Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 150
Здравейте момичета,много се радвам за минусчетата ви,но аз днес напълно оплесках нещата-то не беше торта Неделя,кюфтенца с картофи и портокали #Cussing out #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfireА по план трябваше да съм на протеини.Какво да правя сега-да продължа ли утре но протеини
Виж целия пост
# 151
Днес времето беше прекрасно -явно повечето сме били по улиците Grinning
Поразходих се и аз малко,пих една кола лайт-видях бял свят Mr. GreenДо сега правих режимно кремче и кексчета за утре-кексчета защото правя за вскички вкъщи-много ги харесват и вече луда станах да ги пека CrazyМетнах и телешките пържолки сега във фурната,много ми се услаждат,че са голямо разнообразие между пилето и рибката WinkИ супичката ми замина по обед-уж само за мен,диетична,а то какво стана всички изядоха по 2 купи Thinking
Днес има много юбилей май-Честито на всички момичета!  bouquet
Ще си напиша и менюто,че отдавна не съм го правила,вечерята все още предстои де,но се знае каква е:
Закуска:1 парче торта
Предиобедна закуска:100мл прясно мляко,2 парчена пуешко филе с малко Ескуиза
Обяд:2 купички супа
Следобедна закуска:1/2 кисело мляко със степче
Вечеря:телешка пържола и зелева салата
Вода за сега към 3 л
Кола 1/2 л
Толкова за сега
Лека вечер на всички Hug
Виж целия пост
# 152
Здравейте момичета,много се радвам за минусчетата ви,но аз днес напълно оплесках нещата-то не беше торта Неделя,кюфтенца с картофи и портокали #Cussing out #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfireА по план трябваше да съм на протеини.Какво да правя сега-да продължа ли утре но протеини

Що така, бе, Венке? newsm78 Защо ти трябваха подобни изцепки? И аз ходя в Неделя, и на други изкушаващи ме места и сбирки, но  Naughty не си позволявам волности и прегрешения! Crossing Arms
На въпроса ти какво ще правиш- продължаваш напред! Crossing Arms Когато паднеш- какво правиш? Ставаш и продължаваш! И с режима е така! Стореното-сторено! Naughty Просто занапред се опитай да не правиш подобни глупости! Stop Това е режим за цял живот, не за ден или месец! Naughty
Виж целия пост
# 153
мерси Мишле,но толкова ме е яд,че още не мога да си го простя #2gunfireНо от утре вече няма да правя такива глупости.Обещавам
Виж целия пост
# 154
мерси Мишле,но толкова ме е яд,че още не мога да си го простя #2gunfireНо от утре вече няма да правя такива глупости.Обещавам
То мен ме хвана яд, за теб...к'во да говорим. Crossing Arms
Хубаво - прияло ти се нещо сладко- хапнала си плод, портокал. Ми за чий ... ти трябваше тази мазна и високовъглехидратна торта? #2gunfire А пържените кИфтенца? Ми картофите? #2gunfire Жена- осъзнай се! Naughty
Виж целия пост
# 155
Добре вие никога не сте грешили
Ти мишле не си ли яла нережимна храна Simple Smile
Виж целия пост
# 156
Добре вие никога не сте грешили
Ти мишле не си ли яла нережимна храна Simple Smile

Въпроса не е към мен, но ще отговоря - НЕ, аз никога не съм съгрешавала съзнателно. Понякога съм правила дребни грешки от незнание, или съм хапвала хапка нещо си от зверски глад, но толкова и никога не е било картоф или плод.
Виж целия пост
# 157
Слушайте Мишлето щот с тоз страшен аватар ще ви гризне по някой непослушни части!  Naughty
Венка, яли не яли нережимни неща, тук не се хвалим една друга за подобни нарушения. Вадят се бухалки, ръжени, пищови и тем подобни хладни и топли оръжия!!! И ги вкарваме в действие! Peace
Виж целия пост
# 158
                 
Виж целия пост
# 159
Сега се сетих, че сигурно оператора ще ми спре интернета тези дни за неплатена сметка  Whistling
Но да знаете, че може и да не влизам, но съм твърдо режимна!
Ябълке,ако операторът е БТК, спирането става на 15-то число, така че споко.
Перле, Мишле, радвам се за вас! Поличката на Мишлето е много сладка.
Виж целия пост
# 160
Моята алергия мина и замина.Благодаря на Съни и Лорчето, че се впечатлиха!Не издържах и пих прясно мляко, Сън.Ама яйца не се осмелих да ям.
Честито на празнуващите Hug и здравейте на новодошлите!  bouquet
Лека вечер на всички! Hug
Виж целия пост
# 161
Уф колкото и да му мисля няма как - започвам и аз
не обичам да диетувам, но има нужда - особено сега след празници и зимни манджи  #2gunfire
пък с този режим на времето свалих най-много кг-ми и знам че действа - само воля за мръвките трябва  Joy
айде от утре съм и аз с вас   bouquet
много минусчета на всички през идната седмица  Hug
Виж целия пост
# 162
Здравейте, днес денят ми премина много трудно, постоянно мислих за различна храна, чувствам се отпаднал и главоболие ме мъчи на всичкото отгоре.Но все пак мисля да устискам.
И да ви питам нещо,на кой ден се повдига тонуса и неприятното чувство изчезва?
Виж целия пост
# 163
Здравейте, днес денят ми премина много трудно, постоянно мислих за различна храна, чувствам се отпаднал и главоболие ме мъчи на всичкото отгоре.Но все пак мисля да устискам.
И да ви питам нещо,на кой ден се повдига тонуса и неприятното чувство изчезва?
Дюкан казва в книгата на третия -  при мен беше така.. щях да фръкна от енергия окрилена бях, щастлива, превъзбудена!!!
Момичета и скъпи ухапан, искам да споделя няклко неща:
1. направих сметка на семейния бюджет, за месец Януари /откакто съм на диета/ и сметките показаха, че за храна сме изхарчили точно толкова, колкото и през октомври 2007. Т.е. опасенията ми, че режима ми бърка дълбоко в джоба са изпарени!!! Просто преди съм се тъпчела с буклуци, а сега а същите пари ям режимни неща!
2. Много съм щастлива, защото забелязвам нещо със себе си: от 4 дена ходя без проблем до "офиса", дори зачестиха похожденията до 2 пъти дневно. Днес направо празник в къщи - 3 пъти!!! /да не ми се смеете, ама не можех да не го споделя с вас, като знам колко от вас имат проблем!!! Embarassed Hug Не пия нищо особено и стимулиращо това. Просто се върнах в ритъма, кйто бях преди диетата!!! Mr. Green
3. Днес за първи път през живота си готвих телешко - СПРАВИХ СЕ!! Mr. Green Peace
4. Стискайте палци за утрешното ми качване на кантара!
5. Гладна съм отивам да хапна, ще намина по-късно!! Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 164
вижте моята вечеря - стриктно Дюканска


бяла рибка печена на фурна и залята с онова невероятно сосче, за което канонизирах някого по-рано днес и салатка от доматче, краставичка, малко прясно, обезмаслено  сиренце и мааалко лукче
всичко това на канапенце от китайско зеле  newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия