Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 130
  • 2 590
# 1 635
дънди,благодаря ти за съвета,тъй като не можах да се свържа с нито един добър лекар,заради почивните дни,отидох там от където започнахме-а именно в инфекциозното.Прегледаха детето и отново ни назначиха 10 дни АБ Shocked с него стават 30 дни!!!!Както и да е,купих и вечерта опитах да дам на сина си,но той отказа да го пие.Опитах вкуса му,и разбрах защо не иска да го пие-беше отвратително горчив!! ooooh! Дори аз не бих понесла да изпия подобно нещо!!!Но както и да е,след това реших да не давам АБ,а да изчакам до понеделник и да заведа детето при хомеопат!!!За сега се лекуваме с народна медицина,и като че ли има подобрение.
Виж целия пост
# 1 636
Ние сме доволни от Др Бербенлиева в Изгрев (педиатър), много е внимателна  и винаги  отговаря на обажданията ми по телефона....
Виж целия пост
# 1 637
Днес точно питах за д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова как седят нещата. Трябва да запиша детето при д-р Михов или д-р Фейзова и те ще ми дават съответно направления за педиатърките.  newsm78 Не искам така! Искам личен, който да е и педиатър  Sad
Виж целия пост
# 1 638
Успех в търсенето .
Виж целия пост
# 1 639
Мерси  Laughing
А някой да знае нещо за д-р Ганчева от Меден рудник, мисля, че така й беше името  newsm78
Виж целия пост
# 1 640
Днес точно питах за д-р Бербенлиева и д-р Стоичкова как седят нещата. Трябва да запиша детето при д-р Михов или д-р Фейзова и те ще ми дават съответно направления за педиатърките.  newsm78 Не искам така! Искам личен, който да е и педиатър  Sad

Да, бебенцето се записва при Др Михов, но всичко си води Др Бербенлиева до 1-вата годинка на бебето и не се налага да се взима всеки път направление от личния лекар (нещо като при женската консултация  е...)Аз дори не съм го виждала още Др Михов, всичко ни оправи педиатърката.Винаги ни дава час за консултация и никога не се е налагало да чакаме и ваксините слага тя, а не личния лекар. А и мисля, че така е по- добре, защото ако нещо не си довална винаги може да вземеш направление за друг педиатър, докато ако личния е и педиатър малко трудно ще даде такова. Успех ти пожелавам в търсенето, на мен също ми беше много труден изборът на лекар за бебчо...
Виж целия пост
# 1 641
nelka_bg ,послушай mama83  Peace
Дефакто на детето ти педиатъра е като личен .
Виж целия пост
# 1 642
Благодаря за съветите, ама става малко неудобно. Знам ли... На мен личен ми е д-р Фейзова и ако запиша детето при д-р Михов не става ли сконфузно...  newsm78
Виж целия пост
# 1 643
Запиши го при твоя личен,нали така или иначе то ще бъде при педиатър ,защото твоя не е .За всичко свързано с детето ще си ходиш при педиатъра ,а те си се оправят с направленията .Поне в ношия случай беше така - не съм се занимавала с направления /но става въпрос за други лекари/.
Виж целия пост
# 1 644
Здравейте! Искам да попитам доктор Стиляна Томова работи ли в момента в Бургас. Дъщеричката ми след прекара пневмония пак е болна, вече не зная къде да я заведа на преглед Sad
Виж целия пост
# 1 645
във Бургас си е вече. Работи в неонатологията в МБАЛ. Тел. 0888261176
Виж целия пост
# 1 646
Благодаря!
Виж целия пост
# 1 647
Рачела аз бих завела детето при д-р Димитрова. Тя е един от най-разумните лекари в Бургас  Peace И не се притеснявай за кашлицата - тя не може да спре с магическа пръчка. Детето може да кашля и две седмици след антибиотика, но да се възстановява....
Виж целия пост
# 1 648
rachela по-добре пробваи с някои от лекарите които работят в отделенията / Илиева, Радева, Бъчварова/ незнам дали Димитрова е наи-точния избор.  Имам предвид че те всекидневно се сблъскавт с тези болести в отделението и знаят какъв е хода на лечението а и след изписването. Докато Димитрова работи в неантологията и е по в странни от тези неща. Неказвам нищо лошо за нея и ние сме неини пациенти, но някакси не ми се вижда правилния избор за вашия случаи. Все пак ти си решаваш просто сподеялм мнение.
Бързо оздравяване! Peace
Виж целия пост
# 1 649
Момичета, предстои ми да родя първото си дете, а нямам идея за добър педиатър, по възможност в к-с Славейков... Приемам препоръки  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия