Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 30
Ужас. И мъжът ми се раздрайфа  Sick
От къде го лепнахме тоз стомашно-чревен вирус така и не разбрах  #Crazy Чудя се мен дали ме чака същата съдба. Аз съм с малко по-стабилна имунна система и обикновено другите като оздравяват, мен тогава ме тръшва  Wink
Виж целия пост
# 31
Днес си купих телешки суджук, дали мога да си хапвам тъъънко нарязани парченца?
Утре при нас ще има торта и други изкушения, големият ми син има рожден ден, юбилей става на 10  Simple Smile ...как ще издържа незнам
Как мислите мога ли да пия кола по това време?

 Не ми се харесва идеята за суджука.Па макар и телешки.Знаеш ли колко соя,сол и мазнини има.По-добре нещо друго режимно си направи. Peace
 Кола пий колкото искаш,но не забравяй и водата.И трябва да издържиш.Аз тоя месец минах през три рождени дни.Нито един път не прегреших.И бях горда от себе си. Peace

Да ти е живо и здраво детенце.Само радост и късмет да ви носи.  bouquet
Виж целия пост
# 32
Инка, суджук не може  Naughty
Волна, и Бачи не вижда дебелата, затова ви попитах дали виждате. Чудя се защо ли става така  newsm78
Гуш, не е никакъв намек, директно казване си е.
 
Виж целия пост
# 33
 Мерси, Volna! Абе и аз си мисля че ще издържа ама малко трудно  #Crazy

 Днес си направих страхотни пилешки пържоли на скара. Утре ще си направя пак, но малко по-рано за да имам какво вкусно да си хапвам като ме изкушават другите храни. Пожелавам си успех  Rolling Eyes

  Peace
Виж целия пост
# 34

Гуш, не е никакъв намек, директно казване си е.
 

А така, ша видити вий кат услабна... hahaha
Виж целия пост
# 35
Вещи, аз виждам и двете снимки.
Виж целия пост
# 36
 Вие ме разочаровахте за суджука  Cry
 
Толкова вкусен изглежда. Ще го дам утре на мъжа ми да го изпапка (гадинка, всичко вкусно той го изяжда  Grinning и май му харесва диетата повече и от мен  Laughing ) Големият син пък ми яде от млякото с канела, добре че малкият още не разбира, че незнам- вместо дюканска ще правя гладна диета  Joy
 
   love001
Виж целия пост
# 37
При тоя наплив и на втора страница е добре да се класира човек! Joy
Вещи, за теб!

А този е за който пръв го хване


След полунощ нали може по един?
Виж целия пост
# 38
Фанах гу!!!
Виж целия пост
# 39

 Ем...Роди ме мамо с късмет.... Hug  bouquet
Виж целия пост
# 40
и тук - за да следя нюзовете  Mr. Green
Виж целия пост
# 41
Волна па знам ли го пише само Диетолог
Виж целия пост
# 42
Волна па знам ли го пише само Диетолог

 Е точно за него става дума.Д-р Симеонов се казва и препоръчва Зоната.При мен не подейства особено,но е умен човека.Бивш спортист от НСА. PeaceБЛагодаря ти.

 Никой нищо не каза за менюто ми.То остана в небитието вече де....
Виж целия пост
# 43
 Лека от мен, момичета!  smile3524
 
 Ще се видим утре, дано малко по-слабички  Simple Smile 
Виж целия пост
# 44
и тук - за да следя нюзовете  Mr. Green
Поради какви причини ще сме следени?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия