Мамо, вече ритам с ръчички и крака, но до ДЕКЕМВРИ вътре ще стоя - ТЕМА 4 (2023)

  • 44 270
  • 721
# 135
Постоянно ми се пишка, а е малко количество. Сутрин на едно ходене имам три пишкания, по някаква причина не мога на един път. Включително имам парене и почвам да се чудя дали не е цистит. Преди страшно много страдах от цистит и получавам малко нервност от тази мисъл. Точно и аз се чудех дали да повдигна тази тема..
Виж целия пост
# 136
Същото... направо не спирам... Четох че понеже е ниско матката натиска уретрата, ама е много пак... Абе ще взема да пусна една чашка стерилна утре, да не го мисля.
Виж целия пост
# 137
Аз съм много зле с пишкането още от 5г.с. Може би малко започна да се оправя в последните дни,но пак е често.
Виж целия пост
# 138
Нямам такъв проблем, даже като че ли нощните ставания намаляха....регулираха се.
Може би наистина е по-добрия вариант стерилна урина
Виж целия пост
# 139
Аз съм в 12-та и съм добре. Ходя често, но и преди си ходех. Не ставам през ноща. През дена на два часа най-много ходя. Разликата е, че сега е повече като количество, пък не приемам много течности. И аз утре ще пускам изследвания и съм на фетална и бхс. Стискайте ми палци. 🤞
Виж целия пост
# 140
И аз преди няколко дни бях така с пишкането, супер често и доста малко като количество , но беше само ден така. Иначе не бих казала ,че много пишкам иначе , даже сега като се замисля последните вечери май не съм ставала през ноща да ходя.
Виж целия пост
# 141
Аз пия адски много вода принципно и съм свикнала с по-честото ходене, но сякаш напоследък по рязко ми се допишква ей така изведнъж.. странно е Grin
Виж целия пост
# 142
И аз ходя често до тоалетна. И през нощта също ставам. Искам да питам само мен ли така ме мързи . Преди не се спирах .. да легна , да лежа.., абсурд , все нещо си намирах да правя. Работех и в събота и неделя понякога. Тренирах, ходех на зумба, на дълги разходки пеша,А сега се изморявам , не ми се занимава с нищо. Вчера с моя приятел ходихме до Бачковския манастир, от паркинга до манастира пише, че е около 1 км. Ходене , аз три пъти спирах. Все едно изкачих Еверест …😀 като тромава мецана
Съм..
Виж целия пост
# 143
Тези които сте около 11та седмица, как сте с пишкането? Аз от няколко дни не излизам от тоалетната, направо е ужас, не знам цистит ли правя, или е нормално. Най-вероятно утре ще пусна урина, ама да сверя часовника. Уж чета че е нормално, нямам парене но се появяват и някакви болки тук таме...
Аз съм вече 13 седмица пишкането е много често през деня не съм броила колко пъти,а през нощта минимум 2 пъти,някой път така не ми се става така ми е удобно и трябва ужас е .Забелязах,че през деня нямам проблем ходя често,но и пия много вода,но през нощта ,не е приятно определено
Виж целия пост
# 144
И аз ходя често до тоалетна. И през нощта също ставам. Искам да питам само мен ли така ме мързи . Преди не се спирах .. да легна , да лежа.., абсурд , все нещо си намирах да правя. Работех и в събота и неделя понякога. Тренирах, ходех на зумба, на дълги разходки пеша,А сега се изморявам , не ми се занимава с нищо. Вчера с моя приятел ходихме до Бачковския манастир, от паркинга до манастира пише, че е около 1 км. Ходене , аз три пъти спирах. Все едно изкачих Еверест …😀 като тромава мецана
Съм..

И аз съм същата,като тръгна да върша нещо вкъщи, както ММ ме базика "на почивки" простра, седна 10мин , прибера прането айде още 10мин почивка и така цял ден 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 145
И при мен е нещо подобно, имах в 5-та, после в края на 8-ма и сега наскоро - в 11-та. Би съвпаднало с дата на цикъл, ако не бях бременна, защото при мен ми беше точен, на 26 дни. При мен беше светло кафеникаво с един по-тъмно кафяв съсирек. Този път продължи 3 дни, в петък имах УЗ. Продължавам утрогестана днес, като спря, иначе минах на дуфастон. Може да е и т.нар. цветна бременност. Аз все си мислех, че се отключва от нещо, но периодът на пропуснати МЦ съвпада.
Бебчо е добре, има си двигателна активност и нямам никакво отлепване.
С пишкането - и аз ходя доста често, пия много вода, и през нощта ходя поне 2 пъти.
И на мен ми пуснаха за всеки случай изследване на стерилна урина.
НИА, колко е като количество, при мен беше съвсем минимално, но все пак е хубаво да те види АГ, имаш ли болки някакви ?

Стискам палци всичко да е наред ♥

Количеството е малко тъмно кафяво е, дори за сега спря почти, но и аз за свое успокоение искам да отида да погледне защото въпреки това от последното зацапване аз си слагам утрогестан и ми се стори притеснително пак да ми зацапва въпреки лечението. Ще видим какво ще каже утре. Болки нямам никакви, но аз пия и но шпа. А ти в коя седмица имаше зацапване? Аз в 5та и в 8ма.
Виж целия пост
# 146
Момичета, да се похваля
излезнаха ми резултатите от изследванията да рубеола . Имам си антитела и всичко е наред .
Виж целия пост
# 147
Аз с пишкането съм на периоди. Има дни ходя по 20 пъти, има такива, в които съм ходила 2-3 пъти за целия ден.
Нощно време просто си ме мързи да ставам.... Grinning Събуждам се и ако не е толкова нетърпимо хич не ставам, особено пък сега с глобулите, които си слагам, гледам да не ходя едно известно време след това.
Обаче не мога да се науча да пия много вода, а си е важна.

А и пак ми се завърна гаденето в корема. Добре си бях 1 седмица и ей на, от вчера пак....

Момичета, Vision в София само на едно място ли го правят?
Виж целия пост
# 148
И при мен е нещо подобно, имах в 5-та, после в края на 8-ма и сега наскоро - в 11-та. Би съвпаднало с дата на цикъл, ако не бях бременна, защото при мен ми беше точен, на 26 дни. При мен беше светло кафеникаво с един по-тъмно кафяв съсирек. Този път продължи 3 дни, в петък имах УЗ. Продължавам утрогестана днес, като спря, иначе минах на дуфастон. Може да е и т.нар. цветна бременност. Аз все си мислех, че се отключва от нещо, но периодът на пропуснати МЦ съвпада.
Бебчо е добре, има си двигателна активност и нямам никакво отлепване.
С пишкането - и аз ходя доста често, пия много вода, и през нощта ходя поне 2 пъти.
И на мен ми пуснаха за всеки случай изследване на стерилна урина.
НИА, колко е като количество, при мен беше съвсем минимално, но все пак е хубаво да те види АГ, имаш ли болки някакви ?

Стискам палци всичко да е наред ♥

Количеството е малко тъмно кафяво е, дори за сега спря почти, но и аз за свое успокоение искам да отида да погледне защото въпреки това от последното зацапване аз си слагам утрогестан и ми се стори притеснително пак да ми зацапва въпреки лечението. Ще видим какво ще каже утре. Болки нямам никакви, но аз пия и но шпа. А ти в коя седмица имаше зацапване? Аз в 5та и в 8ма.

Определено се успя да ме успокоиш. Благодаря дано и аз съм с добри новини утре. 🤞🏽
Виж целия пост
# 149
Аз с пишкането съм на периоди. Има дни ходя по 20 пъти, има такива, в които съм ходила 2-3 пъти за целия ден.
Нощно време просто си ме мързи да ставам.... Grinning Събуждам се и ако не е толкова нетърпимо хич не ставам, особено пък сега с глобулите, които си слагам, гледам да не ходя едно известно време след това.
Обаче не мога да се науча да пия много вода, а си е важна.

А и пак ми се завърна гаденето в корема. Добре си бях 1 седмица и ей на, от вчера пак....

Момичета, Vision в София само на едно място ли го правят?

Да, само в Афродита го правят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия