Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 240
Лоли, колко си килограма, колко си висока, колко искаш да свалиш, за колко време си ги натрупала излишните килца, на колко години си/с отклонение до-4/, какво беше менюто ти за вчера и днес, обичаш ли Red Hot Chili Peppers, такива неща питаме  Simple Smile Peace
..............................
Фенси,  Joy Joy Joy  Hug   love001

MAMS, Мишле, Пилито, честити намаления!  Hug
Волна, Атея, Пиги, честит 1 месец с Дюкан!  Hug
Атея, има пероди на задържане, не се отчайвай. Темпото ти на отслабване е чудесно.  Peace
Пиги, чудесен резултат имаш до момента!  Hug
Зазу, разликата е удивителна! Браво!  smile3501
Деатка, къде се изгуби бе, златна?  Hug Heart Eyes
Арвеен, добре дошла и успех!  bouquet Прекрасен резултат до момента! Браво!  smile3501
Мишле, честити придобивки! Полата е жестока!  Grinning Чакаме снимка, на която да е облечена на теб!  Wink
Кукумявка, мисля, че при тези обстоятелства, прегрешението не се брои!  Naughty Grinning Hug
Лорче,  Hug С какво се занимаваш, че така ядосваш хората?  Joy
Тея топ, успешна 3-та фаза от утре!  Hug
Амсимам, яж всичко, което е позволено, разнообразявай си менюто според вкуса си.  Peace В ударната фаза се сваля най-бързо, после темпото се забавя и нормалното е да се сваля по 1 кг на 7-10 дни.
Перличка, честити придобивки!  Hug А снимки?  Wink
Ябълчице, благодаря за кокичетата! Прекрасни са!  Hug
Венка Линка, продължавай напред и повече без прегрешения!  Naughty
Били,  Hug Много се радвам, че всичко е отминало!  Heart Eyes
Джинджър, добре дошла и успех!   bouquet А какво стана след като стигна 4-та фаза на режима и защо качи килограми отново?  newsm78
Ухапан, нормално е първите дни да те боли глава и да ти е отмаляло - организмът се чисти от токсини. Всичко ще се оправи до 4-5 дни. Пий повече вода и по възможност не вземай лекарства против главоболие (с тях само ще добавиш нови "боклуци" в организма си).  Peace
Джини, освен прелестна млада дама, страхотна кулинарка те направи Дюкан.  Hug
Гууди, бобовите и ориза (или нишестените храни) са за 3-та фаза и то по 1 порция 2 пъти в седмицата. Патладжан може в ПЗ.  Peace
Боби,  Hug
Креми7, добре дошла и успех!   bouquet За кърмачки - олекотена 3-та фаза, т.е. ПЗ (протеини и зеленчуци) + 2 плода на ден + 2 филии пълнозърнест хляб на ден + печено свинско филе + класически шунки + млечните продукти да са с 2% масленост + БЕЗ протеинов четвъртък.
Лоли, публикувай си всеки ден менюто тук, за да следим какво става с теб.  Peace
Сноу-Анна, аз ядях точно Дея лайт (любимо ми е), но рядко и по малко.  Peace
Волна, хич не смятай калории - щом храната е режимна, всичко е ОК.  Hug

Аз днес съвсем се отнесох и забравих да почерпя, но още не е късно.  Grinning Днес моята баба навърши 70 години. Да ми е жива и здрава, жизнена и бодра още дълги години!  Heart Eyes







Лека нощ и сладки сънища! До утре!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 241
70кг,172см,39 години,ноември 2006 бях 60 кг и за 4-5 месеца ги качих. сутрин - 0,5 к.мляко +3 ч.л трици,1 кафе, обяд - ролца от раци или 1 бутче пиле на скара или варено или 2 белтъка+2 телешки кюфтета,следобяд - 0,5 мляко,вечерта - като обяда,вода+чай - цял ден , а когато съм ПЗ- свежа краставица, гъбки или домат
Виж целия пост
# 242
Волна, благодаря за реакцията Hug, но аз имах и друго въпросче и Goody ви го напомни ... smile3521
Виж целия пост
# 243
Перла! Вече не знам кое беше днес и кое вчера, кое оня ден и т. н. Лягам , ставам... отивам, връщем се... Умора... 
А,не така!!! NaughtyДавай го по-леко,че умората води последствия. Hug Hug Hug    Съни, снимката на стр.4е с новия панталон. Peace  Да ти е жива и здрава бабката!  bouquet       
Виж целия пост
# 244
Перла,два дни в къщи,много работа се насъбрала-пери,готви чисти и нямах време да пиша.Опитвам се да прочитам всички теми горе-долу успявам,че утре пак заминавам.Опитвам се и режима много-много да не нарушавам.Мисля,че се справям доста добре предвид обстоятелствата.Надявам се докрая на този месец да се прибера в къщи,че на всички ни вече писна.Така че ако ви липсвам,след две седмици пак ще съм на линия за малко. Hug  love001 newsm10
Виж целия пост
# 245
70кг,172см,39 години,ноември 2006 бях 60 кг и за 4-5 месеца ги качих. сутрин - 0,5 к.мляко +3 ч.л трици,1 кафе, обяд - ролца от раци или 1 бутче пиле на скара или варено или 2 белтъка+2 телешки кюфтета,следобяд - 0,5 мляко,вечерта - като обяда,вода+чай - цял ден , а когато съм ПЗ- свежа краставица, гъбки или домат
И искаш да стигнеш 60кг.,така ли да го разбираме? newsm78Пухче,щесе радваме пак да си сред нас. Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 246
утре и аз ще си купя ябълковия пектин
 Praynig дано да има ефект при мен, че аманнн
Виж целия пост
# 247
Сноу,аз може ли по желание....Трябва да си пуснем една тема в събитията, и да започнем да се каним на лични.Ама тоя път ще се организираме добре,да ни е удобно на всички времето и мястото ,та да стане купон велик...СТава ли така? Hug
Не че трябва да ви се меся, но и миналия път се чудех  newsm78 Нали срещата е на дюканки, защо я пускате в "събития" - дюканките може да не четат там, но четат тук  Thinking
И да питам за лютите чушки - домашни ли са, готови ли са, че обикновено захар имат вътре  Tired
Съни, да ти е  жива и здрава бабата още много години   bouquet
Виж целия пост
# 248
Това вече е друго  smile3521!!
Благодаря много !!



Знаех си, че е от позволените с едно на ум, защото е мнооооого по-вкусно от другит.
Явно не е съвсем режимно и тябва да се внимава...

Пеперудке, сега вече може да обсъдим въпроса за срещичката сериозно, може и на ЛС Wink
Виж целия пост
# 249
Сноу,аз може ли по желание....Трябва да си пуснем една тема в събитията, и да започнем да се каним на лични.Ама тоя път ще се организираме добре,да ни е удобно на всички времето и мястото ,та да стане купон велик...СТава ли така? Hug
Не че трябва да ви се меся, но и миналия път се чудех  newsm78 Нали срещата е на дюканки, защо я пускате в "събития" - дюканките може да не четат там, но четат тук  Thinking

ВещиHug много си права!! Аз нямаше и да се сетя да гледам там, но тук ... с няколкократно напомняне, всички ще разберат.
Виж целия пост
# 250
да си кръстница е приятно, но и възбужда апетита
предлагам на вашето внимание две снимчици - аз искам да съм втората  Joy


 Embarassed така и не го научих това със снимките без пиквали  Blush
Виж целия пост
# 251
Не че трябва да ви се меся, но и миналия път се чудех  newsm78 Нали срещата е на дюканки, защо я пускате в "събития" - дюканките може да не четат там, но четат тук  Thinking
И да питам за лютите чушки - домашни ли са, готови ли са, че обикновено захар имат вътре  Tired

 Вещи  Hug Hug,абсолютно си права за срещата и организацията и.И тук ще тръбим. Mr. Green
 А чушките....като ги бях изяла почти завъртях етикета към мен.Пише -люти чушки,сол,захар,оцет....Свърши вече то....Ама едни безсолни пък бяха....За сметка на това убийствено люти..Захар хич не усетих... newsm78 Mr. Green Mr. Green

 Лека от мен душички. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 252
да си кръстница е ангажиращо, но и възбужда апетита
преслагам на ващето внимание две снимчици - аз искам да съм втората  Joy
http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2007/08_03/goody5BIG2708_468x510.jpg
http://cache.halloweenmart.com/images/ip018629.jpg
 Embarassed така и не го научих това със снимките без пиквали  Blush


Маркираш линка на снимката и натискаш отгоре в/у полето за писане където има една картинка в рамка под черното В , което е за почерняне на текста. 
Виж целия пост
# 253
да-57 кг,преди да родя бях 53, но се чувствм най-добре 57
Виж целия пост
# 254
Сънче радвам се да те видя Hug, надявам се, че хубаво си прекарала, а че хубаво си напазарувала видях  Grinning Да ти е жива и здрава бабата още дълги години.

Одеве се обади сестра ми, тя надзърта тук за рецептички, челен опит и надъхване /от снимките/, но не пише. Та от нейно име аз да се похваля начи - за пет дни ударни -5.5 кг. Герой е тя Simple Smile Обсъждахме надълго и нашироко разни работи около режима, като стигнахме до момента с кошмарите по митницата, вариантите за спасение и може ли да те хване действието на течния парафин в крачка, мойте мъже тука изпопадаха да се хилят. Laughing Нема майтап, ама тези, които работят навън и са в движение постоянно наистина не знам как издържат.
Хайде от мен пак много целувки Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия