Дългото чакане след трансфер-тема 98

  • 66 028
  • 745
# 120
Филипаа, казваш, че са с добро качество, но правен ли е ПИД? Дори и при ПИД не е на 100% сигурно, но без него реално не се знае дали нямат генетични изменения. Те не се виждат по външни признаци.
Виж целия пост
# 121
Здравейте момичета. Днес започнах подготовка за трансфер на 1 петдневно ембрионче. Прикачам снимка на прогестерона ми. Предния път 5 дни преди трансфера прогестерона ми беше 0.57 ng/ml което мисля ,че беше прекалено ниско. В деня на трансфера не ми беше изследван . Сега ще настоявам.поради мерните единици немога да преценя добър или лош е.

Моят прогестерон 4 дни преди трансфера беше 0.18 ng/ml. В деня на трансфера ме извикаха по-рано за да го изследват. Тогава беше 16.23 ng/ml. От пункция до трансфер минаха 3 дни. Слагам циклогест 2х1, пия Естрофем 2х1 и фолиева 2х1. След трансфера продължавам с тях + инжекции Фраксипарин и Зарзио.
В Надежда ли сте ?
Виж целия пост
# 122
На обяд ще излезе .Благодаря ти! И на теб стискам палци и на всички момичета ,които са в очакване !
Shannel цял ден те мисля. Какво стана ?
Виж целия пост
# 123
Момичета, моля за мнение.как нарастват стойностите според вас?
Днес 12 ден след трансфер на 2 четири дневни ембриончета -272.00
Предишни резултати от 7 ден- 42.56
9 ден - 112.47
Виж целия пост
# 124
Здравейте момичета. Днес започнах подготовка за трансфер на 1 петдневно ембрионче. Прикачам снимка на прогестерона ми. Предния път 5 дни преди трансфера прогестерона ми беше 0.57 ng/ml което мисля ,че беше прекалено ниско. В деня на трансфера не ми беше изследван . Сега ще настоявам.поради мерните единици немога да преценя добър или лош е.

Моят прогестерон 4 дни преди трансфера беше 0.18 ng/ml. В деня на трансфера ме извикаха по-рано за да го изследват. Тогава беше 16.23 ng/ml. От пункция до трансфер минаха 3 дни. Слагам циклогест 2х1, пия Естрофем 2х1 и фолиева 2х1. След трансфера продължавам с тях + инжекции Фраксипарин и Зарзио.
В Надежда ли сте ?
Аз да. Днес ми е 8 ден и реших да направя домашен иии се разочаровах. Ще изчакам до кръвен, но май е ясен финала.
Виж целия пост
# 125
В коя аптека в Пловдив продават Лукрин Депо?
Виж целия пост
# 126
Момичета,
до кой ден след трансфер се наблюдава имплантационното зацапване? Снощи забелязах леко бледо розово зацапване на салфетката. Възможно ли е да е това при положение, че е 8ми ден след трансфер 5дневни ембриони?
Виж целия пост
# 127
Здравейте на всички.
Как се чувствате?
Аз съм 6 ден след трансфер,нямам никакви по-особени усещания.
Така се надявам да се получи,незнам как ще издържа още 10 дни!
Виж целия пост
# 128
Здравейте на всички.
Как се чувствате?
Аз съм 6 ден след трансфер,нямам никакви по-особени усещания.
Така се надявам да се получи,незнам как ще издържа още 10 дни!

Здравей аз съм 2 ден след трансфера това чакане ще ме побърка, а кръвния тест ми е чак на 13 май 😑😑😑
Виж целия пост
# 129
Здравейте, момичета,
На мен ми е 7 ден след трансфер на тридневни ембриони. И аз започвам да се побърквам от притеснение, лутам се от едната в другата крайност, но колкото повече време минава, толкова по-трудно ми е да оставам обнадеждена. Абсолютно никакви симптоми и усещания нямам и се опитвам да си напомням, че е рано за симптоми, че не е задължително да се появят и т.н., но ми е трудно, много трудно Sad При четирите ми неуспешни инсеминации никога не съм се чувствала толкова стресирана. Това инвитро ми е първо. Ще правя тест на 3 май... Стискам палци на всички чакащи като мен! Heart
Здравейте на всички.
Как се чувствате?
Аз съм 6 ден след трансфер,нямам никакви по-особени усещания.
Така се надявам да се получи,незнам как ще издържа още 10 дни!

Здравей аз съм 2 ден след трансфера това чакане ще ме побърка, а кръвния тест ми е чак на 13 май 😑😑😑
Виж целия пост
# 130
Здравейте, на мен днес ми е 8 ми ден. Днес си направих домашен и -. Успокоявам се, че е рано. Имам леки болки ниско долу.
Здравейте, момичета,
На мен ми е 7 ден след трансфер на тридневни ембриони. И аз започвам да се побърквам от притеснение, лутам се от едната в другата крайност, но колкото повече време минава, толкова по-трудно ми е да оставам обнадеждена. Абсолютно никакви симптоми и усещания нямам и се опитвам да си напомням, че е рано за симптоми, че не е задължително да се появят и т.н., но ми е трудно, много трудно Sad При четирите ми неуспешни инсеминации никога не съм се чувствала толкова стресирана. Това инвитро ми е първо. Ще правя тест на 3 май... Стискам палци на всички чакащи като мен! Heart
Здравейте на всички.
Как се чувствате?
Аз съм 6 ден след трансфер,нямам никакви по-особени усещания.
Така се надявам да се получи,незнам как ще издържа още 10 дни!

Здравей аз съм 2 ден след трансфера това чакане ще ме побърка, а кръвния тест ми е чак на 13 май 😑😑😑
Виж целия пост
# 131
Здравейте, момичета, и аз се пържа с вас.
6-ти ден след трансфер, без никакви болки, придърпвания, зацапвания и т.н. Решила съм, че ще направя кръвен в петък, нищо че ми е назначен за 2.04. Сега остава да устискам и да не правя уринарен преди това. Стискам палци на всички и следя положението! 🍀❤️
Виж целия пост
# 132
Здравейте, момичета, и аз се пържа с вас.
6-ти ден след трансфер, без никакви болки, придърпвания, зацапвания и т.н. Решила съм, че ще направя кръвен в петък, нищо че ми е назначен за 2.04. Сега остава да устискам и да не правя уринарен преди това. Стискам палци на всички и следя положението! 🍀❤️
Няма смисъл от уринарен. Само излишно ще се напрегнеш, ако не ти покаже.
Виж целия пост
# 133
Момичета, здравейте! Има ли някоя от вас, която ползва прогестан 50 мг и от къде си го купувате. Аз го купувах от един сайт турски лекарства, но днес видях, че сайта е спрян, а ми трябват още 3 кутии. Моля ви, помагайте 🙏
Виж целия пост
# 134
Момичета, здравейте! Има ли някоя от вас, която ползва прогестан 50 мг и от къде си го купувате. Аз го купувах от един сайт турски лекарства, но днес видях, че сайта е спрян, а ми трябват още 3 кутии. Моля ви, помагайте 🙏
Здравей,има една група във фейсбук"Дългият път наречен ИН ВИТРО".
Там има много момичета,които предлагат лекарства,които са им останали.Провери там.
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия