Имате ли нужда от промяна на дома? Консултирайте се с Диана Кръндева!

  • 257 036
  • 3 147
# 105
По отношение на стиловете, аз пък много харесвам mid-century modern Simple Smile Много ме е яд, че трудно се намират такъв стил мебели по магазините, за сметка на китайски и турски глупости (за широтата на къщите и помещенията да не говоря). Така де, почнаха малко да се появяват, даже наскоро попаднах на магазин с такива мебели, та поплакнах очи с разни хубави шкафове. Поствам малко снимки за вдъхновение.

Да, чудесни са! Много благодаря!
Виж целия пост
# 106
Фотьойлчетата от първия линк на mid century ги имаше в почти всеки български дом през 70-80те:-) при майка ми стояха и до 90те Simple Smile със сигурност могат да се намерят и сега и да се претапицират. Даже си направих труда да погледна в продавалника и има комплект в червено за 60 лв.

Благодаря за полезната информация! Лятото, когато текат повечето ремонти, все още има какво да се спасява от изхвърленото на боклука...
Виж целия пост
# 107


ETHNO
Няма да крия, че това е един от любимите ми стилове, защото позволява смелост в комбинациите и огромно разнообразие на цветове!
Естествено за по-умерените вкусове, Етното може да е монохромно и обрано, стига да отговаря на характера на човека, който живее в конкретния дом. Най-популярни са т.н. Източен и Ориенталски...
Виж целия пост
# 108
Здравейте,

Може ли Вашият съвет относно избора на цвят за диван.

Здравейте отново! Ето за какви цветове на дивана говорих:
https://www.pinterest.com/pin/154389093463778170/
https://www.pinterest.com/pin/537054324296306876/
Виж целия пост
# 109


ETHNO
Няма да крия, че това е един от любимите ми стилове, защото позволява смелост в комбинациите и огромно разнообразие на цветове!
Естествено за по-умерените вкусове, Етното може да е монохромно и обрано, стига да отговаря на характера на човека, който живее в конкретния дом. Най-популярни са т.н. Източен и Ориенталски...

И аз много харесвам този стил - може би за вила най-вече Simple Smile Например къщата на Ив Сен Лоран в Мароко:



Виж целия пост
# 110
И аз много харесвам този стил - може би за вила най-вече Simple Smile Например къщата на Ив Сен Лоран в Мароко:



Страхотно е нали? И колко много възможности има за комбинации...
Виж целия пост
# 111
Тук съм показала част от  моите  mid-century modern (не ми беше познат термина), но е силно моя вкус.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1197531.msg40484348#msg40484348
Виж целия пост
# 112
Точно вторите имах предвид по-горе:-)
Виж целия пост
# 113
Тук съм показала част от  моите  mid-century modern (не ми беше познат термина), но е силно моя вкус.

https://www.bg-mamma.com/?topic=1197531.msg40484348#msg40484348

Моите поздравления! Това не само е актуално сега, но дава и още живот на тези изключително здрави и качествени мебели!
Виж целия пост
# 114
Здравейте, госпожо Кръндева .Във връзка с темата Ви, моля за отговори.  В хола имам секция цвят медна елша/ има сантиментална стойност/и за това трябва да се съобразя с нея. Моля, да ми кажете какъв цвят диван, килим и цвят на стените ще отиват на медната елша? Холът ми е малък -  16  кв.
Виж целия пост
# 115
Здравейте, госпожо Кръндева .Във връзка с темата Ви, моля за отговори.  В хола имам секция цвят медна елша/ има сантиментална стойност/и за това трябва да се съобразя с нея. Моля, да ми кажете какъв цвят диван, килим и цвят на стените ще отиват на медната елша? Холът ми е малък -  16  кв.

Здравейте, много ми е приятно, че искате да запазите секцията. Щом холът е малък, нека да е в по-сметли тонове.
с една такава гама няма да сбъркате:
https://www.pinterest.com/pin/657314508103253489/
Но ако обичате контрастите, това също е добре:
https://www.pinterest.com/pin/588071663830940636/
защото елшата ще грее до синьото...
Успех!
Виж целия пост
# 116
Елша какво дърво е? Има ли друго име на български?
Виж целия пост
# 117
Елша какво дърво е? Има ли друго име на български?
Елшата е от семейство брезови дървета. Има много разновидности - бяла, медна дори черна. Много от производителите на плоскости я използват като декор. Разпространена е в Европа и се използва и за мебели от масив. Не знам да има друго наименование...
https://www.google.com/search?q=%D0%B5%D0%BB%D1%88%D0%B0&sxs … rc=UFkQSS1g16273M
Виж целия пост
# 118
А цвета й като мебел е


Полските производители преди десетина години всичко го действаха в тоя цвят.
Виж целия пост
# 119
Благодаря, госпожо Кръндева!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия