Бременна от женен мъж на 35 - той не иска дететоо

  • 45 926
  • 1 322
# 1 035
Здравейте, не мислете че аз не желая дете много силно. Но без стабилна връзка и партньор, ми се струва безотговорно спрямо бъдещото дете. То ще има нужда от баща.


Честно казано ме е яд на такива жени, които махат детето си с лека ръка, а жени, като мен, които толкова силно желаят детенце, не могат да имат и трябва да минат през толкова интервенции, за да осъществят мечтата си. И не оправдавам аборта, има предпазни средства. Все оправдания- партньора, парите, работата. Не, децата не са разменна монета, те са най-големия дар.
Виж целия пост
# 1 036
Ще го махаш ли в крайна сметка?
Виж целия пост
# 1 037
Него зорлем може да го ангажира с 100-200 лева издържа, ако го осъди за произход. Може да му докара и някакви евентуални проблеми със семейството, когато разбрат за бебето, ама само толкова.
Виж целия пост
# 1 038
Здравейте, не мислете че аз не желая дете много силно. Но без стабилна връзка и партньор, ми се струва безотговорно спрямо бъдещото дете. То ще има нужда от баща.




Оправданието е като задника, нали знаеш? Всеки си го носи със себе си.
Не минават тия номера. Много плоско.
Виж целия пост
# 1 039
Ми... може да срещнеш после? Thinking
Виж целия пост
# 1 040
Здравейте, не мислете че аз не желая дете много силно. Но без стабилна връзка и партньор, ми се струва безотговорно спрямо бъдещото дете. То ще има нужда от баща.


Честно казано ме е яд на такива жени, които махат детето си с лека ръка, а жени, като мен, които толкова силно желаят детенце, не могат да имат и трябва да минат през толкова интервенции, за да осъществят мечтата си. И не оправдавам аборта, има предпазни средства. Все оправдания- партньора, парите, работата. Не, децата не са разменна монета, те са най-големия дар.
Безотговорно е към теб самата да правиш аборт по желание на 35 години, ако действително искаш детето.
Виж целия пост
# 1 041
И двамата са отговорни. Дете не се прави от един. Даже той трябва да внимава двойно повече, защото е обвързан. Но понеже няма да бъркат да стържат между неговите крака, не го интересува. За него решението на "проблема" е лесно.

Нейно е задължението да се пази, тя му е любовница, а не жена.
Виж целия пост
# 1 042
Длъжен е да се пази онзи, който не желае дете, а стане ли „белята”, решава жената.
Виж целия пост
# 1 043
Здравейте, не мислете че аз не желая дете много силно. Но без стабилна връзка и партньор, ми се струва безотговорно спрямо бъдещото дете. То ще има нужда от баща.
Е, хубаво де, ама защо му избираш баща, който не го иска и си има семейство с жена и деца ? Защо ?
Виж целия пост
# 1 044
Аз искам да внеса нова мисъл в  темата. Ние авторката достатъчно я тормозихме. А женения ебач? Да чука може, да се празни както иска може, ама да поеме отговорност НЕ МОЖЕ. Извинявайте, ама на 50, след две други деца бива да е схванал, че от секса стават бебета. За мен тоя льольо е повече виновен.

Кой виновен или не..няма смисъл да сед мисли.
Има последствия..

Аз на младежа, когато предположих, че прави секс това му казвах..
Твоята отговорност е голяма, защото послеедствията са за мимичето..ако се случи бременност.

Да, тук случая не е с момиче ..Но последствията са си.
Не познавам жена, която е направила аборт и да го е изживяла леко
Виж целия пост
# 1 045
Няма да забравя един хубавец. Бях на 20, едва ли не на майтап каза, че какво толкова, ако забременея - аборт и "проблемът" е решен.
Отвратих се, приключихме отношения. Не съм от типа, който ще преследва бащата за издръжка и да си признае детето, но се погнусих от идеята.
Виж целия пост
# 1 046
Здравейте, не мислете че аз не желая дете много силно. Но без стабилна връзка и партньор, ми се струва безотговорно спрямо бъдещото дете. То ще има нужда от баща.


Честно казано ме е яд на такива жени, които махат детето си с лека ръка, а жени, като мен, които толкова силно желаят детенце, не могат да имат и трябва да минат през толкова интервенции, за да осъществят мечтата си. И не оправдавам аборта, има предпазни средства. Все оправдания- партньора, парите, работата. Не, децата не са разменна монета, те са най-големия дар.
Можеш да му дадеш всичко, можеш да му бъдеш и баща и майка. Ако силно го обичаш и желаеш, то няма да усети липса. Дори и материално може да го подсигуриш, имаш достатъчно много, за да отгледаш едно дете. Бащата като не иска да поеме отговорност си е негов грях, не се отказвай и ти.
Виж целия пост
# 1 047
Жена му може да е търпяла забежките му, ама едва ли ще е много щастлива още едно дете да дели с нейните.
Ако всичко е разпределено по дружества (ЕООД, ООД), които са с неразпределена печалба или отрицателна печалба?
Делба би имало след смърт, наследяват се дялове/фирми(евентуално съдружие, ако изрично е описано в УД) , които са смешни, понеже счетоводителите си вършат работата.
А  нероден Петко е безмислено да се обсъжда. Всичко е в теорията на вероятностите(35г евентуална родилка с 50 годишен).
Виж целия пост
# 1 048
Баси, като да направиш инвестиция в нещо което ябъде ли не бъде:))
Виж целия пост
# 1 049
Има много жени, които нарочно спират хапчета, за да забременеят и притиснат мъжа.
Авторката добре се е ориентирала, че на детето ще му е нужен баща. Точно, както на неговите големи деца е необходим баща.
Ако роди детето и си смъкне летвата ще си намери някой тип да играе ролята на баща на чуждо дете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия