Мнение за стиснатите хора

  • 23 488
  • 351
# 210
Ами така е. Аз започвам скоро нова работа и ще ходя в офиса 3 пъти на седмица. Като видях колко ще ми излезе пътуването всеки ден, от сега реших, че ще си нося храна от нас Grinning Питах един приятел (по-скоро на майтап) дали няма да ми се смеят, и той ми отговори, че точно там са най-спестовните хора, най-вероятно всички ще си носят храна от вкъщи поне 2 дни от седмицата.. При нас няма стол обаче, а опциите за хапване навънка са доста .. скъпички. Според мен това ме прави спестовна и разумна с харченето на парите си Wink
Също ходя няколко пъти седмично в офиса и обикновено си нося храна. Около сградата има опции, но те обикновено са мазни, въглехидратни или скара с месо със съмнително качество и изобщо не бих ги избрала като вариант за обяд.
Не би трябвало изобщо да се притесняваш кой какво ще си помисли за начина ти на хранене - това е твоя лична работа. Даже човек, който има отношение към храната и тялото си, по-скоро ще си занесе обяд вместо да избере дюнер/пица/готвено с незнайно какви продукти.
Виж целия пост
# 211
Не излизам с Пульовци, но когато клиент, комуто си свършила работа за Х на квадрат пари за без пари държи, настоява и не се отказва да те черпи обяд, а после му гледаш агонията, че ще се бръкне 50 кинта за вино - жалко е.

А-а-а... Разбрах. Аз съм се зарекъл тази година да разкарам всички мизерници и неблагодарници около мен. Прежалвам едни пари и да не ме занимават.                Satisfied
Виж целия пост
# 212
А аз само на стиснати попадам.
Явно такива привличам, щото и аз съм стисната. Не ща да купя на мъжа корвет още на първа среща и преди да съм го изпробвала дали става в леглото. Не ме е срам. 🤣

Аз винаги съм им купувала и затова, вероятно съм получавала.😆
Говорим, като цялостно отношение на мъж към една жена.
И изобщо не става дума за много пари, а за желанието на един мъж да ти доставя удоволствие.
Виж целия пост
# 213
А аз само на стиснати попадам.
Явно такива привличам, щото и аз съм стисната. Не ща да купя на мъжа корвет още на първа среща и преди да съм го изпробвала дали става в леглото. Не ме е срам. 🤣

Аз винаги съм им купувала и затова, вероятно съм получавала.😆
Говорим, като цялостно отношение на мъж към една жена.
И изобщо не става дума за много пари, а за желанието на един мъж да ти доставя удоволствие.
Е, аз все пак съм на 50+. Вероятно моите набори са очукани от живота и от бивши, на които трябва да плащат издръжки, та си цепят долара на 4. Нищо не купувам! Да не съм луда?! Нали го видях последния как пазарува. На себе си яке за 400$, а на мен пеньоарче за 50$. Аз да не съм си намерила еманципацията на улицата! Ама-ха!🥳
После в супера търси кашкавал на промоция. Баси! Никога не съм следяла цените на хранителните продукти.
Виж целия пост
# 214
Нося си обяд в кутия и кафе в термо чаша и изобщо не ме интерисува кой какво си мисли или му е смешно. Като им е смешно да се смеят, да въртят очи, да коментират.  £ 5  за лате всеки ден не давам.Този спектакъл го играя 20 години вече. За този период , обаче обиколих Карибския басейн многократно. Вчера се върнах от Доминиканска република.
Виж целия пост
# 215
Че какво смешно има да си носиш кафе и обяд? Това е нещо съвсем нормално.
Виж целия пост
# 216
Че какво смешно има да си носиш кафе и обяд? Това е нещо съвсем нормално.
Абсолютно! Даже е модерно!
Виж целия пост
# 217
После в супера търси кашкавал на промоция. Баси! Никога не съм следяла цените на хранителните продукти.
При сегашните високи цени на хранителните продукти защо пък не? Същия кашкавал без промоция е $8, а с промоция беше $3.99 за 400 гр. до вчера в Метро. Колко трябва да са ти доходите за да кажеш това грам не ме засяга. А яденето е всекидневно и може да се спестят годишно много пари с елементарно съобразяване кое откъде и да се използват за по-приятни неща. Тук не става въпрос за компромис с количество или качество защото говорим за една и съща стока с опции за двойна цена.
Виж целия пост
# 218
Ами така е. Аз започвам скоро нова работа и ще ходя в офиса 3 пъти на седмица. Като видях колко ще ми излезе пътуването всеки ден, от сега реших, че ще си нося храна от нас Grinning Питах един приятел (по-скоро на майтап) дали няма да ми се смеят, и той ми отговори, че точно там са най-спестовните хора, най-вероятно всички ще си носят храна от 3вкъщи поне 2 дни от седмицата.. При нас няма стол обаче, а опциите за хапване навънка са доста .. скъпички. Според мен това ме прави спестовна и разумна с харченето на парите си Wink
Смешното дойде от тук.
Виж целия пост
# 219
А като мъжът плати кафето или вечерята на първа среща, какво следва да заключим? Че ще бъде обрижващ и ще носи на ръце? Със същия успех може да става дума за някого, който счита срещата за инвестиция в гореща нощ или авантюра.

Всеки с разбиранията си. Аз съм разговаряла с достатъчно приятели-мъже и гаджета, които не са в никакъв случай скъперници, но са споделяли, че им прави добро впечатление, ако не остават с усещането, че са длъжни да поемат сметката. Не, че не го правят, и не, че не го правят с удоволствие дори, но едно е избор, жест, кавалерство, друго - задължение.
Именно, да се твърди, че като мъжът плати кафето или вечерята на първа среща ще бъде обгрижващ и ще носи на ръце, е същото като да се твърди, че жената ако прави секс на първа среща не става за сериозна връзка и семейство (а всъщност и двете неща нямат общо с истината Sunglasses )
Виж целия пост
# 220
Ама никой не ви кара да се бъркате 5 леа за кафе и вода на първа среща. Като не искате, недейте.
Всеки е свободен да се излага както намери за добре.
Виж целия пост
# 221
Е, как, бе. Иначе, как ще има 3 минути слава в бг мама.
Това живот ли е? Да ти е ангажирано съзнанието за 5-10 лв. нон стоп. Гаси тегобата. Кога има време за радост от живота?!
Виж целия пост
# 222
Колко по- прекрасен и лесен би бил животът без барове и ресторанти...
Виж целия пост
# 223
После в супера търси кашкавал на промоция. Баси! Никога не съм следяла цените на хранителните продукти.
При сегашните високи цени на хранителните продукти защо пък не? Същия кашкавал без промоция е $8, а с промоция беше $3.99 за 400 гр. до вчера в Метро. Колко трябва да са ти доходите за да кажеш това грам не ме засяга. А яденето е всекидневно и може да се спестят годишно много пари с елементарно съобразяване кое откъде и да се използват за по-приятни неща. Тук не става въпрос за компромис с количество или качество защото говорим за една и съща стока с опции за двойна цена.
Ти смяташ, че имам достатъчно време да чета всичките флаерси? Ми нямам. И доходите са ми достатъчни за да не съобразявам, кое откъде ще купя и на каква цена. Смешното беше, че същият този ми заяви, че за него парите нямали значение. А аз съм го търсела да го използвам при положение, че нито ми е пълнел хладилника, нито е споделял режийните ми, нито пък кой знае какво ми е помогнал или похарчил по мен. Както и да е...
Така дребнави душици си изпускат шанса в живота.
Виж целия пост
# 224
Тези клишета за парите нямали значение са само за излишно перчене без особен смисъл за повечето хора. Разбира се че имат значение там където живота е достатъчно скъп, а доходите са далеч от неограничени каквото място е Канада.
Познавах българи, които караха цяла година на кремвирши и промоции за да съберат пари и да отидат лятото до България за да се перчат колко са заможни хвърляйки за месец всичко спестено през годината. Всякакви ги има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия