Красиви, скромнички, засмянки сме всичките Дюканки -

  • 24 878
  • 659
# 105
Добро утро и от мен... То вече обяд стана, де Laughing

Дайте ми идеи как да си овкусявам режимно изварата - седят куп пликчета и кофички с извара в хладилника, а аз ги гледам лошо - не ми е вкусна и това си е!
Виж целия пост
# 106
Дайте ми идеи как да си овкусявам режимно изварата - седят куп пликчета и кофички с извара в хладилника, а аз ги гледам лошо - не ми е вкусна и това си е!

 Диванче,аз на моята и слагам малко кисело мляко,малко подсладител и канела.Става страхотно.Пробвай,може и да ти хареса. HugТо зависи с каква цел я овкусяваш.Ако е за солени храни,пак с малко мляко и с чесънче и копър.Невероятно вкусно е.
Виж целия пост
# 107
Добро утро и от мен... То вече обяд стана, де Laughing

Дайте ми идеи как да си овкусявам режимно изварата - седят куп пликчета и кофички с извара в хладилника, а аз ги гледам лошо - не ми е вкусна и това си е!
Аз си я смесвам с кисело мляко,копър,чесън на прах,понякога малко горчица,ролца от раци,шунка,пилешко филе и т.н
Виж целия пост
# 108
Мериан, добре дошла и успех. Пробвай с тази формула.
Тиквичке....хахаха. Hug
Бачи, добра идея да черпим от извора. Hug
Дивана, ми не я яж тази извара, щом не ти харесва. И аз не я ям. Задължителни са само триците, останалото е по желание.  bouquet
Виж целия пост
# 109
Мериан и аз от утре почвам 5ПЗ,но още се чудя дали да не направя протеиновите 7,пък после с ПЗ newsm78
Виж целия пост
# 110
Ама той французин ли бил, baci? Не знаех. Немедленно се махам от тук Simple Smile
Шегувам се. На франсетата вяра им нямам, ама тоя път може и да си затворя очите и да се доверя сляпо на режим с френски произход.
Виж целия пост
# 111
Сбъдваща мечти, щом кърмиш още, наистина е по-добре да направиш олекотена 3-та фаза, докато напълно спреш да кърмиш (нещо като загрявка хем ще ти е, а и ще е по-добре за детенцето) и след това да си започнеш режима отначало, както си трябва.  Peace А режимът действа, проверено е.  smile3521
ЖедираHug благодаря за кафенцето и водата!
Деси вал, MAMS, МариниHug Heart Eyes
Мишленце, честито минусче!  Hug
Били, аз мисля, че най-добре си е да си караш спокойно 3-та фаза, без да се връщаш назад, а килцето ще си падне в един момент.  Peace
Мериан, успех със схемата 2/5! Дано да проработи!  Hug
Дивана, аз й слагах малко обезмаслено прясно или кисело мляко, сол, чесън, копър, черен пипер, къри.  Simple Smile
Виж целия пост
# 112
И аз никакак не я обичам тази извара,но се насилвам да хапвам по малко.Когато мина на смесения режим със салатката ще е по лесно сигурно
Виж целия пост
# 113
Бачи,  Hug  как си?? Още ли те боли главата? Май не е много добра идея да седиш цял ден пред компа... ако можеш си тръгни...  newsm78

Здравейте момичета!   Hug

Вчера нямах време да чета всичките постове, но ми харесва намесата на Тати...иначе се превръшане в един злобен форум.

Кри, Фоли,  Hug съгласна съм с вас и ще се опитам да пиша по-често! Положителното отношение и шегите правят чудеса! Това е изпробвано вече!  Peace

Да ви споделя едно откритие...ето на 01.02. ще направя 6 месеца на Дюки и още откривам топлата вода  hahaha та, сутринта се оказа, че нямам кисело мляко и реших да си забъркам триците с малко топла вода, подсладител и една идея какао.... и какво се оказа!  Flutter само така ще ги ям! Страхотна вкусотия! Има едно сладкишче, което се казва брауни...едно към едно се получи! Чакам закуската с още по-голямо нетърпение!

Поздравления на всички с намаления днес!   bouquet

Лора, честити 2 месеца! Много неусетно минават, нали?  Grinning   bouquet

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.  hahaha пиша доста бързо или поне така си мислех  newsm78
Виж целия пост
# 114
Я, открих си най-после темата!
Целта е да се разкара един кг., който измъчва особата ми от  newsm78 може и два месеца да са...


Аз мисля , че той сам ще са разкара мръсника му с мръсник. Стой си спокойно в трета фаза и до пролетта ще се изчезне  !!
Виж целия пост
# 115
Сбъдваща тикво Simple Smile)) Вземи се в ръце и изчети френските сайтове. После дай малко акъл и на нас. Техният опит е по-дълъг.
Divana, може изварата да се смеси с доматен сос, без захар. Има един сладкиш (малко сух става) с яйца и извара. Също става. Намери си извара, която ти харесва. Също можеш да си я добавяш към палачинката. В Пикадили има ядваща се насипна, обезмаслена извара.
Със сочното кюфте на Буба, съща е много ядлива.
Виж целия пост
# 116
Baci ти като по-стара Дюканка би ли ми казала - 2 не е ли малко постижение за вече 7 дена ударен?При теб как беше?
Виж целия пост
# 117
Ама той французин ли бил, baci? Не знаех. Немедленно се махам от тук Simple Smile
Шегувам се. На франсетата вяра им нямам, ама тоя път може и да си затворя очите и да се доверя сляпо на режим с френски произход.

Мароканец, преселил се във Франция, доколкото видях в сайта му. Ако греша, поправете ме.  А благодарение на него заслабнала кувейтска принцеса Laughing

Момичета, благодаря за идеите за изварата  bouquet
Виж целия пост
# 118
Baci ти като по-стара Дюканка би ли ми казала - 2 не е ли малко постижение за вече 7 дена ударен?При теб как беше?
За моите 10 ударни дни свалих 5 килограма. Първият месец 9 или 10 килца, а втория ги докарах до 18 свалени. Започнах от 102 и не бях спазвала диета от 5 години. Също съм и на години. Нямам деца. Нямам хормонални проблеми... само проблеми с мъжете. Така, че режимът ами подейства традиционно.
Виж целия пост
# 119
Усмихнете се, момичета!  Grinning Днес е прекрасен ден! Както и всеки ден, в който сме на тази Земя! Не пропилявайте нито минута в лоши мисли и настроения! lovekiss

http://www.youtube.com/watch?v=_9BlwYUdcS8&feature=related



http://www.daemery.com/images/collage/01-05%20Spring%20Flowers%20web.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия