Страхотна диета за Страхотни тела! - 7

  • 13 609
  • 310
# 105
Добро утро! Hug

Вчера нямаше да вечерям, но....стомаха ме болеше от глад и си хапнах мъничко ориз, без нищо друго.
Не знам дали да споменавам вече менюто си, тъй като не е по диетата...

Вчера ми беше май последния ден спорт в залата, за тази година. От утре започват Коледни партита, семейни събирания , отрупани маси....Дано след Нова година да не съм така Animal Pig
Но ще въртя велоергометъра, със сигурност. Sunglasses

Лек и Страхотен ден, момичета! Heart Eyes
Виж целия пост
# 106
Здравейте , страхотни мацки !

Пожелавам ви много коледно настроение и приятни емоции!
Аз отпадам от режима май още отсега Embarassed Вчера изкарах до обяд напълно втория ми лунен ден , но следобяда прекратих , защото съм малко болна и пия колдрекс и като е нагладно направо много зле се чувствам. Но въпреки това ще се придържам максимално към режима /засега до края на празниците не толкова като към диета , а по-скоро като стил на хранене/ , защото наистина е много добре балансиран и ще гледам да си съчетавам правилно храните.  newsm51   newsm51   newsm51
Виж целия пост
# 107
Така като гледам, темата ни покрай празниците ще отплува назад.  Party

 newsm64  lalalala  baloni     cheers     bigdance2


Но! След празниците, всички да са на линия!    newsm66 smile3530
Ще следя положението, да знаете. lovekiss


Мястото е известно, денят и часът зависят от празнуващите.
 Grinning   
Аз лично ще бъда в темата след 7/01/08 /Ивановен - майка ми и малкото ми детенце празнуват тогава/.

Весели празници, момичета!   santa2


Много весело настроение     ura dazzler1 и много подаръци  Gift, ви пожелавам  от сърце!

 Heart Eyes
Виж целия пост
# 108
Ама къде тръгнахте всички Weary.Аз тъкмо влязох в правия ред и вие хукнахте да празнувате рано-рано. newsm09
На всички ,които излизат в отпуск за големия пир пожелавам  ura весели празници Tada,всичко най-най и не забравяйте ,че на Коледа стават чудеса.santa2 love001
Аз продължавам с режима до Коледа.После ще видим.
Прекрасен ден ви желая newsm51
Виж целия пост
# 109
Аз съм тук - не съм се отказала. Само два-три дни ще бъда на малко по-свободен , но близък до страхотната диета режим докато се пооправя здравословно ,но редовно ще се включвам да си говориме! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 110
caffeine  Hug добре дошла, ние сме почнали горе долу по едно време и резултата е еднакъв  Wink, така че продължаваме

Да пожелая на всички весело изкарване на празниците   ura newsm18  Party Time Tada че като гледам някой от вас заминават /да не останат непоздравени/.

Така като гледам, темата ни покрай празниците ще отплува назад.  Party
 newsm64  lalalala  baloni     cheers     bigdance2
Но! След празниците, всички да са на линия!    newsm66 smile3530
Ще следя положението, да знаете. lovekiss
Мястото е известно, денят и часът зависят от празнуващите.
StaM струва ми се че след празничните огущения всички ще бързат да се върнат в темичката, че и сигурно много нови Страхотни попълнения ще има  Wink
Виж целия пост
# 111
Добро утро,
няма отказване!
Аз също свърших първата диета на 07.12.2007 г., но сега продължавам да се храня по часовете на режима и да го спазвам с малки изменения!
Няма изоставяне!
Тук на линия!
На празнуващите, весел, изпърнен с положителни емоции купон! dazzler1 newsm18
На все още работещите - лека и успешна работа, големи коледни премии! smile3529 atwork
След обяд пак ще намина!
Виж целия пост
# 112
Добро утро  wavey

 newsm44Бях се изплашила ,че ще остана сама тук.
Аз отивам да се потя във фитнеса.
Лек ден на всички  love001
Виж целия пост
# 113

Добро утро , страхотни момичета!
Аз май току що тотално се разминах  режима Embarassed Embarassed Embarassed Една колежка ме почерпи със страхотни коледни сладки и аз набързо ометох 5/верно дребнички са , но не си спомням някъде из диетата да беше писано - яж сладки на корем newsm78/
Е все пак идва Коледа!
Много усмивки и празнично настроение!
Виж целия пост
# 114
Здравейте!
Аз си мислех ,че всички ще купонясвате и затова изчезнах от темата...А то голямо раздвижване се получило. Grinning Hug

Ама аз съм си тук. Чак за Нова година няма да съм в София. И както написах по-горе , наглеждам положението.  Heart Eyes
Да не говорим, че въобще не съм се отказала....
Ето сега хапвам пилешка пържолка с доматки  и краставица. Сутринта кафе и плод....И така. Blush


GerDa, мисля че си права! Peace  Laughing

Радвам се ,че сте тук и продължаваме заедно! Peace Много харесвам волеви , сериозни и амбициозни хора!  Heart Eyes Hug
  bouquet
Виж целия пост
# 115
Здравейте и от мен!
Бях малко ангажирана и не ми остана време да пиша. На пук на цялото празнично и "освинващо" настроение, което е завладяло всички около мен, аз съм все така стриктна и сериозна с диетата. Направо ми идва да се разцелувам  Mr. Green!
Отчитам се тук пред вас - 11 дни минус 4 кила newsm44. Нещо ми подсказва, че до Коледа ще се сбогувам поне още с едно от омразните килца  Grinning Grinning. Не мога и да мечтая за по-готин подарък за Коледа!!!
На всички, които все още спазват диетата пожелавам много минуси и страхотни тела през 2008, а на останалите весело настроение и здрави купони  cheers.
Ще се включа пак в края на диетата - точно преди Коледа, за да ви кажа крайният резултат.

Поздрави на всички от мен  Peace
Виж целия пост
# 116
caffeine  , БРАВО!   bouquet Peace
Виж целия пост
# 117
Браво и от мен ! smile3501 Продължавай все така , за да си ни гордостта на компанията!
Успех и на всички останали страхотни мацки!
Виж целия пост
# 118
Добро утро bowuu
Браво на всички. Hug

Аз съм по режима ,резултат видим не виждам ,но съм пред МЦ дано това да е причината. newsm78
Лек ден на всички  bouquet
Виж целия пост
# 119
Добро утро!
Много съм ангажирана, минавам само да ви пожелая изпълнен с положителни емоции ден!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия