Моми Дюканки - стройни като фиданки - 74 тема

  • 30 918
  • 763
# 315
Добро утро!
Въпреки режимния уикенд, днес съм с + от 200 грама #Crazy
Що така...вече наистина не знам ooooh!
Мишле, аз съм +400 г. Ще ги преборим, не им се вглеждай.
Виж целия пост
# 316
Добро утро, сладурки!  Hug

Вещи, честит дюкански рожден ден! Ти си нашата гордост! (Заедно с Кри, Мишето... да не изброявам всички прекрасни момичета - трябва да си направим едно такова "табло" Наша гордост, какво ще кажете?  Laughing) Цяла година на режима си е завидно постижение! Успех, мила и дано никога вече не видиш килограмите от преди Дюкан!  bouquet



Перличка, Вещи, Тея топ, Гууди, Кукумявчице, благодаря ви за пожеланията за моята любима баба!  Hug
Кукумявчице, в Гърция си изкарах превъзходно. Работните срещи бяха леки и кратки и остана доста свободно време, а доброто настроение изобщо не ни напусна през цялото време.  Grinning Браво на сестра ти! Страхотни резлтати!  smile3501
Мис Лутър, здравей!  Hug Ти от кога си на режима? Разкажи ни нещо повече за себе си.  Wink И да знаеш, при нас калории не се смятат.  Peace
Евче, Атракция добре дошли и успех!   bouquet
КатяДжин, Катя73, благодаря за кафенцата!  Hug В понеделник сутрин имам нужда от ударна доза.  Joy
Екзакт, браво!  smile3501
Даренка, Славе, Ябълчице, Еликс, Злати, честити намаления!  Hug
Креми7, караш си олекотена 3-та фаза докато спреш да кърмиш.  Peace После ще си започнеш режима отначало, както си трябва, но дотогава не си прави експерименти със здравето на детето си и се придържай стриктно към ОЛЕКОТЕНАТА 3-та фаза и разнообразявай менюто си с всички позволени храни.  Peace

Хубав ден на всички и спорна седмица!  Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 317
Здравейте всички! От днес се включвам във вашия отбор  Hug

Добре дошла и успех!  bouquet

Съни, благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 318
Здравейте, Дюканки! Hug
И аз започвам от днес,щях да почна преди 4 дни, но точно тогава влезнах в МЦ и не успях.Но от днес съм на линия.50кг. съм висока 160 и искам да стана 47кг. Смятам пурвия етап да го направя 5 дни и след това да редувам 5/5, какво ще кажете?Мисля си че ще свалям по-бавно,защото ми трябват малко кг.За съжаление няма да стане толкова бързо
Виж целия пост
# 319
Здравейте и от мен  Heart Eyes за цяла седмица при вас смъкнах -3 килограма но долу на снимката ще видите моята издънка днес малкия ми мъж прави 2 годинки и опитах две парчета от тортата Embarassed и днес кантарчето показва +1. И днес ще имаме гости и пак ще сгреша но от утре съм пак на линия!
Иначе и аз си купих книгата и докато спи синчето чета!
А миналата година правих една подобна на тази диета но без млечни и наистина се сваля повече но при Дюкан това е здравословното - млечните като са добавени в по малко количество за да не се загубят белтъчините в организма май така четох!
А и да не забравя да честитя на Вещи годишнената -БРАВО  bouquet!
Виж целия пост
# 320
Среща ПЛОВДИВ
петък - 18 часа
ДЖОАНАТА
Виж целия пост
# 321
Фенси, нещо се обърках и моля за извинение, но ти в Стара Загора ли живееш или в Париж?

 Laughing В Стара Загора, макар че нямам нищо против да е в Париж Laughing Но близначката ми живее в Париж Joy  Peace Hug  love001

Вещи, а за килограмчето си траеш,а? newsm51 Хубав подарък за годишнината! Simple Smile

etikawelcome и успех! Дори и да е бавно, имаш само три килограма  Peace

neonkaa, честит празник! Да ти е здраво и усмихнато момченцето! smile3525
Ама защо си проваляш така режима? Confused
Виж целия пост
# 322
Вещи, ЧЕСТИТА ГОДИНА НА ТОВА НЕВЕРОЯТНО МЯСТО, С ТОЗИ НЕВЕРОЯТЕН РЕЖИМ И С ТАЗИ НЕВЕРОЯТНА ВОЛЯ! Ти си тази, която ни кара да се чувстваме близки, независимо от колко скоро сме сред вас! БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 323
Здравейте,момичета!
Събота и неделя не успявам нито да ви чета,нито да пиша.При това страхотно време,бяхме с дечко по цял ден на вън.Голям глад,отиде ми режима,дано да няма големи поражения...Искам и да ви се похваля,в събота направих първата си тричава палачинка......еми супер си е Simple Smile После направих и кекса в МФ,но него други го ометоха,дори не успях да го вкуся.....Другия път. Не съм се теглила и не мога да се похваля с минусче,но го има сигурна съм Simple Smile Това е за сега,отивам да чета,че доста сте изписали през почивните дни!По-лек и успешен ден на всички!

Вещи,честита годишнина!  bouquet
Виж целия пост
# 324
Здравейте, днес съм  едва на третия ден от режима, а като се качих на кантара тази сутрин щеше да падна от изненада.Страх ме е да споделя за да не ме обвините в лъжа.Но все пак
незнам на какво се дължи обаче съм свалил 4.5 кг.Сигурен съм че кантара е верен защото и жена ми го ползва.Желая същия успех на всички започнали отскоро.
Виж целия пост
# 325
Здравейте, днес съм  едва на третия ден от режима, а като се качих на кантара тази сутрин щеше да падна от изненада.Страх ме е да споделя за да не ме обвините в лъжа.Но все пак
незнам на какво се дължи обаче съм свалил 4.5 кг.Сигурен съм че кантара е верен защото и жена ми го ползва.Желая същия успех на всички започнали отскоро.
черна завист ме загриза   Crazy
шегувам се - честити ти свалени първи килца   bouquet с теб сме и те подкрепяме  Heart Eyes
мацки - видяхте ли какво прави тоз мъж  Party  и ние Party с дюкански благинки, топим ний тлъстинки
Виж целия пост
# 326
Здравейте аз съм от Стара Загора и искам да се присъединя към диетуващите мами от Стара Загора.Кой са те?
Виж целия пост
# 327
Браво Ухапан-ти си гордост за нас,не се притеснявай-колкото повече имаш да сваляш-толкова повече сваляш,и аз бях така-аз за 6 дни свалих 6 кг само така.....
Виж целия пост
# 328
Първо честита годишнина на ВЕЩИ  bouquetтя е нашият стимул ,нека всички килца които имаш още малко да сваляш да изчезнат със магическата пръчка на Фоли  bouquetАз не съм ви чела два дена ейти на сумати и страници за четене.Исках първо да ви пиша да поздравя Вещи и после ще ви чета  bouquetАз за сега задържам във събота се снимах за да мога да имам представа като вас как ще изглеждам като сваля килцата си.Кажете хапвате ли кисело зеле във смесените режими-може и да е писано но се съм прочела моля за извинение предварително ако е писано за зеленцето Praynig
Виж целия пост
# 329
Привет-мривет, момичета!

Вещи, честита една година с Дюкан. Браво за волята, постоянството и успехите   bouquet

Ухапан, напълно възможно това намаление-да ти е честито !

Гуди, струва ми се, че измисли поредното заглавие   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия