Къде са другите хора, които са обитавали постоянно, или епизодично хижата и са се включвали в така наречените патрули, за които говори не само Ивей, а и поне един от посетителите на хижата, както и преминаващи туристи и местни селяни. Такива хора установени ли са, разпитани ли са...
Според мен съвсем целенасочено не се коментират тези въпроси, дано е заради чакането на още експертизи – каквито и да са и където и да са изпратени. Но се съмнявам да е само заради това чакане. С все повече излизащите зависимости на хора от ДС и в миналото, и сега, надали ще получим отговори.
За съжаление /мое, разбира се/ не само тук в темата, а и в социалните мрежи акцентът е върху Ралица - профили се следят денонощно, анализи се правят, и всичко се върти около нейната личност. Което неминуемо води до намаляваща липса на интерес за и върху същността на случилото се, а именно – защо? Или защо сега?
Все си мисля, че всичко това е в интерес и на т.нар. разследващи, и на хората, замесени с Калушев и сие. Колкото повече се набляга на “спомагателния материал“, толкова повече основния остава на заден план. Накрая ще запълнят някакви бели петна с излезли резултати от експертизи, и случаят ще отстъпи на някой друг.
