Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 195
Добър вечер и от мен! Peace
Чак сега успях да се докопам до компа, поради домашните си задължения.
Фоли, Цвети - и аз съжалявам, че не успях да се видя с вас, но сега разглеждайки снимките разбирам че грешката за това е моя!  EmbarassedНе знам по какви причини съм останала с впечатлението, че срещата е в Дивака на малките 5-те кюшета. И всъщност ние със сестра ми бяхме там. Толкова съжалявам, че думи нямам просто......... Cry
Ухапан , добре дошъл в наштв редици! Резултатът ти е впечатляващ и то само за един ден. Будиш завист в мен, определено.
Ели - честити ти три месеца дюканстване, браво за постоянството и упоритостта  bouquet
Жерира- мерси за снимките. Ток що ги рзгледах и още повече се ядосвам , че се разминахме #Cussing out
Виж целия пост
# 196
Мами привет,и аз от 5 дни започнах режима само че още кърмя,иначе съм -2 кг. ще ви помоля да ми дадете някакъв линк за режима за кърмачки,защото някои неща не са ми ясни,благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 197
на 16.01 -1, на 17.01 -1  и край . от 70 кг съм 68. храня се режшмно, но.......... newsm45 Banghead
Виж целия пост
# 198
Мами привет,и аз от 5 дни започнах режима само че още кърмя,иначе съм -2 кг. ще ви помоля да ми дадете някакъв линк за режима за кърмачки,защото някои неща не са ми ясни,благодаря предварително Simple Smile
Креми7,на първа страница е обяснено всичко.Погледни там. Hug
Виж целия пост
# 199
Гууди, все се каня да ти кажа, че музикалната част от подписа ти мнооого ми харесва! Heart Eyes  
и на мен ми харесва  Sunglasses - харесват ми старите неща - класическа музика, улегнали мъже, отлежало питие  Flutter
скоро ще трябва да махна музиката обаче  Confused за да има място за Дюки отчета  Hug
лоли - а мерките как са? дай си менюто,  Blush то аз не мога да помогна, но все ще се намери някоя добра душа  Heart Eyes
моето съпружество лежи и премисля идеята да се присъедини към отбора - бърка го само пусти мерак за поне едно малко с приятелчетата  Confused  Mr. Green но първата му реакция беше - режим при който толкова се яде е само за мен  Joy
Виж целия пост
# 200
правих 7 дни ударни,5 ПЗ,5П и днес ми е 2ПЗ
Виж целия пост
# 201
Добър вечер!
Влизам набързо,за да кажа,че дамите от София изглеждат много добре и явно са си изкарали страхотно.  bouquet Hug
Варненки,кога ще се съберем????Много ми се идва и ще гледам да пласирам малкия на някого!А ако отидем на място,където не се пуши-още по-добре!Ще го взема с нас:)))
Килцата,днес съм +400гр.Дали след снощи,понеже хапнах доста,макар и само режимна храна....бях на парти на фирмата и изядах 2 салатки,пилешка пържолка и риба-пушена.....А може и заради предстоящото МЦ.Но не се тревожа за качените грамчета....и без това доста главоломно спадах напоследък.
Лека нощ и целувки от мен  bouquet Hug
Виж целия пост
# 202
Мами привет,и аз от 5 дни започнах режима само че още кърмя,иначе съм -2 кг. ще ви помоля да ми дадете някакъв линк за режима за кърмачки,защото някои неща не са ми ясни,благодаря предварително Simple Smile
Креми7,на първа страница е обяснено всичко.Погледни там. Hug
сиситке гледах ама искам по подробно какво ознчава ПЗ дни-протеиново зеленчукови дни ли?
Виж целия пост
# 203
Здравейте отново!!

Сутринта бях започнала да пиша, но се наложи да излезем набързо и така и неможах да си публикувам отговора  newsm03.

Благодаря на всички за подкрепата! Без вас нещата нямаше да са същите.  Hug  love001

И да ви кажа, ако още не сте опитали Спанака на Хрис, да го направите -  СТРАХОТЕН Е! Голяма вкусотия!!
Браво, Хри!  bouquet Hug newsm20
Трябваше да го пробвам по-рано, защото днес ми свършват ПЗ и ще мога да си го сготвя пак чак след 5 дни.

А сега да ви питам нещо: Какво ще ми кажете за сирене Дея Лайт??
Виж целия пост
# 204

Варненки,кога ще се съберем????Много ми се идва и ще гледам да пласирам малкия на някого!А ако отидем на място,където не се пуши-още по-добре!Ще го взема с нас:)))


Хри, и аз искам да попитам същото!!!
Виж целия пост
# 205
Лоли, колко си килограма, колко си висока, колко искаш да свалиш, за колко време си ги натрупала излишните килца, на колко години си/с отклонение до-4/, какво беше менюто ти за вчера и днес, обичаш ли Red Hot Chili Peppers, такива неща питаме  Simple Smile Peace
Креми- да, това означава. Пиши на catty m ако искаш, тя е рекламното лице на режима за кърмачки
Виж целия пост
# 206
на 16.01 -1, на 17.01 -1  и край . от 70 кг съм 68. храня се режшмно, но.......... newsm45 Banghead
на 16.01 -1, на 17.01 -1  и край . от 70 кг съм 68. храня се режшмно, но.......... newsm45 Banghead

Ами... странно звучи, но наистина си напиши менютата. Да не са ти много млечните newsm78 Сигурна ли си, че ядеш само режимни храни, много лесно човек може да се подхлъзне с разни сирена например.

Катяджин, , Бог да те поживи за рецептата за дробчетата. Направих ги и даже ги изядох, този сос с чесън, копър, мляко и извара е убийствен! Сега как ще устоя на киселото мляко - не знам!

Ухапан, имаш впечатляващи резултати за 2 дни. Главоболието ще мине, гладът - също. Всъщност, ако си гладен, яж колкото ти душа иска, но режимни храни. Направи си крем без карамел, кисело мляко със степ или нещо друго сладко, помага...
Виж целия пост
# 207
                            Мацки,днес изядох света... Embarassed
 Закуска-кекс с 3 лъж.трици,3 яйца и мноооого извара,с подсладител и канела.Бях на работа и към 8.30 го пометох с кола-лайт.
 Обяд-около 200 г. пуешко месо с два домата.
 Сл.закуска-един голям пакет ролца от раци
 Вечеря-спанак на фурна с домати и малко лук,със заливка от яйца и мляко.Две чинии. Embarassed+пилешки дробчета в микровълновата сготвени, и те с домати и лук.От тях си взех малко,повече спанак изядох,че съм пригладняла за зеленчуци.
 Сега съм си забъркала 1 Верея с 250 г. извара на Мероне+подсладител и канела,и си го ям,вече съм наполовината. Embarassed Embarassed Embarassed

 Вода,кола,кафе и безалкохолно с подсладител-има-няма 4 литра се събират....

 Не мога да се удържа просто.Пред МЦ съм,и през десет минути съм гладна.Ще изпадна в криза вече...
 Работата ми е свързана с постоянно 7-часово движение и е доста уморителна...Възможно ли е от това да съм толкова гладна или е от предстоящия МЦ?
Виж целия пост
# 208

и на мен ми харесва  Sunglasses - харесват ми старите неща - класическа музика, улегнали мъже, отлежало питие  Flutter
[/quote]
Гууди, все едно е мой цитат, т.е. мое изказване! Hug
Мишле - честити ти покупки, поличката е много сладка и най - важното малък номер.
Джинджър, добре дошла в отбора. Хващай се на хорото и няма да съжаляваш.
 Peace
Виж целия пост
# 209
Волна, и аз съм така...
Вчера например ядох два пъти тричава палачинка - втората в 2 през нощта Embarassed А сутринта толкова бързах пак да си направя, че забравих яйцето Joy Пак я ометох, де... Аз прегрешавам с триците от време на време. Но се успокоявам, че по-добре грешна с триците, отколкото с някое истинско хлебче или баничка
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия