Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 856
  • 333
# 120
Пожелавам ви весели празници и много здраве и щастие за всички!  easter easter easter

Аз ще отсъствам до 7 май и много ще ми липсвате  newsm51 , но се надявам като се включа да прочета за много минуси по празниците.  newsm10
Виж целия пост
# 121
Девойки весели празници и от мен!Добре да си починете и ви разреашвам 2-3 дни да не мислите за диети!
Ясно е че после ще има рев,но пък ще си бъдем пак заедно да си бършем сълзите.
Наоколо съм и ще хвърлям по едно око,може и да пиша,стига да не съм сама. Hug
Виж целия пост
# 122
И от мен Весели Великденски празници!




Веселете се, хапвайте, пийвайте / не прекалявайте  Wink / и след празниците, всички на Диета № 1   Joy

И аз ще бъда наоколо. Hug
Виж целия пост
# 123
Весели празници и приятна почивка на всички страхотни!

 easter      moresmile              Flowers Sunflower

След това ще се жалим какви са последствията... nono
Виж целия пост
# 124
Весели празници, мили момичета! Дано нямаме много плюсове! Аз още от сега съм 1 кг повече  след няколко свободни дни, но всеки момент чакам МЦ и положението с апетита е страшно:cry:
Виж целия пост
# 125
Весели празници! easter  Малко плюсове след това  Praynig
Виж целия пост
# 126
Ехооо страхотни момичета,къде сте  Heart Eyes май всички сте се скрили някъде и хапвате козунаци и агнешко  newsm43 Joy а аз днес реших да погладувам,че утре да имам повече място за храната  hahaha
Виж целия пост
# 127
Здравейте, страхотни!

Май всеки е отишъл нанякъде? newsm12

Аз, да ви призная, от няколко дена се пробвах на Дюкан, понеже няма ограничение в количеството на режимната храна и е по-подходяща за празниците.За сега много успешно се справям!Искам по-бърз ефект, а от ІІ и ІІІ страхотна диета ефекта е по-малък.Така че, не се сърдете!Ще ви навестявам!

УСПЕХ НА ВСИЧКИ И ПРИЯТНО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАЗНИЦИТЕ!    love001
Виж целия пост
# 128
Миленски, дръж ни в течение. Може и аз да се пробвам след празниците с Дюкан, много го хвалят. Успех!
Аз нещо се изнервих тези дни и се прекалих с разни вкусотии, язък за диетата ми, пак плюсове показва кантара. Cry
Виж целия пост
# 129
Христос возкресе, страхотни приятелки!

Ох, ами то човек трудно издържа, да не е от желязо!     Embarassed

Аз, обаче, с тоя Дюкан,започнах съвсем на майтап.Не мислех, че мога да издържа без плодове и зеленчуци.Обаче постоянно ям и отслабвам - малко, но редовно!Не е за вярване...smile3521

Дано да издържа на изкушенията около мен!    newsm17  Ще видиме натам как ще е, защото от всяка нова диета в началото има ефект и после зациклям.   newsm45

А пък от 1.05. тръгваме за Македония и не знам дали ще мога да си намирам там нискомаслени продукти.Ако помъкна в багажа млека и извара, мъжът ми ще изквичи... newsm61       fight
Най-много да прекъсна диетата и после да    smile3511
Виж целия пост
# 130
Во истина Воскресе Стархотна Банда;)

Миленски, весело изкарване и дано удържиш на изкушенията  Peace Как издържаш само на ударния режим не знам  newsm78мен това ме плаши в Дюкянската  newsm78

Хайде до след празниците  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 131
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ! Страхотни мацки къде запивате и хапвате по-празниците? Аз се представих успешно /козунаци, агнешко, салатка и всякакви други изкушения/ не съм се теглила още но ми се струва, че  smile3511 smile3511 newsm45 ще ми се стъжни пред кантара.
Дано всички да сте си прекарали страхотно.
Чакам утре да се включите всички на отчет.
Миленски жалко, че ни напускаш но аз знам, че скоро ще се върнеш пак при нас  newsm51 newsm51, защото няма друга компания като страхотната.
Лидето, Мечтателка, Сати, Кала, Пипи, Марги, Роси и дано не съм пропуснала някой  lovekiss lovekiss
Виж целия пост
# 132
mimi_msm Kaлa Milenski76 Сати Margi pipy Ме4тателка lideto70 и аз ви честитя на всички. няма да казвам за моите прегрешения че чак ме е срам, но на всеки се оправдавам момичетата от форума казаха че после се стягаме взаимно  Embarassed
Много усмивки в този мрачен следвеликденски ден Hug  bouquet Среща след празниците за взаимно отслабване  Peace
Виж целия пост
# 133
Аз се представих успешно /козунаци, агнешко, салатка и всякакви други изкушения/ не съм се теглила още но ми се струва, че  smile3511 smile3511 newsm45 ще ми се стъжни пред кантара.

И аз  Embarassed Embarassed smile3515
Виж целия пост
# 134
Миленски жалко, че ни напускаш но аз знам, че скоро ще се върнеш пак при нас  newsm51 newsm51, защото няма друга компания като страхотната.
Мими, въобще не смятам да ви напускам, защото тук си станахме близки и се чувствам уютно.  Hug  Във форума на Дюкан има страшно много хора и аз не мога всички да ги изчета, камо ли да запомня и да има диалог...А подкрепата е най-важна.


Миленски, весело изкарване и дано удържиш на изкушенията  Peace Как издържаш само на ударния режим не знам  newsm78мен това ме плаши в Дюкянската  newsm78
Кала, и аз си мислех, че ще ми писне още на първия ден от белтъчини, но има доста подсещащи рецепти, които разнообразяват менюто.Плюс това може изкуствени подсладители, макар че знам, че са много вредни и опирам до тях, ако не издържам за сладко... smile3511
Стана ми любим един крем, който е много лесен за приготвяне и става, мисля, за млечния ден на страхотната първа диета:
1 кофичка кисело мляко, подсладено и ароматизирано със Степ
1 пакетче желатин
Оставя се в хладилник за 2 часа и е готов!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия