Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 856
  • 333
# 150
Наоколо съм и аз  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 151
Пипи, Роси , Hug от утре сме на линия!  Peace

със сигурност  Peace Peace
Виж целия пост
# 152
Посъбрахме се!  smile3521

Кала  Hug

Надявам се утре да бъдем пак голяма Страхотна компания  Peace
Виж целия пост
# 153
Добро утро Страхотни!

Тази сутрин кафето е от мен!



Изкарахме много хубаво празниците,бяхме в Гърция.Не ми се връщаше...
Обаче не ми се говори по съществото на темата.Резултатът е плачевен,а аз нямам повече сили да си броя всяка хапка,дано да е времено!
Желая Ви слънчева и успешна седмица! Hug
Виж целия пост
# 154
Добро утро и от мен. Най-накрая компанията се събира отново. На всички  Hug Hug Hug
Днеска и аз почвам с вас диета 1 млечен ден.
Почвам работа ще ви наглеждам.
Виж целия пост
# 155
Здравейте, Страхотни момичета!  Hug

Виждам ,че от днес всички преминаваме към № 1   Laughing

Успех на всички!!!

Аз имах дълга почивка.Бях си у дома, но това е най-опасното   chef... hahaha

Отчета е 1 кг в плюс. Но от нищо не съм се лишила, даже малко прекалих Rolling Eyes Та очаквах по-големи поражения. Поотпуснах се, не съм ходила на спорт...абе какво да ви кажа....Починах си от всичко. Grinning

Днес - мляко + краставица. Смятам този път много сериозно да направя диетата пълни 14 дни.
Стискайте палци!

Успешен ден, милички!
Пак ще се появя по - късно. Heart Eyes
Виж целия пост
# 156
 Hug здравейте и от мен - всички на линия и готови за диета ...Супер........  bouquet
Виж целия пост
# 157
АууууУУ , какъв срам , темата отишла на 2-ра страница!   Shocked

Момичета, днес всички сме на мляко.....та явно нямате сили да пишете.  Laughing

Справяте ли се? На мен, честно казано ми е много трудно днес....Явно съм поразширила стомахчето и все ми се яде. Но не се отказвам!  Naughty Blush Знам ,че ще има СТРАХОТЕН  резултат !  Flutter

Хайде от мен  по едно тараторче Hug

Виж целия пост
# 158
Аз от другата седмица ще започвам  Crazy  а и днес ми дойде и си имам извинение  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 159
АууууУУ , какъв срам , темата отишла на 2-ра страница!   Shocked

Момичета, днес всички сме на мляко.....та явно нямате сили да пишете.  Laughing



 Joy Joy Joy

Направо сме изнемощели от глад  Mr. Green

Мерси за тараторчето !   bouquet
Виж целия пост
# 160


Ето вечеря от мен. Днес изкарах почти напълно стриктен ябълково млечен ден. Смених вечерната ябълка със зелена салата и кисело мляко  ooooh!
Виж целия пост
# 161
И аз днес съм на тараторче  Mr. Green
Виж целия пост
# 162
А-а-а аз не съм на диета,нито на номер едно,нито на номер две.Нямам сили,макар резултата от почивните дни да е плачевен  Cry.
Опитвам се да се ограничавам,повече белтъчини,по-малко въглехидрати....да видим...
Лека вечер момичета и успех с минусчетата!
Виж целия пост
# 163
Здравейте и от мен, Страхотни!   Hug

Ние бяхме в Охрид по празниците.Хапвах умерено!!!Не съм качила изобщо!!!(но не съм и свалила)
Сега вече по-сериозно ще подходя към отслабването.Ще си подновя спорта. jump Малко съм се отпуснала след толкова празници и ще видя зор докато вляза в ритъм...Надявам се, с ваша помощ да успея.ВСИЧКИ ЩЕ УСПЕЕМ!
Виж целия пост
# 164
Добро утро , Страхотни момичета!  newsm51



Вчерашния ден на кисело мляко и ябълки го приключих успешно с малки прегрешения.
Днес съм на яйца и краставица.

Тази сутрин се престраших да се премеря  goodscale и бях приятно очарована от кантарчето - показа ме 77 кг /при положение, че преди почивните дни на последното мерене бях с 1/2 кг повече/ - пораженията от почивката не са ми били големи - коригирали са се с два режимни дни  Mr. Green

Пожелавам ви Страхотен ден и минусови резултати! newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия