Страхотна Диета за Страхотни Тела 13

  • 11 838
  • 333
# 270
Идвам за следобеден отчет - днес уж си карах на краставица и кисело мляко, но на обяд имахме рожденничка и се почерпих от всичко по малко  Embarassed Embarassed , което не ми беше в режима, но до довечера мисля да продължа стриктно  Peace

КалаHug за бирената мая със сигурност знам , че помага за коса, нокти , кожа. Така че си я пий, но си спазвай режима и няма опасност да напълнееш от нея - от някои форуми разбрах, че усилва апетита и оттам евентуално се напълнява. Това за отслабващия и ефект скоро го прочетох за първи път и се учудих, но много не му вярвам. А така като си решила да я пиеш според мен е добре  Peace

b_ivanova  Hug напълно си права , че е най-важно да се харесваме ние каквито сме. Но пък като сме малко по-слаби май се чустваме по-добре  Grinning

Марги , Hug вярно , че за Турция сме си екстра, но тук и слабички - най-добре ще е !  Laughing


Хот ЕлиHug преди няколко теми едно момиче ни я публикува тази диета и мисля, че тя я е правила и имаше ефект, но не мога да го твърдя със сигурност. Аз преди празниците започнах с първия етап и имах малък резултат, но не го направих докрай. Но ми харесва и на мен този режим и мисля като приключа с диета 1 да го направя пак  Peace


Сати, камерън диас , Мечтателка  Hug Hug Hug

Пипи  нещо не се е мяркала скоро?  newsm78
Виж целия пост
# 271
Лиде, аз го започнах вече този режим. През деня бях на домати и кис. мляко, сега хапнах пилешка пържола и домати. За утре си сварих яйчица. Ще видим дали ще има ефект. Днес имах главоболие (преди две години като правих Страхотната доста често ме болеше глава). Различно е отпреди, когато си седях вкъщи - сега съм доста по-натоварена, ставам рано, спя по-малко и нямам никаква енергия при млечните дни.

Лека вечер на всички  Hug
Виж целия пост
# 272
Абирена, позната ситуация  Peace и ние бяхме така +10 той,+5 аз......и не е толкоз колко ядеш,а и как ядеш...истината е,че се 'отпускаш' физически и психически....движението ти намалява доста - вече не сте напред назад между 2 къщи,вечер по-рядко излизате(ние бяхме така)!
Не се притеснявай,нормално е,но трябва да се вземат мерки навреме, за да не станат +20  Confused
Ти коя друга диета си пробвала?
Диета 1 е добър старт;)

Наоколо съм  Crazy

Kaлa , благодаря ти за съветите. Аз още не съм пробвала никоя от диетите, но чух, че са добри и реших да се пробвам... Първо обаче дойдох при вас за съвет! Мерси!  Hug

Сати, Хот Ели, мерси за посрещането!

lideto70, радвам се, че те виждам тук! ОК, ще я пробвам първата! И ако има нещо, ще ви досаждам с въпросчета...  Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 273
Добро утро!
Ще ми правите ли компания за кафенце?

Аз вчера бях режимна с 2 леки прегрешения - пих 250 гр. бира (да си набавя бирена мая - за косата и ноктите Mr. Green Mr. Green Mr. Green)
 и вечерта към 22 ч изядох 3 сливи -
бяха почерпили дъщеря ми - едни големи и хубави, аз и ги нарязах,
а тя отказа да ги изяде и аз се изкуших  Sick Sick Sick, как да ги изхвърля?
Но повървях 5 км., та мисля че съм неутрализирала влиянието им.
Днес МЦ ме изненада, малко ми е некомфортно, а иначе - ябълки имляко, а на вечеря - таратор!
Ще наминавам да ви чета!
Слънчев ден ви желая!  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny
Виж целия пост
# 274
Добро утро, Страхотни момичета! Heart Eyes





b_ivanovaHugмерси за кафето   bouquet

abirena Hug  няма да  ни досаждаш с въпросите си - затова сме Страхотна компания , за да се съветваме взаимно. Така че питай без да се притесняваш  Peace

Страхотен ден на всички!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 275
Добро утро и от мен  Hug
Аз днес смятам да съм стриктна новия Страхотен режим  Flutter
Закуската я пропускам, не мога да сложа нищо в устата си до обяд.
Обяд - две сварени яйца с домати, следобед - кисело млекце, вечеря - като обяда.
И вело, естествено.

Страхотен усмихнат и слънчев ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 276
Добро утро и от мен    Nature Sunny

След вчерашното хляб с домати днес имам  малък плюс,но то ми беше ясно де  Rolling Eyes 

Хот Ели, ти някакъв вариант на диетата ли правиш?В белтъчен ден следобяда е плода от сутринта  newsm78 newsm78 newsm78

Успешен минусов ден  Peace ябълки и мляко днес  bowuu



Виж целия пост
# 277
Добро утро, Страхотни! Heart Eyes

Е, не мога да не си изпия кафето с вас!  Hug

Така, като чета, май повечето не спазвате един и същ плод/зеленчук за деня и  казвате, че има ефект. Това ме обнадеждава, защото в момента не съм стриктна.
Дано наистина да има ефект! Grinning
Аз днес пак ще съм на белтъчини. Довечера ще се пробвам на спорт.  jump
Ще го карам по - полека. Wink
Дано да успея събота и неделя да се движа по план. Ще въртя  велото. newsm39

Чудя се, така като закусих с мляко, дали да не продължа , поне докато мога. А пък преди спорта ще хапна сухарчета и няма да вечерям.... newsm78

Успешен ден, милички!  bouquet

Виж целия пост
# 278
Здравейте и от мен момичета. Много съм ВИ БЛАГОДАРНА, ЧЕ МА ЗАПАЛИХТА ПО ТАЗИ ДИЕТА. За 4 дни съм минус 2кг, А това не ми е първата диета и от 20-те ми кг ми бяха останали за сваляне само 6. Сега вече са 4 newsm44
Много ми харесва начина по който се общува тук за разлика от другите теми. На всички ви изпращам много lovekiss и положителни емоции
Виж целия пост
# 279

Много ми харесва начина по който се общува тук за разлика от другите теми. На всички ви изпращам много lovekiss и положителни емоции

И АЗ СЪМ НА ТОВА МНЕНИЕ! Имам си 2 - 3 любими теми и ги посещавам дори когато не съм на диета, а и с помощ на съфорумките свалих повече от 15 кг., сега съм почти нивото от преди да родя (а не съм на 20, когато се сваля по-лесно).
Днес режимна - хрупам ябълки, пия активия, коремните преси - направени, остава ходенето пеша.
Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 280
be sunny, радвам се, че ти харесва атмосферата в темата! Hug
Добре дошла и браво за постигнатото!!! Peace

Тук наистина е Страхотно, както и диетата! Party

Момичета, аз за обяд си взех яйца с домати - порция, но от нея не изядох дори 1/2. Странно, но се радвам, че апетита ми понамаля. Че бях станала като ламя предните два дни. ooooh!

Пак ще се върна следобяд ... Blush
Виж целия пост
# 281
Хот Ели, ти някакъв вариант на диетата ли правиш?В белтъчен ден следобяда е плода от сутринта  newsm78 newsm78 newsm78
Да, вчера го видях в блог-а. Води се Осемдневен страхотен режим и много ми допадна.

Много ми харесва начина по който се общува тук за разлика от другите теми. На всички ви изпращам много lovekiss и положителни емоции
Добре дошла първо и браво за минусчето  Hug Много си права за общуването тук, то е благодарение на всички страхотни момичета  Hug

Сати, все едно сме се наговорили с теб  Wink  И аз съм на яйца и домати.
Виж целия пост
# 282
Момичета а яйца може ли в белтъчният ден newsm78
Виж целия пост
# 283
Момичета а яйца може ли в белтъчният ден newsm78
Може,ако целия ден караш на яйца.

Привет и от мен!
Не съм на диета,но Ви чета.Силите ми за писане са понамалели,ама ще се оправя.
Единственото хубаво е че днес ми е понамалял и апетита.Хапнах само няколко черешки и два чая.
Момичета,ако наблегна на череши,ягоди,сирене,домати дали ще има ефект? newsm78
Да Ви се оплача,че костюма който си купих по време на диетата нещо ми теснее.А във вторник племенницата на мъжа ми има бал и ако не ми стане няма какво да облека.Та тази проба ме зашлеви през лицето и ме накара да намаля прегрешенията  Embarassed.
Имам и за други неща да се оплаквам,ама това ще стане като се появи Миленски.Тя поне е на моя хал.
Хот радвам се да те видя в страхотните редици  Hug.Ти какво ще сваляш?
Добре дошли и на другите нови момичета!  bouquet
ХУбав ден от мен,отивам да си правя кафе.Чувствайте се почерпени  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 284
Здравейте и от мен! Hug
Да давам ли отчет?! Мляко, мляко, краставица+ половин домат?/ може ли така?/-това е за сега, издържам...
 Сега отивам да повървя 2-3 часа по центъра на Варна.
Успешен и усмихнат ден! Two Hearts
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия