Лидл 160 - Февруарска опиянителна

  • 109 668
  • 1 878
# 405
... Изпуснала
 съм индийската седмица в Лидл. Sad
А може би не си Simple Smile... води се азиатска, не индийска.

Написах го така, защото на всички продукти, които си купих съм запомнила, че пишеше ''India Style''. Другото за мен са подробности, не помня всяка тематична седмица точно как се е водила в брошурата....
Виж целия пост
# 406
Аз да питам кой ви е любимия десерт от Лидл?
Рестото на касата ми е любимият десерт. Оправихте ми настроението с този въпрос. Сладки неща има за много вкусове, но после трябва як фитнес да се изгорят калориите. Хапнете си едно плодче и бъдете здрави.
Виж целия пост
# 407
Морена, можеш ли да го снимаш този кръгъл зелен боб, както и да споделиш колко са лилави лилавите картофи? Брей, за няколко дни да не отида до Лидъл и какви екзотичности са се появили...😃
Виж целия пост
# 408
... Изпуснала
 съм индийската седмица в Лидл. Sad
А може би не си Simple Smile... води се азиатска, не индийска.

.. не помня всяка тематична седмица точно как се е водила в брошурата....
Мдаа... ам за другите звучи объркващо.
Та те не са много тематичните седмици... английска, алпийска, гръцка, италианска,  мексиканска, азиатска, вегетарински/вегански,  ретро... и почти тези. Simple Smile
И всъщност  нали Индия е "подробност' от Азия. Simple Smile  

Соул, нямаш грижи! Simple Smile
Долче, като го срежа картофа - ще. Ей сега ще щракна бобеца. Simple Smile
Виж целия пост
# 409
Аз да споделя за лилавите картофи- доста са лилави. Голямата щерка се оцъкли на супата, но много я хареса

А в супата има още и лук, тиквички, обикновени картофи, моркови и ябълка. Доста са лилави
Виж целия пост
# 410
Бисквитите (панцероти) с череши Амарена имам усещането, че са променени- преди съм вземала, много ми бяха харесали на вкус (не ме питайте за състав), а сега никак не ми допадат, не знам дали друг не е производителят, не е отбелязано за него нищо и няма и как да се сравни, когато пише единствено “Произведено за Л.” (ама кой и къде - иди хвърляй боб). Разочарована съм, на предишната италианска седмица тъкмо тях издирвах и нямаше, сега има- ама не стават.
Виж целия пост
# 411
Луканката Клийн Лейбъл е моя любим десерт, напоследък. Grinning

Другият любим, от който изядох килограми до преди Коледа, Брадата го е изтипосала най-отгоре, на заден план - шоколад с нуга. Simple Smile

То и в съдържанието на пицата с прошуто открих натриев нитрит и калиев, а съм почти сигурна че ги нямаше едно време, когато съм чела съдържанието.
Виж целия пост
# 412
Бисквитите (панцероти) с череши Амарена имам усещането, че са променени- преди съм вземала, много ми бяха харесали на вкус (не ме питайте за състав), а сега никак не ми допадат, не знам дали друг не е производителят, не е отбелязано за него нищо и няма и как да се сравни, когато пише единствено “Произведено за Л.” (ама кой и къде - иди хвърляй боб). Разочарована съм, на предишната италианска седмица тъкмо тях издирвах и нямаше, сега има- ама не стават.
И на мен ми направиха особено впечатление. Сякаш са поръсени с нишасте вместо с пудра захар и самото тесто ми се струва твърде силно ароматизирано. Пълно разочарование.
Виж целия пост
# 413
Феникс, Наирянка, тия по описание приличат на, които търсих и нямаше при нас. Едно и също ли са с тези "в италиански стил"? Хич да не ги издрвам, ако да...
JustMila, благодаря за отзива за картофите! Simple Smile

Долче, те го

Скрит текст:


Виж целия пост
# 414
Zlat_na,  не е странно, зависи от рецептата. Моята е равно количество заквасена сметана и шоколад. Супер е.
Виж целия пост
# 415
Май от тематичните имаше и Ориенталска седмица (нещо 1001 😃 имаше в брошурата) и Източноевропейска/Балканска (не съм сигурна как точно беше)...
Морена, това е т. нар. френски боб? Аз си му викам фаджолини☺ Много обичам 😍
Скрит текст:
Аз не знам защо помислих, че вътре бобчетата са кръгли...😅
На каква цена са лилавите картофи?🙂
Виж целия пост
# 416
Morena, онагледявам с кутията им кои коментирах:


Сега имат вкус на нещо изкуствено, не мога да определя точно какво, но никак не ми харесаха.
Виж целия пост
# 417
Феникс, Наирянка, тия по описание приличат на, които търсих и нямаше при нас. Едно и също ли са с тези "в италиански стил"? Хич да не ги издрвам, ако да...
Долче, те го

Скрит текст:


Аз говоря за тези, Morena.
Виж целия пост
# 418
Лилавите картофи ги взех за 1.99 ( мисля че бяха 0.500)
Виж целия пост
# 419
Благодаря ви, същите сладки са значи, ще си ги спестя. Simple Smile

А някой коментираше лисата на тофуто... аз тъкмо днес ползвах за Пад тая в  кутията с обяд на щерката и се сетих да погледна при нас, ей такова е положението. Simple Smile



Долче, и аз съм го срещала като "френски". Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия