Дюкан събрал е тук любителки на месце и зеленчук - 71 тема

  • 30 388
  • 749
# 570
Дорче, честити 6 месеца и никога вече да не виждаш старите килца. Hug.
Виж целия пост
# 571
sneji_suni ,  prysila и аз съм от скоро, досега нямах проблеми но сега нещо ми е изнервено и така ми се яде нещо сладичко...... Sick няма дя ям разбира се защото макар и две седмици да съм само на режима ми стигат за да видя,че действа и искам да успея.

И на мен можете да разчитате за подкрепа и аз понякога не мога да се включа защото още не познавам всички но правя опити и се включвам където мога. Peace

прегръдки от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 572
Dorchester ,изчаках си аз почерпката и сега ти честитя.Браво за 6-те месеца дюканстване!  bouquet
Дано и ние имаме твоята воля и упоритост!
Виж целия пост
# 573
СНЕЖИ СЪНИ,веднага след твоя пост,първия ти днес,в който обясни че си яла нережимно ти отговорих веднага.Май ти не четеш какво пишем. NaughtyИ какво очакваш от нас да направим.Добре,ще ти се скараме,но нали знаеш,че в същност ти си човека,който трябва да се светне сам.Ако търсиш съжаление за прегрешенията си вчера-няма да го получиш.Поне от мен де.И недей се самосъжалява,а се стегни и карай по режима.Протеинов ден утре.По-чисти протеини,за да изчистиш вчерашните храни. Peace

 Съжалявам ако съм груба,но явно това ти трябва да влезеш в пътя. HugУспех... Peace


Снежи, и аз съм отскоро тук, дори съм почнала режима  след теб. Ще те поддържам винаги когато те мерна, всеки от нас има нужда от поощряване понякога. Това че си прегрешила веднъж- случва се , затова не трябва да оставаш гладна, за да се ядат само режимни неща. Аз за 8 дни ударни свалих само 2 кг, но не мисля да се отказвам.Пък и си ми градска ще те подкрепям , я.  Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

  Нужда от поощряване и подкрепа всеки има.А това,че е прегрешила веднъж не бива да се поощрява,защото ще последва втори и трети и.....въпреки,че си е нейна работа.Но ако се е хванала на хорото да го играе.... Peace


 Уфф...Забравих...ДОРЧЕ скъпа,честити 6 месеца.Никога повече да не ти се връщат омразните килограми.Жива и здрава да си. Hug  bouquet Hug
Виж целия пост
# 574
О, dorchester и ти си ми градска, сега забелязах  Embarassed. Много Варненки тук бе. Mr. Green, Елена 82  Peace.

Елена 82, и на мен докато храня малката така ми се прияждат някои неща, ама не - решила съм че повече не искам да изглеждам така. Отиди да се погледаш в огледалото - може и да ти мине желанието за сладко. Thinking Аз като се гледам по-дълго и даже съвсем ми се отяжда. Искам да кажа - просто да се опиташ да се самонавиеш сама.
Виж целия пост
# 575
Волна, тя съзнава че е прегрешила, освен това си го написа тук пред всички- може би наистина има нужда от повече подкрепа. Peace
Виж целия пост
# 576
Волна-знам само ти беше която ми отговори.Знайте че вече прегрешения-през крив макарон.Това беше повече нъцццц.  #2gunfire                                                                                                                                                                      Елена82 здравей  bouquetдавай смело-никакво сладко за да не прегрешиш като мен  bouquet
Виж целия пост
# 577
prysila сега нямам огледало в цял ръст ама то и без него се виждам......... Tired
опитах да си направя какаовият крем и пак нищо не се получи ,е***и некърната готвачка дето съм ,ще си стоя без сладко и ще ми текат лигите.................... SickУжас
Виж целия пост
# 578
Волна-знам само ти беше която ми отговори.Знайте че вече прегрешения-през крив макарон.Това беше повече нъцццц.                                                                                                           

 Ей така те искам HugНашоках ти канчето,та белким се освестиш. Peace

prysila сега нямам огледало в цял ръст ама то и без него се виждам......... Tired
опитах да си направя какаовият крем и пак нищо не се получи ,е***и некърната готвачка дето съм ,ще си стоя без сладко и ще ми текат лигите.................... SickУжас

 Не си само ти.И аз съм такава,ама не се предавам.Поне крем без карамел правя перфектно. Peace
Виж целия пост
# 579
момичета разберете-че самият стимул сте ми вие във форума.Затова ви се оплакох и исках поткрепа.Ако ви нямаше вас нямаше и да стигна до тези 7 килца които съм свалила.Но повече няма да се повтори ОБЕЩАВАМ Peace
Виж целия пост
# 580
Елена 82, пробвай набързо кисело мляко със степче или малко Кока кола Лайт. Може да помогне?
Виж целия пост
# 581
Елена 82 направи си кексчето на фоли -също много засища.Аз си правя от него и когато  млякото със степче не ме задоволи-си хапвам малко от него Peace
Виж целия пост
# 582
Гледам на балкончето много нови имена!Веднага една серенада.
Виж целия пост
# 583
момичета как да си кача снимка във форума.Уиндолса ми е на български newsm78много съм невежа на вие съм със тези неща,даже една линийка не мога да си сложа newsm78
Виж целия пост
# 584
момичета как да си кача снимка във форума.Уиндолса ми е на български newsm78много съм невежа на вие съм със тези неща,даже една линийка не мога да си сложа newsm78
Снимките ти на компютъра ли са или са качени в сайт?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия