Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 43

  • 73 960
  • 737
# 60
Честито на всички имали повод за празнуване. Бъдете здрави, щастливи и усмихнати:four_leaf_clover:

От почивните дни
Гювечета с картоф, наденица, няколко изостанали гъби и яйце, пил.бутчета с ориз, зелеви сарми и домашен хляб

Закуската тази сутрин-баничка на тиган

За днес: боб яхния, морковена салата и обикновени курабийки
Виж целия пост
# 61
Лазаня с домашни кори.
Виж целия пост
# 62
Mikkey, честит да е съпругът ти! Здраве и щастие му пожелавам и дълги години да се радвате на безброй красиви моменти! 🥰
dilyanad, честит рожден ден, с пожелание всичко да отмине бързо и без проблеми. 🤗🌷
Вкусни постни чушки с гъби и ориз хапваме у дома днес. 😋🌶🥘🍴
https://---shoretner923-3r2mjch
Виж целия пост
# 63
Мики, да ти е жив и здрав рожденика.
Много да те обича и много да те слуша. И ти него. Бъдете щастливи.
Dilyana, Честита да си. Леко да преминава заболяването и спомен да не остава.
От вчера - пържола:

От днес - яйца по панагюрски (със стара снимка, че забравих да снимам):
Виж целия пост
# 64
Протеинови спагети от черен боб с пилешко

Салата морков и ряпа

И наздраве с любимото тъмно пиво
Виж целия пост
# 65
А трябваше да се получи това
Виж целия пост
# 66
Супичка със спанак



Разни кореноплодни



Сладкишче с какао и крем кафе



Сиренца с бисквитки и с плодчета



Виж целия пост
# 67
Най-често правени за закуска сандвичи... намазана с масло филийка, покрита с кашкавал и запечена в парти грила. Вкусно и бързо.


И тъй като снощи дояждахме "манджата с плодове" , нали така беше я кръстила малката внучка Satisfied т. е. - суджук със сини сливи, спретнах "Най-хубавият тиквеник" на Марчева.

Това е само едната тава, а излязоха 3, то и корите ми бяха 500 г /по рецепта 400/

При мен тиквата е от едната страна, орехите - от другата. Гледам нейните снимки - отдолу тиква, отгоре орехи Rolling Eyes
Не го поръсих с пудра захар, че и без нея е доста сладък.

Честити да са dilyanad и половинката на Мики .
Виж целия пост
# 68




Хоп троп в новата тема с едни натиснати картофи, разкошната разядка със сирене и печени чушки на Бени 🤗, зелена салата и наденички с праз.
Виж целия пост
# 69
Може ли рецептата за разядката?
Виж целия пост
# 70
Може ли рецептата за разядката?
https://inthebeniskitchen.com/2022/01/22/%d1%80%d0%b0%d0%b7%d1%8 … 1%88%d0%ba%d0%b8/
Непременно запечете орехите, както е по рецепта. Разкошна става.
Виж целия пост
# 71
Банофи пай с турско дулсе ди лече. По рецепта на Ала-Бала.





Виж целия пост
# 72
Може ли и рецептата?
Виж целия пост
# 73
Заповядай
https://albisrecipebook.blogspot.com/2015/05/blog-post_25.html


Витаминче_
Твоят е станал разкошен!
Виж целия пост
# 74
Откъде мога да си поръчам Дулче ле че?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия