Страхотна диета за Страхотни тела! - 7

  • 13 608
  • 310
# 60
Добро утро!
Аз като ранобудна ще почерпя с кафенце


Вчера геройски издържах самонаказанието!
Смятам да се храня по диетата, защото иначе все нещо ще ме изкуши, а когато съм на диета, съм стриктна. Бях 3 пъти на ресторант и 1 път на гости и никога не хапнах нищо!!!
Успешен ден, много минуси и ведро настроение!!!!!!
Виж целия пост
# 61
Добро утро и от мен!
b_ivanova , мерси за кафенцето , страхотно е ! А ето от мен по един плодов коктейл!

Аз вчера бях почти напълно по режима , като се изключи одна чаша прясно мляко сутринта и един тоник /ама без джин/ следобяд , но днес съм на същите килограми като вчера и не се чуствам много доволна  - точно тоя момент на задържане след първите 1-2 кила най-много ме демотивира!  smile3514
Ама стига съм се оплаквала и аз , няма да се отказвам !
Ще им дам да разберат на тези сланини кой командва парада!!!:2gunfire: #2gunfire #2gunfire
 
Надявам се вие СТРАХОТНИ МОМИЧЕТА да имате с какво да се похвалите!!!!
Виж целия пост
# 62
Добро утро и от мен!

Засега успявам да устоя на изкушенията, но и при мен глада вечер надделява и си хапвам мандарини. Основното ми прегрешение е, че сутрин пропускам първите 2 хранения и вместо тях пия кафе с малко мляко. Дали това ще се отрази на резултатите от диетата?

Желая успешен ден на всички!
Виж целия пост
# 63
Здравейте, Страхотни момичета!  Hug   

Мерси за сокчето и кафенцето. Grinning С удоволствие изпих 1 кафе и изядох един банан за закуска. Сега пия много вода, за да не усещам глад. Tired

За обяд още не съм решила какво ще си взема.Ще реша на място.
Вчера  вечерта мислех да ям само салата, но не издържах и си хапнах няколко сиренца.

GerDa, браво!  Peace

b_ivanova , много  приличаш на мен , в началото на диетата.Бях също като теб, безкрайно мотивирана и стриктна! Браво! Peace

lideto70 , в никакъв случай не се демотивирай! Ние сме тук да се подкрепяме. Ще издържиш!  Hug

eho82, едва ли количеството мляко в кафето е от огромно значение,но аз спрях и млякото и сметаната отдавна....Може   по-бавно да  върви отслабването, не знам. Но храненията не бива да пропускаш, защото организма ти после жадно и наведнъж поема храната, която му предлагаш за обяд. Wink Идеята е "на често, по малко".

Това е до момента от мен. Wink Ще пиша пак следобяд.

Успешен ден! Heart Eyes
Виж целия пост
# 64
b_ivanova мерси за кафенцето  bouquet.Три пъти на ресторант и един път на гости и си по режима Shocked,ей това си е достойно за възхищение,аз ако бях като нищо щях да похапна стабилно,ама то така е като съм лакомия Rolling Eyes.Добре ,че покрай малкото зверче в къщи нямам възможност да ходя почти никъде. Laughing
lideto мерси за сокчето  bouquet.Заедно ще се преборим с гадните сланини. Hug.
eho на мен също първото ми хранене е към 11, че и по- късно.Не мога да ям толкова рано,но за сметка на това си взимам полагаемото като ям късно вечер. Wink
StaM Hug
За вчера имам едно много голямо прегрешение-едно шоколадово яйце newsm43.Малкия взе играчката ,а шоколада не поиска да го яде и аз не се издържах и хоп на две хапки го глътнах smile3506.Обаче после вечерта преди да си легна ,въртях 30 мин велото в къщи,така мисля ,че горе долу съм си изкупила греха. Rolling Eyes
Страхотен ден на всички  love001
Виж целия пост
# 65
Ихааа, какви Страхотни Последователки има тук.
Браво, момичета, само така!
Аз като гледам съм най-несериозната, но вие сте ми стимул. Чета ви най-редовно.
Охх, тежка е мойта - много гости, много дзвер в нашата къща  ooooh! ....иии мнооого ядене  Blush
Ще забягна в гората вече, при вълците, ако ги има още де...
Да се оплача - вчера цял ден в пътя (режима) и вечерта - пак в канавката (гости  Blush)
Днес пак наново - кисело мляко и краставица.
Да, познахте - довечера пак гости. Стискайте палци да остана само на таратор  Tired
Както казва една сладурана тук: "Наоколо съм"    bouquet
Виж целия пост
# 66
Няма да се отказвам ! Наистина заедно ще ги махнем сланините - и без това не ни трябват!
Не съм си нарушила режима и ще го спазя поне още няколко дни , че през тия празници няма начин да си остана режимна , но мисля да съм умерена в прегрешенията Laughing
Виж целия пост
# 67
margooo , как го правиш това с 30-те минути? Браво на теб! Аз едва успявам 20-тина минути, при скорост 30, да въртя. Хем ходя и на спорт... Thinking

Saga, напълно те разбирам.  Wink
Много ми е трудно , когато имам гости или съм на ресторант да бъда в режима. Понякога успявам, де. Laughing
А е кофти и обратното - аз  на гости. Домакините да те канят  непрекъснато, а ти да се чудиш как да се овладееш и с какво да се оправдаваш....Една от последните недели бяхме при свекърва ми. Тя купила готова баница Белла... Та като казах "не" , тя така съкрушено ме погледна...., че си хапнах.  ooooh!

И още нещо да споделя.  Постоянно има хора, които ме уверяват, че не бива да правя толкова дълго диети, че нищо няма да ми стане, ако хапна еди-какво-си ..... Ами аз не правя диети , а режим.  Защо хората държат толкова много АЗ да ям?
При вас как е?
Виж целия пост
# 68
И още нещо да споделя.  Постоянно има хора, които ме уверяват, че не бива да правя толкова дълго диети, че нищо няма да ми стане, ако хапна еди-какво-си ..... Ами аз не правя диети , а режим.  Защо хората държат толкова много АЗ да ям?
При вас как е?
Чак да им се чудиш толкова ли ти мислят доброто/да не би от градуване да ти стане нещо/ или пък просто искат да не отслабваш та да могат да те коментират ?
То такива "доброжелатели " и покрай мен се намират! Но лошото е че някой път се поддам да хапна това от което "нищо няма да ми стане  " , да ама ми става - аз без едно мога newsm62 ама само с едно не си оставам!
Виж целия пост
# 69
Цитат
аз без едно мога newsm62 ама само с едно не си оставам!


и аз така!!!!
Затова като ме черпят отказвам, като ходих на гости, в пликчето млякото, ябълката и после мин. водичка!
Знам, че това, което постигнах с 2 месеца режим (не глад, а отказване от някои любими неща) мога да върна за 2-3 седмици. СТРУВА ЛИ СИ?

НИЕ ЩЕ СЕ ПОДКРЕПЯМЕ  Hug, А ИДВАТ бЪДНИ ВЕЧЕР - ЩЕ ХАПНИМ ПОСТНИ МАНДЖИ, ПОСЛЕ кОЛЕДА - ЩЕ ХАПНЕМ БАНИЦА.....

 Hug Hug
Виж целия пост
# 70
StaM ако си постоянна(а аз съм сигурна в това Simple Smile) ,с течение на времето ще увеличиш минутите.Опитай всяка седмица да ги увеличаваш с по 5 .Аз като започнах да ходя на фитнес едва изкарвах по 10 мин. на пътеката ,сега ходя 6 дни в седмицата и правя по 60 .Чувствам се чудесно физически,но не се харесвам ,все още имам доста излишни кг.

И още нещо да споделя.  Постоянно има хора, които ме уверяват, че не бива да правя толкова дълго диети, че нищо няма да ми стане, ако хапна еди-какво-си ..... Ами аз не правя диети , а режим.  Защо хората държат толкова много АЗ да ям?
При вас как е?

Доста често се случва да ме срещат познати на улицата и да ми казват-"Ауу ти си се стопила,внимавай,да не се разболееш.Стига толкова с диетите,вече си си добре."Разбирам ,че може и да са загрижени ама аз им обяснявам ,че просто се храня правилно и спортувам и след някой друг ден пак ме срещат и пак старата песен на нов глас.Или пък -"колко кг. свали,колко беше преди това" и т.н.По едно време бях решила да си сложа табела на гърба с предишните ми килограми,сегашните и мечтаните.Да са осведомени всички. Laughing
В къщи също не се радвам на особена подкрепа.Мъжа ми постоянно повтаря да не се мъча,той ме харесвал,то това е чудесно ама 100 пъти му обясних ,че искам аз да се харесвам,ама не разбира Crossing Arms.Майка ми пък ми пили ,че тренировките и къщната работа много ме изморявали,да съм си почивала. Била съм се вманиачила.Tired
Охх оплаках ви се едно хубаво.Извинявам се за ,което.    bouquet
Май само тука намирам подкрепа.
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 71
...Охх оплаках ви се едно хубаво.Извинявам се за ,което.    bouquet
Оплачи си се така поне олеква.
margooo това ти ли си на аватара ? или някоя актриса /манекенка/ - извинявай за тъпия въпрос  Embarassed Много си хубава smile3521

StaM не се тормози - това е начин да отчетат напредъка ти, сериозно  Wink не обръщай чак такова внимание, да си приказват...

b_ivanova мерси за кафенцето!

lideto мерси за сокчето!

Оф и аз да се оплача - запекох се нещо  Rolling Eyes пък нямам такива проблеми по принцип  newsm78
Виж целия пост
# 72
 lideto70, минавало ми е и това през ума. smile3521

 b_ivanova , определено след целия тормоз от промяната в храненето и постигането на подобаващ резултат , не си заслужава от няколко гостувания да пренебрегваме себе си.  Wink Peace  Ще взимам пример. Hug

Но споделих, защото просто ми е неприятно това подмятане. Sunglasses

Вчера срещам един бивш съученик. Отдавна не се бяхме виждали. "Аууу ,колко си отслабнала-стопила си се ... да не си болна?!" Crazy Успокоих го....После се замислих дали да го приема като комплимент или изглеждам зле... Joy

 margooo , права си за велото. Всичко е тренинг. Напреееед! Довечера пак съм на спорт.  jump newsm39
А относно другия въпрос,  добре е ,че поне у дома ме подкрепят. Засега... Grinning
GerDa  Hug

Момичета  txtloves newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 73

margooo това ти ли си на аватара ? или някоя актриса /манекенка/ - извинявай за тъпия въпрос  Embarassed Много си хубава smile3521

Еххх ,ехх ,де да бях аз   Weary.Това е Анна Курникова,бивша руска тенисистка.Много е красива наистина.    smile3521
Виж целия пост
# 74
И на мен ми казват, че съм се стопила, но аз го приемам като комплимент, че съм свалила, в никакъв случай не съм кльощава, просто бях качила и сваленото ми личи! А и аз си се харесвам, не само визуално, а че се преборих със себе си.
Диетична вечер, страхотни момичета! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия