Шокиращо масово самоубийство или убийство в Петрохан - какво знаем и какво липсва

  • 1 504 454
  • 46 008
# 35 280
Чиста спекулация от мен,..но действително Ивей изглежда най-малко на някакъв изтрещял сектант или на човек, който ще се самоубие. Изглежда ми здраво стъпил на краката си и жизнерадостен.  Знам, че това как някой изглежда, нищо не означава, но ми се прииска да го вмъкна, защото ми е малко по-различен от другите.

Ивей даже не успял с пушката, но геройски довършил делото с пистолет сам... или помолил някой от другите двама да му помогне. Не човек, а желязо. Такава самоубийствена целеустременост.

Ако реша да се самоубия, нито ще боядисвам преди това,  нито ще си паля мазето, нито ще го правя по нощите на  тъмно и студено при минусови температури,/ от какъв зор?/   още повече пък с разкъсани панталони  
...  и няма да си горя кучето.
Виж целия пост
# 35 281
Чиста спекулация от мен,..но действително Ивей изглежда най-малко на някакъв изтрещял сектант или на човек, който ще се самоубие. Изглежда ми здраво стъпил на краката си и жизнерадостен.  Знам, че това как някой изглежда, нищо не означава, но ми се прииска да го вмъкна, защото ми е малко по-различен от другите.

Ивей даже не успял с пушката, но геройски довършил делото с пистолет сам... или помолил някой от другите двама да му помогне. Не човек, а желязо. Такава самоубийствена целеустременост.

Ако реша да се самоубия, нито ще боядисвам преди това,  нито ще си паля мазето, нито ще го правя по нощите на  тъмно и студено при минусови температури,/ от какъв зор?/   още повече пък с разкъсани панталони  
...  и няма да си горя кучето.
Дали и  ще медитирате по N пъти на ден.
Ако отговорът ви е -Да! Тогава е правелно, че няма да се самоубиете.
Ако отговорът е -Не! Тогава не е редно да ги съдим от нашата си камбанария. Имат си тяхна религия, йерархия. Прераждане.
От това, което прочетох си мисля, че родителите е редно да изпълнят заръката на Калушев.
Прости ми, благодаря ти от сърце и когато намериш сили (по-скоро е по-добре), просто си насочи мисълта към мен и ще ме намериш. Този свят е един много стабилен сън.
Виж целия пост
# 35 282
Скрит текст:
Четох го това в Бивол, но имало и интервю на Катя Илиева с Христо Иванов, та е добре и то да се види.
Ако е истина е....Close Дори не знам как да коментирам - най-умната и красива част от обществото на какво е разчитала.
“Интервюто” е около 2-3 минути, по телефона, абсолютно неинформативно. Христо Иванов не ги е познавал и не коментира нищо. Някой някъде го коментира, че бил нелюбезен с журналистката, но не бих го определила като неучтив в случая, а по-скоро, че не му е приятна темата.
То пък оставаше и да му е приятна.
Избирам да се съмнявам в написаното, защото още повече ми се сриват в очите хора като Иванов. Мислех, че няма накъде повече, но....
Виж целия пост
# 35 283
То, честно казано, щом е сън и нищо няма значение, що пиша драматични писма и се самоубивам 5 дена в луксозния ми кемпер, де. Може да си полежа на една полянка, да си изстрелям фонтанелата и тихо и кротко да стана тор за боровинки. Не да занимавам половин държава със себе си
Виж целия пост
# 35 284
Значи, аз съм в секта. Медитирам, хипнотизират ме, за да се отнеса, когато гуруто каже. Не днес, не утре, когато трябва. Ба**и и този гури, така да ги програмира, че когато каже "боровинки" и да се втурна да се гърмя макс до 10-20 часа по-късно. Преди това боядисвам коридори, пека кифли, хортувам си с чатгпт, ама гуруто казал точно 21,30 ч. и програмираната ми същност изпълнява.
Ми, тези сектанти са национално съкровище, бе, хора. Представете си медиуми с такива способности как успиват да що политически и вражески противник. Не ДАНС, 3 военни дивизии ще им пратя, за да ги пазят.
Виж целия пост
# 35 285
Самоубийство под натиск също Е убийство.

Да кажеш "самоубий се или убиваме всичките ти роднини" е натиск, ама няма да мине, след като най-близките им са в групичката и няма оцелели и така.

Аз смятам, че точно така си е заминала групата на Петрохан.

Да де, ама те жени не са имали, децата не са останали живи и без друго... Абсолютно неправдоподобно ми е.

Възможно е отвличане на двете или едното от двете момчета, изнудване на останалите и натиск за самоубийство със заплахи срещу момчетата, нещо в което напълно вярвам , че всички биха си жертвали живота ако е заплашен живота на момчетата, а след като са го направили момчетата да са убити.
Виж целия пост
# 35 286
Значи, аз съм в секта. Медитирам, хипнотизират ме, за да се отнеса, когато гуруто каже. Не днес, не утре, когато трябва. Ба**и и този гури, така да ги програмира, че когато каже "боровинки" и да се втурна да се гърмя макс до 10-20 часа по-късно. Преди това боядисвам коридори, пека кифли, хортувам си с чатгпт, ама гуруто казал точно 21,30 ч. и програмираната ми същност изпълнява.
Ми, тези сектанти са национално съкровище, бе, хора. Представете си медиуми с такива способности как успиват да що политически и вражески противник. Не ДАНС, 3 военни дивизии ще им пратя, за да ги пазят.

Не, нито ще са първите, нито ще са последните.
Вече бяха дадени, по спомен, 3 примера за други секти, в които е имало самоубийство на членове.
Дали нещата са се случили точно както на Петрохан-Околчица, не.
Дали обаче имаме лидер/култ към личността му, който е успял да убеди другите покрай него да отнемат живота си - да.
Виж целия пост
# 35 287
Скрит текст:
Четох го това в Бивол, но имало и интервю на Катя Илиева с Христо Иванов, та е добре и то да се види.
Ако е истина е....Close Дори не знам как да коментирам - най-умната и красива част от обществото на какво е разчитала.
“Интервюто” е около 2-3 минути, по телефона, абсолютно неинформативно. Христо Иванов не ги е познавал и не коментира нищо. Някой някъде го коментира, че бил нелюбезен с журналистката, но не бих го определила като неучтив в случая, а по-скоро, че не му е приятна темата.
То пък оставаше и да му е приятна.
Избирам да се съмнявам в написаното, защото още повече ми се сриват в очите хора като Иванов. Мислех, че няма накъде повече, но....

Интервюто го има на звуков файл в статията на Биволъ и пак там има кратко видео от интервю с Игов пред БНР след текста “Излязоха и публични изявления от психолога Иван Игов в национални медии /БНР/, в които се твърди, че Кирил Петков е посещавал хижата на Петрохан. Не е известно Петков да е опровергал или отрекъл това изказване. В тези изявления се описва конкретен случай, при който той е пребивавал там за кратък период и впоследствие е напуснал след конфликт с Ивайло Калушев. Тези твърдения на Игов, обаче също не са независимо потвърдени от други публични източници.”
Виж целия пост
# 35 288
Самоубийство под натиск също Е убийство.

Да кажеш "самоубий се или убиваме всичките ти роднини" е натиск, ама няма да мине, след като най-близките им са в групичката и няма оцелели и така.

Аз смятам, че точно така си е заминала групата на Петрохан.

Да де, ама те жени не са имали, децата не са останали живи и без друго... Абсолютно неправдоподобно ми е.

Възможно е отвличане на двете или едното от двете момчета, изнудване на останалите и натиск за самоубийство със заплахи срещу момчетата, нещо в което напълно вярвам , че всички биха си жертвали живота ако е заплашен живота на момчетата, а след като са го направили момчетата да са убити.
Да сигурно, ако живееха в някой пущинак от каменната ера.
Пък те имат устройства за комуникация, които всички са си ги изключили.
За тях-  „Този свят е един много стабилен сън“.
Виж целия пост
# 35 289
Другото, заради което ИК може да е задържал Алекс, е за да не излага на опасност останалата част от семейството му. Ако ще го търсят, по-добре да ги гърмят всички на място, отколкото още 4 жертви...
Съжалявам, че така го написах, но това е факт.

Това има резон да. Сега ние си спекулираме нали. Ако е нещо много важно и чувствително като информация и това го има. Факт е, че ако се окаже това, ще е малко тъпо, че Алекс изобщо е бил там и е бил поставен в ситуация да знае неща, които носят опасност за живота. То може и хората да не са се усетили. Може и не всеки от 6-те човека да е взел реалното решение да участва в нещо такова. Може не само Алекс да е замесен просто защото бидейки там е чувал неща. Може и за други това да се отнася. Знам ли, просто си разсъждавам.
Виж целия пост
# 35 290
Никой не е споменавал, че момичето е тулку.


София Андреева го каза в интервюто, че били много щастливи, че намерили най-накрая момиче, което било прероден еди кой си. И че им трябвало и момиче заради някаква там религиозна практика. Подобна измишльотина беше.
Веднъж казвате, че СофиЯ не е за вярване какво говори, втори път- СофиЯ каза това, значи е вярно....Да вярваме ли, или не на СофиЯ?

Това и друг път сме го обсъждали.
За мен София е откровена и автентична за нещата, които знае от първо лице. Разбирай за нещата, които е обсъждала и които са и били споделени от Калушев и сие. Нещата, я които тя е взимала участие и в била свидетел.
София няма как да знае например, дали Калушев и Валери са имали интимни отношения в Мексико по расбираеми причини.
Виж целия пост
# 35 291
Никой не е споменавал, че момичето е тулку.


София Андреева го каза в интервюто, че били много щастливи, че намерили най-накрая момиче, което било прероден еди кой си. И че им трябвало и момиче заради някаква там религиозна практика. Подобна измишльотина беше.
Веднъж казвате, че СофиЯ не е за вярване какво говори, втори път- СофиЯ каза това, значи е вярно....Да вярваме ли, или не на СофиЯ?

Това и друг път сме го обсъждали.
За мен София е откровена и автентична за нещата, които знае от първо лице. Разбирай за нещата, които е обсъждала и които са и били споделени от Калушев и сие. Нещата, я които тя е взимала участие и в била свидетел.
София няма как да знае например, дали Калушев и Валери са имали интимни отношения в Мексико по расбираеми причини.

София е свидетел, с който адвокати биха имали field day. Сериозно. Колкото повече поства във ФБ, толкова по-добре за адвокатите от отсрещната страна.

Сега извън този сарказъм, по принцип всеки полицай трябва да знае, че един свидетел не е достатъчно. Винаги трябва да си проверяваш информацията с поне още един и то независим източник. При София това е още по-нужно. Освен това при нея трябва да филтрираш като говори кое е факт, на който е била свидетел, кое е нещо, което някой друг и е казал и кое е нейна интерпретация.

За фактите, на които е била свидетел, търсиш втори свидетел да потвърди. За фактите, на които не е била свидетел, търсиш да си говориш с хората, които са били свидетели. За интерпретациите е там задаваш много въпроси за конкретни детайли и факти и игнорираш интерпретациите.
Виж целия пост
# 35 292
За нищо не им пука на някои, освен да изчистят името на ИК. Въобще не ги вълнува, че има убити дете и младеж, важното е ламата да е бял и добър. За тяхно съжаление, няма как да стане. Чакам от някъде да изтече информацията, която имат депутатите и този смешен плач да спре.
Има да си чакаш. Намеците, че депутатите уж имат някаква информация за педофилия, бяха с цел преди изборите да се очерни колкото може ППДБ.
Виж целия пост
# 35 293
Христо Иванов не ги познава, Тома Белев и той не ги познава, нищо че ивейчо му публикува всеки пост. Все не ги познават, що тъй.
Е, хайде сега...Много хора не познават някой, но препубликуват негов пост...това какво доказва...Аз си публикувам Ален Делон, ама нито съм го виждала, нито съм го познавала
Ако те има на снимка с Ален Делон щяхме да заподозрем,че го познаваш обаче... Щото томата белев го има на снимка с ламата.
Виж целия пост
# 35 294
Чиста спекулация от мен,..но действително Ивей изглежда най-малко на някакъв изтрещял сектант или на човек, който ще се самоубие. Изглежда ми здраво стъпил на краката си и жизнерадостен.  Знам, че това как някой изглежда, нищо не означава, но ми се прииска да го вмъкна, защото ми е малко по-различен от другите.

Ивей даже не успял с пушката, но геройски довършил делото с пистолет сам... или помолил някой от другите двама да му помогне. Не човек, а желязо. Такава самоубийствена целеустременост.

Ако реша да се самоубия, нито ще боядисвам преди това,  нито ще си паля мазето, нито ще го правя по нощите на  тъмно и студено при минусови температури,/ от какъв зор?/   още повече пък с разкъсани панталони 
...  и няма да си горя кучето.
Дали и  ще медитирате по N пъти на ден.
Ако отговорът ви е -Да! Тогава е правелно, че няма да се самоубиете.
Ако отговорът е -Не! Тогава не е редно да ги съдим от нашата си камбанария. Имат си тяхна религия, йерархия. Прераждане.
От това, което прочетох си мисля, че родителите е редно да изпълнят заръката на Калушев.
Прости ми, благодаря ти от сърце и когато намериш сили (по-скоро е по-добре), просто си насочи мисълта към мен и ще ме намериш. Този свят е един много стабилен сън.

Хиляди хора медитират  и хиляди не медитират.
Това няма връзка със "самоубийството"   на един  успял, богат и жизнен адвокат , както и на  един счетоводител с успешен бизнес и то по начина, по който се предполага , че се е случило.
Ако не се разбира от моят коментар, че това "самоубийство" на Ивайло Иванов е повече от нелогично, съжалявам, но не исках да прибавя и кървавите  нелепи подробности, за да съм напълно ясна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия