Кралски работи и клюки - юли 2023

  • 77 280
  • 742
# 465
А защо Катрин и вчера, и днес носи една и съща лилава панделка на роклята?
Виж целия пост
# 466
Това е лентата на All England Lawn Tennis & Croquet Club (AELTC). Жените в клуба носят панделка, мъжете избират тъмнозелена и лилава вратовръзка.
Виж целия пост
# 467
https://www.viapontika.com/index.php?page=article&article=74652
 Хари и Мегън сменят фамилията.
 Не знаят какво искат май.
Виж целия пост
# 468
Шарлот изглеждаше много щастлива като седнаха в ложата, личеше си колко се вълнува.


Виж целия пост
# 469
Поздравяват някого






Виж целия пост
# 470
Мегън вчера на фермерския пазар в Монтесито, купува си цветя:


Тук има и клипче, с едното от кучетата е:
https://www.instagram.com/p/CuuLOC0oTGR/?igshid=OGIzYTJhMTRmYQ==

Изглежда страхотно, жалко, че снимките са с лошо качество, но така е с папарашките изпълнения.
Виж целия пост
# 471
Чантата на Меган знае ли се вече коя марка е?
Виж целия пост
# 472
Принцесата и днес е невероятна! #насладазаочите

Шушу-мушу Wink





Радват ме тези деца - дано запазят хубавите си отношения завинаги.

Виж целия пост
# 473
Охх, Шарлот и тя е със слънчеви очила. Relaxed

https://twitter.com/RoyallyBelle_/status/1680571280116838401?s=20
Виж целия пост
# 474
С Джордж имаме еднакви физиономии в момента.🤣🤣

А Шарлот е доволна.
Виж целия пост
# 475
Истинска наслада за очите, както винаги Уелс!
Катрин с тази коса, ах тази коса!

При децата на Уелс си личи колко много влагат във възпитанието им. Кралската школовка е на топ ниво.

И не на последно място - изключително са близки с децата си, личи си в начина им на общуване. Удоволствие е да ги гледаш.
Виж целия пост
# 476
Мегън вчера на фермерския пазар в Монтесито, купува си цветя:

Скрит текст:
 

Тук има и клипче, с едното от кучетата е:
https://www.instagram.com/p/CuuLOC0oTGR/?igshid=OGIzYTJhMTRmYQ==

Изглежда страхотно, жалко, че снимките са с лошо качество, но така е с папарашките изпълнения.
 
Еее много готина Меги дори на пазар изглежда много добре . Торбата много хубава. Гай ли води или Миа 🤔?
Симпатяги големи са Раджва и Хюсеин. Много хубав бански в люляково.
От Сащ в Мексико са отишли, явно това ще е меден месец.

Виж целия пост
# 477
https://www.viapontika.com/index.php?page=article&article=74652
 Хари и Мегън сменят фамилията.
 Не знаят какво искат май.

Трудна работа тая, трябва чичо му да е съгласен.
Ох, страхотни обеци има Кейт! Heart
Виж целия пост
# 478






Виж целия пост
# 479
Daviz, пише, че е с Миа. В торбата и аз се влюбих, имам подобна и през лятото не я свалям, удобна, практична и красива.
Много сладки йорданците, това банският на Раджва ли е? Страхотен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия