Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е диетата, описана в публикациите?
Какви са основните принципи на хранене по време на възстановителен период?
Какви са препоръките за хранене след 5-дневно гладуване?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е диетата, описана в публикациите?
Диетата, представена в публикациите, се нарича "плодолечение" и включва консумация на плодове и чай на определени интервали през деня. Схемата на диетата варира в зависимост от желаното намаляване на теглото и включва различни комбинации от плодове, чай с мед и сурови зеленчуци. След консумацията на плодове и чай следва период на възстановяване, който включва постепенно въвеждане на различни храни, като се има предвид възстановяването на работата на стомаха и храносмилателната система.
-
Какви са основните принципи на хранене по време на възстановителен период?
Възстановителният период се състои от различни фази, като през първите дни се консумират само плодове, зеленчуци и супи без сол и мазнина. След това постепенно се въвеждат варени картофи, други зеленчуци и храни като овесени ядки, кашамак, булгур, печена или варена тиква и супа от домати с ориз. Важно е да контролирате количествата храна и да избягвате забранени храни като месо, месни консерви, сладкарски изделия, шоколад, кафе, алкохол и цигари.
-
Какви са препоръките за хранене след 5-дневно гладуване?
След 5-дневно гладуване е важно постепенно да въведете разнообразна храна, като започнете със сурови и варени зеленчуци, плодове, супи и каши. Размерът на порциите се увеличава и храната се разнообразява с добавяне на ядки, млечни продукти в ограничено количество и пълнозърнест хляб. Важно е да внимавате с количеството храна и да избягвате забранените храни.
-
Какви са препоръките за използване на L-карнитин?
-
Какви са препоръчителните насоки за консумация на китайски чай?
на Емия...не се притеснявай, мамче...понякога просто не се получава...най-важното е да почустваш,кога ти е дошъл момента за гладуване,защото никак не е лесно...аз така...преди да започна, просто чаках да "позная" момента и да давам напред:)...на victory, успех!...sintia2, ти започна ли днес както планува?...аз започнах на мандарини/пак
/ и така 5 дена, после 5- захранване...а на Коледа и Нова година, ще "празнуваме"хехехе 
Ама има още много време докато се оттърва от гадните 10 килограмчета!
Но няма да се предам!Ще ги сваля!Хайде пишете че ми доскуча!Нали не съм сама! 

Нещо се позагубих и аз напоследък и какъв е резултата от това, ха познайте
имах няколко дена на прегрешения и се върнах леко назад (почерпихме се с колегите и нямаше шанс просто), но не съжалявам, защото не съм се отказала. От днес и аз съм с вас или поне ще се опитам да започна sintia2 и just_a_mamma
((
... Честно - не ми е хубаво, искам пак на плодове... Обмислям скоро да направя няколко разтоварващи дни... Успех на всички продължаващи
. Много ни липсваше!
С колегите му направихме едно здраво хапване и пийване - все пак имахме повод (дипломиране)... Днес успях 1 ден на плодчета, ще видим как ще е за напред... Предния курс свалих 8 кг. и качих 2 кг. някъде, но имам да свалям доста още, ще се опитам да направя плодовия режим до коледните празници, после малка почивка и после пак съм на старта
Успех на всички мами и зайте че жените сме силни и издържливи.Я не се давайте .Нали после ще сме убави бре
всеки път ''крещях'' след като слизах от кантара и го изкарвах него виновен, понеже пазех диети, а не мърдаше, затова мое мнение е, че електронните са по точни, а и по-удобни - поне може да сме сигурни в резултатите, докато обикновенните, които се регулират ръчно някъде отстрани дават отклонение -/+ 1 или 2 кг. зависи как сме го настройли... Вчера се опитах да бъда на плодчета, но пих и кафенце и сокче