислих снощи, докато гледах белите испанци Hug Hug Laughing







Има превод на 4 епизод на "Личност" с БГ-субтитри:

https://www.vbox7.com/play:a0763dc84c?p=playlist&id=2275481&order=date

Виж целия пост
# 109
Здравейте момичета!  Hug



Нищо от това, което бях си запланувала за днешния ден не успя да ми се случи, но какво да се прави,  понякога не върви... ooooh!



Но не се отчайваме!  Peace
Все още животът е пред нас!  Hug



Хубав ден ви желая!  Hug
Виж целия пост
# 110
Привет! Hug

Докато гледам вторият мач за деня.... Wink





ПП Докато пиша и Аржентина вкараха гол!  Laughing
Виж целия пост
# 111
И аз гледам Меси Wink Една вярна новина да ви кажа Grinning Последните няколко часа той не гледа КПА нито в Испания, нито в Аржентина, нито в Русия Joy Joy На терена е... Wink

Едно симпатично ново клипче с Туба и Чагатай Grinning

Виж целия пост
# 112
И аз гледам Меси Wink Една вярна новина да ви кажа Grinning Последните няколко часа той не гледа КПА нито в Испания, нито в Аржентина, нито в Русия Joy Joy На терена е... Wink

Скрит текст:
Едно симпатично ново клипче с Туба и Чагатай Grinning

Затова пък, според аржентинските фенове в ТТ, Туба е за Аржентина!  Mr. Green Joy hahaha





Между другото, Турция класира ли се на световните финали по футбол?
Извинявам се за лаишкия въпрос... newsm43
Виж целия пост
# 113
Цитат
Между другото, Турция класира ли се на световните финали по футбол?
Извинявам се за лаишкия въпрос... newsm43
Линка Hug-Не! Wink

Аржентина не успяха да победят Исландия! Wink Завършиха 1:1!А на Меси му спасиха дузпата! Laughing



Виж целия пост
# 114


Линка, не си в тази категория, така че спокойно си питай Joy Joy
Турция не участва във финалите на СП. Най-близко до нас са Сърбия и Хърватия, която играе тази вечер.

Виж целия пост
# 115



Линка, не си в тази категория, така че спокойно си питай Joy Joy
Турция не участва във финалите на СП. Най-близко до нас са Сърбия и Хърватия, която играе тази вечер.
Скрит текст:
Joy Joy Joy
Надин  Hug не съм и много далеч... hahaha
Само дето вместо тоалет употребявам екип... hahaha
Иначе и аз се чудя, че ММ, който е безразличен, общо взето, към футбола, сега гледа всички мачове...
И що ли, като не играят нашите!? hahaha
Айде, той как да е, ами аз защо ги гледам?!  Mr. Green
Че и ми харесва... Joy
Сердар бей, и той на мач сигурно, защото е в Санкт Петербург.
https://www.instagram.com/p/BkGN_YXlTtk/?taken-by=ssbuyukustun
И ни е пуснал едни танцуващи сервитьори в руски бар в Петербург



И снимката на годината на National Geographic (за лека нощ  Joy) Не препоръчвам за хора със слаби нерви  Sob И за Туба не е е.... Mr. Green
Скрит текст:


Лека нощ!  Hug
Виж целия пост
# 116
Здравейте Hug

Вичи, какви хубави новини около тебе - щъркелът ви е споходил и с малка Белослава ви е дарил Laughing Да ви е честита!



Баги  Hug хубаво, че се  появяваш от време на време, да има с кого да поспори човек.  Party
Никой не отрича, че децата приличат на Онур.  Peace
И понеже Топрак прилича повече, феновете търсят нарочно общите им черти с Туба. Сравняват с красивото, обяснимо е, нали, без да отричат несъмнената прилика с Онур, още повече, че и той я подчертава в снимките си.  Peace Няма лошо.  Peace
Не мисля, че си права относно красотата на актьорите. Илкер е не само не красив, а и няма онова недоловимо нещо, наречено чар...
Самият Онур в интервю заяви, че за главна мъжка роля в романтичен сериал, актьорът трябва да е чаровен.  Peace
Защото не можеш да наречеш Халит Ергенч красавец!  Joy Но е адски чаровен и привлекателен.  Peace
Енгин да не е красавец? За мен не е, но също е много чаровен и привлекателен, а това за мъжете е по-важно.  Peace
От нашите партньори само Къванч и Джансел са красавци - правилни черти, хубав нос, очи и т.н. Другите са приятни, ако ги гледаш относно черти и т.н. Но са много обаятелни и чаровни мъже.  Peace
Най - ярките примери за чаровни грозници на всички времена са Челентано и Белмондо!  Joy
Влюбват всичко наред в себе си, а са грозни като смъртта... Peace
Но за Илкер си права, няма чар, а и Онур - също. Затова играят и ролята на третия, обикновено...
За ролята си на смотан смотльо, Илкер си беше добре.  Peace Но ако имаше малко чар, щеше да се превърне в любимец на дамите, защото беше мъж-мечта, готов на всичко за любовта!  Peace
Цитат
Баги  Hug Надин  Hug кого имате в предвид?  newsm78
Господина в дясно с часовника, който също снима, или господина в ляво, до дамата с червената рокля и татуто?  newsm78
Понеже и двамата са с еднакви панталони.  Peace
А и въпросът беше обсъден в ТТ и решиха, че го няма Онур на снимката...
Ама може и да грешат.  Peace
Линка,, за спор съм винаги готова newsm47 За всеки е полезен - кога за сверяване на часовника, кога за префокусиране, кога  дори и с непризнато запознаване и с друга гледна точка Peace

Първо да уточня, че за мен красотата е само екстра, но не необходима. Важна е играта и излъчването. Съгласна съм, че има много чаровни и обичани грозници в киното. И те са по-успешни, защото по-трудно получават любовта на публиката.
В поста си, аз говорех не за актьорите по принцип, а за тези в любивните сапунки Peace Пък и уточних, че за утвърдените имена е по-лесно да получат роля в подобен сериал и без да са плакатни красавци или  поне с манекенска стойка. ХЕ е от тях. Но доколкото знам, май само 1001 нощ от сериалите му е типична любовна сапунка. Предполагам и на други е трябвало време, за да го възприемат като романтичния ГГ, приковани от играта му, а не захласнати от външния му вид Peace Той не е типичният за жанра ГГй.

Илкер - също! Неслучайно колажите за 20 минути бяха с Мелек и Озан. Различен тип актьори са Илкер и "Озан"(не му помня името), но в никакъв случай  не мога да твърдя, че вторият бе по-добрият. Просто беше висок, по-красив  и с влажен син поглед. Чисто физически стоеше по-добре до Туба и с това се доближаваше повече до типичния и желан за гледане ГГй. И толкова. Двойката Мелек-Али беше външно според клишетата несъвместима, че и като характер, но доказаха любовта си и им повярвах. Но всеки гледа с различни очи и очаквания.

За мене самата любовна история отдавна не ми е приоритет, особено когато хепиендът е предизвестен. Основно следя как се развиват героите, без да се влияя от отредените им роли. Както и какви  са реакциите на зрителите, споделени лично или в мрежите, та затова и си оставам на мнението, че романтичните сериали предпочитат да се гледат като приказка - любов м/у двама красавциили поне стройни симпатяги. Играта в средностатистическата сапунка е на следващ план. Естествено, че с красота + убедителна игра става запомнящ се сериал. Красавицата и звярът са красива двойка, но е изключението, което потвърждава правилото.

За протокола да отбележа, че Онур не се е изразил точно така - не е използвал думата чаровен, като необходимо условие Peace  Потърсих интервюто му, за да съм точна: Въпросът да сте в главна роля в сериал, е напълно търговски. Никой не е избиран според "този би могъл да играе добре тази роля". Тук се влагат пари, и продуцентите избират този, който ще допринесе най-много за сериала.

Пък и ако съдя по думите и отношението на колегите му, не бих казала, че Онур е лишен от чар, напротив! Покрай форума знам, че като Зия той е бил доста харесван и на външен вид (особено в моряшката униформа), но покрай Левент - третият в ПС, отношението  на зрителките  започва да се променя, а връзката му с Туба го обърна на 180о. Разбира се, не слагам всички под общ знаменател, но са достатъчно на брой за обобщения Peace

И за кой ли път се повтарям, че Онур ми е интересен не само с талантливата си и професионална игра, но и с интелекта си. Лесно е да спечелиш женската публика с романтични роли и представителна фигура, но  да те следят и уважават и заради нещо друго, не е отреденно на всеки. За колко от партньорите ни може да се говори извън екранните им изяви, колко от тях ни впечатляват с познания и интелект newsm78

И още нещо по повод на поста ти. Защпо трябва да вярвам на туитъра newsm78 С какво се отличава от форума ни, освен с телеграфния си стил newsm78 Не го следя. От вас научавам за писаното там, но винаги го приемам скептично и прекарвам през сито. Това, което и Надин е видяла, ми е по-убедително, отколкото аписаното от хора, които не е ясно как си правят изводите или им пишат това, което им се иска.  За мене е съвсем логично да е там. Но дори и да не е бил още нищо не значи, та да се правят изводи с намеци. Търсейки споменатото интервю, попаднах на друго, от което се вижда, че заради близначките той се е отказл от втори филм с режисьора на много успешния Есен, върху който е започнал работа с голямо желание.
Ето и линк за споменатите и още други интервюта до 2011 http://asi-bg.com/viewtopic.php?f=23&p=160794

Може тук в темата да приемате поне на думи Онур и отношението му към децата, но по снимките му в инстаграма често го нападат, меко казано, как може да се перчи с децата на Туба ooooh! Затова и написах за неприемането му.
И не мога да се съглася, че децата трябва да се сравняват само с по-красивия от родителите. Имат си двама родители и трябва да гледаме на тях не по фенски, а обективно, като човеци, като родители. Пък и както и самата Туба  твърди: не външната красота е важната Peace

Злати,благодаря за уточнението Hug Хандам ханъм и Сердар бей пускат снимки от интересни места, които посещават, не само свързани с работата им.  Винаги  с удоволствие и очакване влизам в инстаграмите им.
Кижи е остров в Онежкото езеро, който с многоборйните си дървени църкви, построени без пирони е включен  в световното културно и природно наследство на ЮНЕСКО.
Малко за острова: http://senzacia.net/%D0%BB%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%82%D … D1%82%D0%B5-10003
И много фотки от него: https://www.google.bg/search?q=%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0 … rc=XI1_l4CMRMHmVM:

Надин, благодаря за бг превода на Личност. Сега пък аз ще изчакам да преведат всички епизоди, за да си направя маратон на разбираем език. Не ми се случва вече често да повтарям сериали.

Сладки да са сънищата ви Hug

ПП Линка, не са ми особено силни нервите, но снимката от National Geographic ме развесели, както си я сложила до подбраната от тебе снимка на Туба Joy Joy Joy Но тя е още един пример как лесно могат да ни заблудят в соц. мрежи и как бързо заблудата става новина Peace
https://www.thesun.co.uk/news/2619829/thousands-of-internet-user … ture-of-the-year/ (мисля, че преводът се разбира)


Виж целия пост
# 117
Добро утро!  Hug



Баги  Hug след днешната новина, тиражирана в пресата, хич не ми се спори...





Туба и Мурат в общ проект!  ooooh! ooooh! ooooh!
След Аси исках общ проект, а сега никак не искам! Naughty Naughty Naughty
Защо трябва да ми развалят Аси, а съм убедена, че не може да има по-съвършена химия от тази в Аси, така че какво ново ще ни покажат?! Thinking
Само ще ми развалят хубавите впечатления от Аси!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Дано не е вярно!  Praynig Praynig Praynig
Турските журналюги много си измислят, но и верни неща пишат, а заговори ли се... ooooh! ooooh! ooooh!
Дано не е вярно!  Praynig
Ама от друга страна, Туба, като бърза помощ  Mr. Green се притичва на изпадналите в дупка, и отново ги връща в светлината, та е напълно възможно... Sick



Вярно, че сериалите се правят за пари, ама не е ли време да помисли за себе си нашата, и да направи сериал не за партньор!!!  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms



И за разведряване, понеже Сердар бей се обажда от Петербург, една шега от жителите на града... Wink
Скрит текст:
Приятен ден!  Hug


ПП Връщам се, че излезе колаж с нови снимки!
От къде и кога, знаят само грузинките!  Mr. Green

Виж целия пост
# 118


Привет, привет! Hug Hug Не мога да не повторя това култово съчетание, то не само ме развесели..направо си ме разсмя Laughing Laughing
Линка, квото-такова... Wink Ще гледаме сериала "Муратуба"-2 и ще сравняваме Grinning Може пък да е начин за успешен проект, предвид количеството неуспешни сериали напоследък.
Вчера намерих време да погледна първи епизод на  сериала "Султанът на моето сърце"



Любопитно ми беше, все пак е руско-турски, много чакан и рекламиран Wink С мишката погледнах десетина момента от него и на всички си казах :"Това вече съм го гледала"  Sad Само дето за първи път си харесах визуално султан  Grinning Като от приказките изваден, готин актьор са измъкнали.
Да го видите и вие  Mr. Green



https://www.youtube.com/watch?v=Oeb9kQdxRT4

Новината за проект на Туба и Мурат е накарала много народ да не спи, а да твори:





Не може да се отрече, че двойката има много фенове и това явно е взето предвид, ако наистина ще има сериал.

Хубав ден желая на всички! Hug Peace
Виж целия пост
# 119
Здравейте Hug
Момичета HugБлагодаря ви за поздравленията ,за всичко ,което сте споделили.
Баги HugАдмирации за поста ти smile3501,за многото интересни неща,Благодаря ти.

Мисли за неща, които те правят щастлив. Прави неща, които ти доставят удоволствие.
 Общувай с хора, които ти носят положителни емоции.
 Яж храна, която кара тялото ти да се чувства добре.
 Посещавай места, които те зареждат...

                    

                                  


Линка Hug wavey

Дали,са фенски желания или на някои продуценти,да събират двойки,които са направили нещо добро,но старото ,ново не винаги ще донесе желания ефект.Винаги ще има сравнения с минали образи.Не мисля,че Туба ще предприеме такъв ход,с партньор с който е играла, само да бъде на екран,едва ли.Та дори Ферзан бей не повтаря своите героини,не вярвам,че Туба ще предприеме такъв ход.Аси си  е Аси.
Мисля си ,че това е мощен пиар ход на Мурат Й.Мое мнение е това.


                                          
Спокоен неделен ден. bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия