Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 926
  • 1 322
# 165
Не е чудо невиждано самотна майка. Раждай, гледай го, животът ти ще се изпълни с нов смисъл. Не са толкова дълги и сложни делата за установяване на произход. Дори и да се дърпа от издръжка, поне наследник ще е детето. Да намериш нов мъж имаш време, да родиш дете-не чак толкова. Любов и разбирателство може да срещнеш и на 50, 60, ама за бебе,с годините става трудно.
И жена му не живее в кой знае какво щастие, като знае, че мъжът и си има друга. Не в за завиждане и тя.
Виж целия пост
# 166
..... Детето се роди, той още не се беше развел, накрая го помня как каза: Аз се местя при нея и детето, пък тя/жена му/ да се развежда колкото иска. Събраха се и досега са заедно, синът е над 20 години вече. Вероятно и разводът е уреден по-късно, не съм разпитвала.

Все едно говорим за обща позната, само че при моята, за жалост, има продължение.. Много харесваше една позната на сина си и го подкачаше за нея. Накрая синът се обърна и каза, че не ще сериозни отношения с .... (момичето е било във връзка с женен) Майката беше страшно огорчена, и за нея ли така мислел.. Даже се опита да дебатира със синковеца и накрая го получи в прав текст. То и за таткото имаше нещичко, но там поне не се вложи толкова емоция...
Това е за принца, който ще "поеме" нежно грижите за нашата авторка и детенцето й от баща неизвестен - известен на всичките й познати и града като цяло.
Виж целия пост
# 167
Все си мисля, че човек трябва да има някакво достойнство.
Бих махнала плода, бих се опитала да променя коренно живота си и когато съм готова ще мисля за деца.
Ако това стане на 45 г. и не мога да имам деца, това е твоят живот. В младини- любовница, на старини- самотница. Това, че си на 35 г. и очакваш жененият любовник да го присламчиш в твоята идея за семейство, си е твой проблем.
А издръжката на едно дете е 1/2 от сумата, на база на неговите нужди, а не от доходите на бащата.
Без споразумение, издръжката за бащата е около 200 лв. Айде, честито!
Виж целия пост
# 168
Аз бих родила, а ако имам финансов проблем да съм самотен родител, бих го съдила до дупка.
Къде го дават така, само веселата част, ама ха.
А на 35 и след 9 години връзка, която самата ти не си прекратила, макар да е видимо безперспективна, не знам какво още да чакаш, за да си имаш детенце.
Виж целия пост
# 169
В такъв случай щом е стабилен и заможен мъж, ако му обясниш, че искаш да запазиш детето и предложиш да купи жилище, където да го отгледате и да живеете и той да участва, да се грижи за детето си и за теб, включително финансово не би трябвало да откаже. Ако те обича. И ако е читав мъж. Наистина ли е заможен, или е от псевдо-баровците с лъскава кола на лизинг, но скъсан г.з.
Ама какви са тези фантазии - да купи жилище. Съвсем стабилни и работоспособни семейства трудно успяват да купят за децата си жилище. То така се купува жилище, ако толкова я обичаше и искаше да бъде с нея - щеше да бъде с нея, отдавна да й е купил и жилище и кола (ако изобщо има такава възможност). Даже той щеше да я напъва за дете (защото не само жените си мислят, че можеш да вържеш някого с дете).
Стига сте пълнили на жената главата с глупости, там и без това няма място от кашите, които е сътворила.
Виж целия пост
# 170
Аз бих родила, а ако имам финансов проблем да съм самотен родител, бих го съдила до дупка.
Къде го дават така, само веселата част, ама ха.
А на 35 и след 9 години връзка, която самата ти не си прекратила, макар да е видимо безперспективна, не знам какво още да чакаш, за да си имаш детенце.
Чака той да напусне жена си и да се събере с нея. Тя си го е написала в началото - единствено дете от перфектно семейство.
От това, което последно прочетох от авторката - иска детето, но само с бащата и второто - ембрионът няма пулс, а тя се тревожи дали да ражда или не. От това дали бебето се развива зависи дилемата дали да го роди или не, защото в случай, че има някакъв проблем ще се наложи аборт по медицински причини. Та си мисля, бе този въпрос трябва да е на първо място в момента.
Виж целия пост
# 171
Колко гадно звучи, та чак гнусно. Две жени са с един мъж, заради парите. Едната не пуска кокала, ама и другата не пуска. Представям си картинката по следния начин едната го пере и готви, другата му дава секс, а той оправя всичко с пари.Не искам да казвам думите, които ми идват за такива жени. Жалко, много жалко, та и съдбата на едно неродено дете се решава с пари.
Виж целия пост
# 172
Инчи, тук говорим за чичко паричко. Мигар с някой, дет се чуди от къде да си поеме ипотеката ще го търпи девет години.
Гнусничка история.
Виж целия пост
# 173
Наследник на какво? Тя, съпругата точно това мисли как някой ще ощети децата й. Всичко ще бъде прехвърлено и оправено  скорострелно, и госпожа любовницата барабар с детето ще пият по една студена вода.


Не е чудо невиждано самотна майка. Раждай, гледай го, животът ти ще се изпълни с нов смисъл. Не са толкова дълги и сложни делата за установяване на произход. Дори и да се дърпа от издръжка, поне наследник ще е детето. Да намериш нов мъж имаш време, да родиш дете-не чак толкова. Любов и разбирателство може да срещнеш и на 50, 60, ама за бебе,с годините става трудно.
И жена му не живее в кой знае какво щастие, като знае, че мъжът и си има друга. Не в за завиждане и тя.
Виж целия пост
# 174
Наследник на какво? Тя, съпругата точно това мисли как някой ще ощети децата й. Всичко ще бъде прехвърлено и оправено  скорострелно, и госпожа любовницата барабар с детето ще пият по една студена вода.


Не е чудо невиждано самотна майка. Раждай, гледай го, животът ти ще се изпълни с нов смисъл. Не са толкова дълги и сложни делата за установяване на произход. Дори и да се дърпа от издръжка, поне наследник ще е детето. Да намериш нов мъж имаш време, да родиш дете-не чак толкова. Любов и разбирателство може да срещнеш и на 50, 60, ама за бебе,с годините става трудно.
И жена му не живее в кой знае какво щастие, като знае, че мъжът и си има друга. Не в за завиждане и тя.
Сама си го е направила, няма нещо, което не се връща на този свят. Като ляга с женени мъже... И на мъжа ще се върне по някакъв начин, малко по-нататък обаче. Жалко обаче, че винаги се връща на най-милото-дечицата.
Виж целия пост
# 175
По-горе ти писах, да не махаш детето, и все още съм на това мнение. Следя темата и се чудя, всъщност вие двамата имали ли сте някога чувства, да чувства... Говоря за любов, все пак 9 години са това, някаква душевна споделеност,дори и да е женен...някакви мечти. Не е ли ставало въпрос за такива човешки неща, за дете, ти все пак си била и си във възраст, в която жените забременяват и го искат. Той бил непрекъснато при теб, обича ли те , а ти него? Как сте били 9 години заедно, ако е само секс... По-скоро ти, как си се задоволявала с връзка, която е само на тази основа толкова дълго време.
Виж целия пост
# 176
По-горе ти писах, да не махаш детето, и все още съм на това мнение. Следя темата и се чудя, всъщност вие двамата имали ли сте някога чувства, да чувства... Говоря за любов, все пак 9 години са това, някаква душевна споделеност,дори и да е женен...някакви мечти. Не е ли ставало въпрос за такива човешки неща, за дете, ти все пак си била и си във възраст, в която жените забременяват и го искат. Той бил непрекъснато при теб, обича ли те , а ти него? Как сте били 9 години заедно, ако е само секс... По-скоро ти, как си се задоволявала с връзка, която е само на тази основа толкова дълго време.
Имам такива познати, задоволяват се и с огризките. Колкото им дадат, толкова. Секс, секс и това е много, виж даже преспива при нея. За чувства не може и да се говори, като във всяка втора дума са намесени пари...
Виж целия пост
# 177
Може би авторката да е смятала, че господинът е просто нерешителен, но ето, в случай на форс мажор веднага се е отметнал.
Виж целия пост
# 178
Според мен, ако го обичаше истински, нямаше да има и грам съмнение дали да задържи детето, независимо от него. Нейното не бие на любов, а на интерес.
Виж целия пост
# 179
След последните постове някои неща се изясняват.
Авторката е с този заради материален интерес.
Не съм дочела, че като роди, ще го метне на бабата. Ужас.
Авторке, сори, но не ставаш. Може да си хубава и да ставаш за клатене, но за родител не ставаш. Нямаш капацитет.
По-добре аборт. Детето хем баща няма да има, хем ще има някаква майка, която го зарязва на чужди грижи.
Много деца са отгледани от самотни майка. Но това са жени, които обичат децата си, грижат се за тях.
Ако родиш, ще създадеш един страшно травмиран човек.
Сега чета, че и проблеми имаш някакви. Нямало пулс. Какви са тия работи?
Сега ли реши да го вметнеш.
Замирисва ми на пързалка.
А бабата и майката знаят ли как ще ги използваш?
Все по-гнусна история.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия