Страхотна диета за страхотни тела - 14

  • 13 963
  • 285
# 210
Добро утро на 13 петък!

Лиде мерси знаеш,че никога не отказвам от тази течност  Wink.
Четох,че коментирате номерата на дрехите.Българската или европейската номерация имате в предвид?
Вчера се разходих да си търся тоалет за сватбата,на която съм поканена другата седмица,нищо не намерих,ама това е друга тема.
Та установих,че по българската номерация съм 42 или 44,по-често 44.
Иначе по европейската 36 или 38,по-често 38.
Желая Ви един хубав минусов ден! Hug
Виж целия пост
# 211
Добро утро!

АлиМели, по българската номерация съм 44....По Европейската съм 38, даже имам блузка ,лятна, от Дафне № 36.

Да се похваля ,че устоях да не вечерям. Хапнах един домат. Пих мноооого вода и 1 чаша бяло вино с лед. Crazy

Да ви кажа, не съм по режима, но се настройвам.Искам другата седмица да съм режимна, че после идва отпуската.... Blush

Лиде, мерси за кафенцето!  Hug

Хубав ден   bouquet
Виж целия пост
# 212
Добро утро, момичета!  Hug

lideto70 мерси за кафенцето! Ммм!  Heart Eyes

Аз карам вече два дни на плодчета, зеленчуци, таратор. Само дето вчера се изкуших с пуканки, ама на...  Crazy За номерациите, нямам наблюдения за себе си, затова ще се въздаржа от коментар!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 213
Сати това е супер щом си 44 по българската или 38 по европейската.Значи си съвсем близо до целта,а и съдейки по номера вече си слабичка.
Аз имам амбиции да си запазя 50-те си кг. и този номер дрехи,ама дали ще стане  newsm78.
Сега се сетих,че си купих български панталон 40 номер,ама по коя ли номерация е...всъщност няма значение,важното е да изглеждам добре.
А и май несъразмерно съм отслабнала и сега ми е проблем намирането на официален тоалет.Оф днес пак трябва да щурмувам магазините.
Утре и в други ден ще имам яко прегрешения,но ми е простено.На мама съкровището пораства.
Чао засега девойки!
Виж целия пост
# 214
Добро утро и от мен ,Лиде пак си направила първа кафенце Simple Smile.Аз тази сутрин сам пак разочарована кантара отново не помръдва,и аз май ще го зарежа и чак след време ще се претегля,че се дразня само.Уж спазвам всичко както трябва а накрая нищо Weary.Но ням да се предаваме  я продължаваме напред newsm68
  Пожелавам прекрасен ден на цялата сговорна дружина Kissing Heart
Виж целия пост
# 215
Привет!
Хайде да си изпия кафето (второто) във вашата компания.
Сати, не съм се мерила от началото на февруари, а и нямам кантар, но и аз съм така с панталоните - 42 - 44 - с блузите е по-лесно - малка е гръдната ми обиколка Mr. Green
Сега се храня само със сурови продове и зеленчуци през деня, но се притеснявам да не прекалявам с количеството. Възможно ли е да кача  newsm78 newsm78 newsm78?
Хубав ден!
Виж целия пост
# 216
Идвам набързо да се отчета - днес ми е млечно - плодов ден . Хапвам си кисело мляко и нектарини, но следобяд ще имам някакво прегрешение в хранителен план , защото ще ходиме с приятелки да се черпиме без повод, просто за да се видиме. Така че колкото и диетично нещо да си поръчам /най-вероятно салата/ няма да е кисело мляко и нектарина.  Crazy


Не знам дали по-късно ще се включа пак , защото в нас пак няма интернет  #Cussing out от вчера следобяд и гадовете / от поддръжката / не си вдигат телефоните  #Cussing out, та не знам кога ще го поправят и дали въобще тези дни ще стане това  #Cussing out
От другия месец ще си сменя доставчика и надявам се да не ви се оплаквам с такива проблеми.  newsm78


Пожелавам ви Страхотен  следобяд и много  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 217
Идвам да ви пожелая весели и страхотни почивни дни!

Малкото ми момченце в неделя навършва 4 годинки, та едва ли ще съм диетична. Party
Но от понеделник дано да се стегна и да направя тараторен ден.

 elito_80 , само не се отчайвай. Винаги има един застой,който трябва да преодолее.
Лиде, дано ви оправят Нет-а по -скоро.

  bouquet
Виж целия пост
# 218

Лиде, дано ви оправят Нет-а по -скоро.

 

За съжаление с това дъждовно време не ми се вярва да го оправят. В момента съм в работата / наложи се да се върна замалко/ . А иначе въпросната Бгмрежа, която ми е доставчик е отвратителна работа - като завали , задуха или пък загрее слънце нета спира /сори за спама Crazy/ , но от другия месец си решавам проблема с друг доставчик на интернет  Mr. Green

Страхотни почивни дни и от мен / ако не успея да е включа/ и много минусчета.    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 219
Ей ем на и мен;)

Лиде  Joy Joy Joy стига де  Joy Joy Joy това за духането на вятъра  и валежите влияещи на нета е като приказка  Joy Joy Joy Joy

Успешен минусов уикенд  Peace

Аз ще се постарая да съм режимна  bowuu

Нямамеееееееееее Mr. Green
Виж целия пост
# 220
                                             Моето страхотно момиченце днес навършва 3 годинки!
                                      И понеже и вие сте страхотни се почерпете за нейно здраве!




                                  
Виж целия пост
# 221
Ali&Meli , честит празник ! Да ти е живо и здраво Страхотното момиченце и да има много късмет!
И да има все така Страхотна мама!



Аз пък ще ви почерпя, защото моят голям племенник днес също има РД - става на 11 год!





Лиде  Joy Joy Joy стига де  Joy Joy Joy това за духането на вятъра  и валежите влияещи на нета е като приказка  Joy Joy Joy Joy


Не е приказка , а тъжната реалност  Cry Сега не съм в нас и затова съм тук, а у нас дали ще има тези дни - не знам  Thinking Просто от цялото море доставчици съм избрала най-калпавия, но ще си поправя грешката и няма да ви занимавам с моите интернет одисеи  Peace

Страхотен и минусов уикенд!    bouquet

Не знам има ли ме , няма ли ме тези дни  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 222
                                             Моето страхотно момиченце днес навършва 3 годинки!
                              
   
ura newsm59  newsm18  Party Time  ura

честит рожден ден на малката принцеса, да е жива и здрава! Желая й прекрасно, щастливо детство!

       Tada newsm18ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! Tada newsm18

Аз пък ще ви почерпя, защото моят голям племенник днес също има РД - става на 11 год!

 nbirthday newsm67
Виж целия пост
# 223
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСКА !
ДА РАСТЕ ЖИВА, ЗДРАВА И ЗАСМЯНА ЗА РАДОСТ НА МАМА!
nbirthday

Лиде, честит рожденик и на теб!
 newsm59 Да е жив и здрав!
Виж целия пост
# 224
Честит Рожден Ден на Младата Госпожица   bouquet   bouquet  bouquet Пожелаваме и' Скорошно Братче или Сестриче  Mr. Green

Лиде, Честито на Твоя Племенник  Grinning

Аз съм режимна и за вас  bowuu Да си знаете   bowuu

Честит Празник и на Сати утре(неделя)   bouquet  bouquet  bouquet

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия