Третата сливица-лечение,мнения,препоръки - 2 част

  • 331 884
  • 2 805
# 1 020
Да съобщя и аз - операцията на детето е насрочена за утре.
Надявам се да се включа след това с добри новини.
Виж целия пост
# 1 021
nnaadeto стискам палци операцията да мине успешно Praynig
Виж целия пост
# 1 022
Да съобщя и аз - операцията на детето е насрочена за утре.
Надявам се да се включа след това с добри новини.

Успех утре!!!
Виж целия пост
# 1 023
Момичета,днес бяхме на Пловдив.
За съжаление ни потвърдиха рецидив на трета сливица.
Сега сме на лечение да отшуми малко обостреното състояние.
След 2 седмици ще замери ,,когато не е така възпалено,но и по това което описах и от прегледа ,който направи,каза че няма да мине без вадене.Бяхме при ДР.АНДРЕЕВА във
ВМИ.Също че има изменение на тъпанчето,което говорило за възпалителен процес в носоглътката.Притеснено ми е,но дано тоя път се сложи край на този ад.
Виж целия пост
# 1 024
Момичета, не ни отложиха за утре, въпреки по-ниския хемоглобин. Ще се слагат макарички, няма да се размине за жалост... Rolling Eyes Направихме и аудиограма - и тя,а както и тимпанометрията показва намаление на слуха.... Cry
Оххх...стискайте палци! Имам доверие на д-р Френгов, дано всичко мине както трябва. Praynig Praynig Praynig
Нати, искам да те питам как мина миенето на косата, ако вече сте свършили тази работа? Че аз от сега съм се размислила.... Rolling Eyes
И още нещо... носихте ли нещо за черпене при изписването..? Имам предвид в 14 часам, когато ви пуснаха...?
Оххх....да минава тая операция и да се отърваваме от тая трета сливица... #2gunfire
Виж целия пост
# 1 025
Успех на всички ,на които предстоят операции.Аз още не мога да се реша на операция и изчаквам .Сега пак пи АБ, защото беше с ларингит Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 1 026
Да съобщя и аз - операцията на детето е насрочена за утре.
Надявам се да се включа след това с добри новини.

Успех! Ще ви стискам палци  thumbsup

паликарова, какво да ти кажа - лошо се е получило при вас  Rolling Eyes На колко години беше детето, като я вадихте предния път?

Нати, искам да те питам как мина миенето на косата, ако вече сте свършили тази работа? Че аз от сега съм се размислила.... Rolling Eyes
И още нещо... носихте ли нещо за черпене при изписването..? Имам предвид в 14 часам, когато ви пуснаха...?
Оххх....да минава тая операция и да се отърваваме от тая трета сливица... #2gunfire

При първото миене на косата цялото семейство бяхме в банята  hahaha Нещо не можахме да ги закрепим тези памучни тампони и да ги бетонираме с вазелин - все се измъкваха. Затова влязохме с мъжа ми заедно с нея и той си сложи ръцете на ушите й върху тампоните, а аз през това време й измих косата с подвижния душ. Нещо не ги намирам тези силиконови тапи, но и да ги намеря в някоя аптека, щом правят такова налягане, при всички положения не могат да се ползват преди да минат 20 дни.
То не е само миенето. На мен ми е много трудно да я опазвам да не дивее  Rolling Eyes Като излезем навън и започва да търчи с децата. Днес даже успя и да падне  ooooh!  Непрекъснато викам по нея като пъдар. Направо ме е страх другата седмица като отидем на контролен преглед за макаричките, какво ще каже Френгов...

За черпене нищо не сме носили.

sunshine3, успех  Hug Желая ви всичко да мине бързо и леко!
Виж целия пост
# 1 027
Нати ,на 2 години беше,малка,но пак така се давеше като легне и затова се принудихме да я махнем.
сега обсъждахме с баща и дали да не изчакаме да "го израсне"
ма тя без да е болна,не е и здрава ,все сополи ,все кашлици и най-лошото е че не може да спи.
Виж целия пост
# 1 028
Нати ,на 2 години беше,малка,но пак така се давеше като легне и затова се принудихме да я махнем.
сега обсъждахме с баща и дали да не изчакаме да "го израсне"
ма тя без да е болна,не е и здрава ,все сополи ,все кашлици и най-лошото е че не може да спи.

Ооо, тя е била много малка, наистина. Нищо чудно, че е регенерирала.
Какво да ти кажа - вие си преценявате. Калина също спеше много лошо и страшно се мъчеше, та знам за какво говориш. Дори да не правеше тези отити, пак щях да настоявам за махане, защото това е голяма мъка - не само за детето. Аз също страдах като я гледах, а и не спях заедно с нея  Rolling Eyes
Полекувайте я, пък дано се посвие.
Виж целия пост
# 1 029
Относно предпазването на ушетата.
Моят хубавец стоя една година и 2 месеца с макаричките.Какви ли не тапи слагах.И от чужбина ми носиха. Все се измъкваха от ушите.
За нас най-добрият вариант остана памук с малко вазелин в канала и отгоре цялото ухо замазано с дебел слой вазелин.Отначало слагах отгоре и лекопласт(водоустойчив, прозрачен е,не си спомням името), но после и него махнах.
С така запушени уши съм го носила на море и басейн.
За това време само едно намокряне на ушето е имал, без последствия.

Sunshine,успех и дано всичко мине бързо и без усложнения.
Виж целия пост
# 1 030
направо ми идва да избягам Tired
е сега заспа,ми тя ще се удави от сополи,фърфори в носоглътката,не може да преглътне,
дави се кашля,трагедия е направо.няма лечение май,капките оправят за две-три седмици нещата и пак.а този път е доста сериозно,трети ден вече ,не можем да оправим нещата.
къде да е операцията,ми е чуденката?
Виж целия пост
# 1 031
Паликарова, при синът ми беше абсолютно същото,дори не можеше въздух да си поеме като се закашля. Секретът,който се стичаше от възпалената трета сливица спря 4мес. след последното боледуване. През това време намаляваше от противоалергичното(ксизал) и сребърна вода(подсушава добре). Обаче това, което отива в гърлото след това попада в белия дроб,като допълнително влошава кашлицата и трудно се чисти. На нас ни помагаше инхалация с вентолин.
Виж целия пост
# 1 032
Обаче това, което отива в гърлото след това попада в белия дроб,като допълнително влошава кашлицата и трудно се чисти.

Така е, да  Rolling Eyes По време на операцията на дъщеря ми освен, че й махнаха сливицата и сложиха вентилационни тръбички са й чистили белия дроб от гнойта, която се е стичала от сливицата  Sick
Виж целия пост
# 1 033
Искам да ви попитам нещо, всички вас майките на деца с проблеми с третата сливица. Мислите ли, че уголемената сливица може да причини проблеми в произношението и наблюдавате ли го при вашите деца ?
Виж целия пост
# 1 034
Искам да ви попитам нещо, всички вас майките на деца с проблеми с третата сливица. Мислите ли, че уголемената сливица може да причини проблеми в произношението и наблюдавате ли го при вашите деца ?
да може,незнам дали директно влияе,но когато имаш проблем с 3-тата сливица почти неизменно имаш проблем и с ушите.Оттам те се пълнят с течност,има намаляване на слуха и съответно не чува добре думите и си говори каквото чува.Поне при нас е така.Въпреки,че вече чува добре някои думи,които са неправилно заучени си ги повтаря все още грешно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия