Стройни снагички с къси полички - това постигаме в Дюканските редички - 72 тема

  • 37 954
  • 794
# 570
Ели,благодаря за хубавото кафе. Щом си предлагаш услугите и ако скучаеш, позволявам ти да направиш и моите снимки. Благодаря ти предварително newsm51
Виж целия пост
# 571
Извинявайте но съм мабравила да напиша час Embarassed

БУРГАСКА СРЕЩА!!!
ПЕТЪК 01.02.2008 г. 17,15 ч. ВХОДА НА ХОТЕЛ "БЪЛГАРИЯ"
/ако някой закъснее горе на мецанина сме/
 
 
Виж целия пост
# 572
Не остана .................................

Виж целия пост
# 573
Айде пак въпрос: какво закусвате?


Ш,та бия.  JoyЗакуската ми е 3 суп.лъжици овесени трици с 1/2 кофичка кисело мляко.
Или кексче, което си приготвям вечерта, отнема 10 мин.
Кола лайт си пий.
Виж целия пост
# 574
Вещи, чакам защото гледам преди да си тръгна да съм хапнала нещо (в 16,30 ч. ми свършва работното време) и по пътя може слон да изям, ако го срещна, а тази вечер нямам нищо готово режимно вкъщи, та затова, иначе много, много не се чудя дали да ям или не.
Виж целия пост
# 575
Вещи ,честито ти ваканция.И от мен Hug
Виж целия пост
# 576
Рокси, хайде, последен напън и си при третофазничките. Не се отчайвай, трудно се дават тия кила:hug:
Виж целия пост
# 577
ЗлаВещица честита ваканция и от мен! И... по силно удряй с тоз тиган  Crazy
Виж целия пост
# 578
http://www.snimka.bg/gallery.php?gallery=12
Виж целия пост
# 579
Ели успях! Мерси Hug
Савова ти ме разби, разликата е невероятна! Peace
Виж целия пост
# 580
Вещи  Hug и честита ваканция на всички учители, учащи и техните мами!
Виж целия пост
# 581
Вещи, то пък една ваканция. Майтап.  Hug

Sneji_suni
нищо не виждам  newsm78

Пепъри, много добре те помня аз. Честито (от сърце). Heart Eyes
Виж целия пост
# 582
Ш,та бия.  JoyЗакуската ми е 3 суп.лъжици овесени трици с 1/2 кофичка кисело мляко.
Или кексче, което си приготвям вечерта, отнема 10 мин.
Кола лайт си пий.

Пфууу, камИк ми падна от сърцето. Whistling Щом мога да преглъщам рибата с кола, обещавам тържествено утре да закуся! Simple Smile
Виж целия пост
# 583
http://www.snimka.bg/profile.php
Виж целия пост
# 584
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5065894
Е те това съм аз с двете ми съкровища.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия