Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 447
  • 733
# 525
Ей ме, с блестящи цаки от щастие...колежката ме снима срещу прозореца и цаките светнаха.... Crazy
 Simple Smile
Виж целия пост
# 526


п.П.  . ЗАБРАВИХ ДА СИ СЛОЖА ЧЕРВИЛОТО  Simple Smile

Сега бис и с червило!  Mr. Green Hug

😂😂😂 Жгмъцко чак сега те видях и с къса и с дълга коса те харесвам 😘.
Виж целия пост
# 527
Мими - и ти си ни много готина, затова блестиш.
Виж целия пост
# 528
Мими - и ти си ни много готина, затова блестиш.
мерси Курдов, ..... Flutter
Виж целия пост
# 529
Мими, прекрасна си.  Heart Eyes Heart Eyes

Виж целия пост
# 530
newsm03 newsm51
Виж целия пост
# 531
А, така!!! Как само се раздвижи темичката Heart Eyes
Жгмъци, много си гот!
Ничия, греете с малкото копие Heart Eyes
Мимчооо, ти си знаеш, красотичката ми тя Heart Eyes
Курдов, май ти е хладничко, а? Свежарка си, и без червило Hug
Виж целия пост
# 532
Видях и Ничия и малката принцеса с очички като звездички са и двете....сияещи! Heart Eyes
Курдов и при нас е студено, и на мен ми идеше да си сложа шапка, добре, че има какво да ми топли на главата, екстра си! Hug
Иринко! Heart Eyes
Виж целия пост
# 533
Ей всички с готини снимки наскачаха ,а пък аз нали съм още дебел и грозен ,ще се  скатавам Joy Та за протокола ден първи стартирам с 80.9 кг...... трябва да догоня Курдов Joy Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 534
Доста си е студено тука, че и ни брули един сибирски вятър. Вече може би десет и повече дни тук все духа. Друг въпрос е, че аз и зиме, и лете съм с шапка - да ми скрива буйната коса Simple Smile

Като съм почнал да ви с споделя какво си сготвих - от типа обери и изчисти хладилника. Намерих не повече от 100 грама кайма, два пръста кашкавал, едно съсухрено патладжанче и една тиквичка, която не си знае годините. И аз не се сещам кога сме я купували. Всичко това го надробих с дървената лъжица в тигана. А, преди това леко пръжнах сланина, колкото да си пусни маста. Като се позапържиха, долях от консерва домати- в буркана бяха останали окло три четири пет лъжици. После направих две гнезда и чукнах вътре две яйца и около тях сложих от рендосания кашкавал. Сложих капака за около 3 минути. Стана за чудо и приказ и от това ядох на обяд,  че ще стигне май и за вечеря. Ако не _ ще си добавя нещо.
Виж целия пост
# 535
Миленски- май аз ще те гоня _ 84 кг съм към тази сутрин. То това на 1 април беше майтап.
Виж целия пост
# 536
Добро утро, бандичка Hug
Йеййй, видях ви всички, чудесни, прекрасни, усмихнати. Много ви се зарадвах Heart Eyes Heart Eyes
Аз няма да се показвам, че сега ставам и ще ви уплаша Joy
Обаче Мимс, фрешчетата които си сложила веднага ги познах, била съм там няколко пъти.
[/spoiler]
Виж целия пост
# 537
Скай, пожелавам си и аз нявга да ги видя наживо! Praynig
Виж целия пост
# 538
Привет Simple Smile
Инджи, чуден маникюр Hug
Стреличке, моя график за маникюр се размина с теб заради ходенето по света Grinning аз ще съм другата седмица Grinning
Taн, Джулс, Сиси Hug
Вангобче, рЕзко ми се приядоха такива кюфтаци Simple Smile дано си права за килцата, ще му дам време на режима, дано устискам Simple Smile
Миме, детето ти прави комплименти, няма значение какви са Hug и има защо - с такава лъчезарна мама Hug
Жгмъцка Hug те ако бяха само теЙзи макарони JoyJoyJoy много си чаровна Hug
Тудоркей, чудна Hug искам снимка с погледа след кайвето Grinning и мерсаж за червилото - този цвят много го харесвам, ама не на моите устни, че са ми кривички Joy
Ничия, сияете и двенките Hug
Kурдов, чакаме "бис" с червило Wink
Скайче Hug Миме, може да отидем заедно в Пуерто Рико - и на мен пак ми се ходи Grinning
Меню
з - мазно кафе, о - свинска кавърма, в - 2 кето питки с масло, малко кашкавал, шунка и микс от заквасена сметана, к. мляко, занразени малини и кокосовои стърготини


Виж целия пост
# 539
Деско, аз с вас ще дойда да знаеш! За килата съм права, ти само имай търпение. 😘😘😘
Мимчо, ами обичам рошавата ти главичка и чаровната ти усмивка😘😘😘.
Скайче, мани тоз домат и дай пак, моля.
Днес яко бях яхнала метлата, та благодаря на всички ви, че оправихте настроението ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия