Страхотна диета за страхотни тела - 16

  • 18 527
  • 338
# 120
Днес съм почти стриктна :
сутринта ябълки и чай, обяд и вечеря по 2кюфтета на скара с домати, следобяд смених ябълките с пъпеш, защото ми беше доста зле на стомаха след ябълките, и 2 чаши кола изпих  Crazy/ едната от които с нес кафе/ Течностите са ми над 2 литра. Спорта пак го пропуснах ooooh!

СтаМ, Hug браво за минуса smile3501 - още малко ти остана  newsm10

АлиHugи ти имаш съвсем мъничко - мисля че както си го измислила - ще стане бързо newsm10

КафеHug утре по-режимни ще сме , нали? smile3521

Кала, Меи лонг, Валя, Марги Hug

Страхотна вечер на всички!
Виж целия пост
# 121
Добро утро Страхотни  Simple Smile
Хайде на убодряващо кафенце
 
Днес ще ми е млечен ден. Прасковки, краставички и млекце  Grinning
Много минуси  Hug
Виж целия пост
# 122
....
СтаМ, Hug браво за минуса smile3501 - още малко ти остана  newsm10
....

Да така е. Вижда му се краят.  Flutter Grinning Благодаря! Heart Eyes

...Днес ще ми е млечен ден. Прасковки, краставички и млекце  Grinning
...

Мерси за кафенцето. Wink  Ако ти е млечен ден , хапваш само един вид плод или зеленчук. Само подсещам. Peace


Днес не съм се мерила, но ще го направя утре. И ще докладвам.

Успешен и слънчев ден на всички Страхотниbouquet
Виж целия пост
# 123
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

ВаляHugмерси за кафето!  bouquet

При мен днес никаква промяна. Twisted Evil Спирам да се меря няколко дни - че ми се разваля настроението Sad

Страхотен ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 124
 Tired
Обядвам тиквички с подлучен сос.  ooooh! Закусих само с 1 малка нектарина.
Няма да се тегля на кантара до края на седмицата, че днес си оскубах косата, направо...
Ако до края на тази седмица или другата  нищо не се промени с режима на Ори, идвам пак при вас!  Crossing Arms

Хубав ден, StaM, lide, Кала, Валя, Ali и всички останали страхотни мацки!  Hug
Виж целия пост
# 125
Ей ме на и мен  Grinning

Стам, браво   bouquet

Кафе и Лидето , СТрахотната диетка не случайно е наречена така;) На мен нейният принцип ми действа...от някои други,които съм опитвала нямаше такъв ефект  Rolling Eyes ,така че връщайте се в Страхотните редици без повече да си правите експерименти;)

Наоколо съм  Crazy
Виж целия пост
# 126
Къде сте страхотни  Hug Как върви диетуването?
Аз посъгреших с някоя и друга бисквитка иначе сутринта и на обяд си хапнах млякото с прасковките.
Кафе ако режима на Ори е този, при който се яде само вечер, по-добре си мини на Страхотната. Това хранене веднъж на ден, поне според мен не е добра идея, но ти си решаваш  Peace
Хайде след малко на следобеден чай или млекце   Wink
Виж целия пост
# 127
Кала  Hug, и аз съм наоколо, никъде не отивам - въртят ми се идеи за промяна на режима с цел задвижване на метаболизма, но Страхотната диета си ми е присърце - и си оставам на нея. Не съм много стриктна, но това задържане ме демотивира.
Всъщност нестриктността ми се изразява в смесване на идеи от диета 1 и високобелтъчния режим от блога.

Днес закусих пъпеш, обяд салата домати  и краставици със сирене, следобяд кисело мляко, вечерята е ясна. Тъй като хапнах и пъпеш и кисело мляко не мога да кажа на кой режим съм точно, но утре мисля да продължа по високобелтъчния - без плодове няколко дни.
Нережимни неща не съм яла

Кафе, Hug ще се радвам да се върнеш при нас

СтаМ, Валя, Али, и всички останали Страхотни Hug

Страхотен следобяд на всички!  bouquet

О, щях да забравя чайчето:
Виж целия пост
# 128
Тук съм!
Днес пак съм на тараторче.Да не повярва човек трети ден ми е,а все едно не съм на диета.
Този път с лекота я понасям.
Обаче в събота може да имам гости и отиде и диета и всичко,ама се надявам да посмъкна още някой и друг гран до тогава.
Стам близо си до целта,продължавай в същия дух!

Желая Ви страхотна вечер страхотни и още по-страхотна утрин с повече минуси,рзбира се!
Виж целия пост
# 129
Добро утро, Страхотни момичета! Hug



Днес пропуснах кантара - стига ме е ядосвал. Mr. Green
Закусих кисело мляко с мюсли, за обяд приготвям пилешки дробчета и салата, следобяд мисля кисело мляко , а вечерята =на обяда. Днешното меню ми е почти стриктно /с изключение на мюслито/ по високобелтъчния режим. А как съм го спазила - ще пиша довечера Wink

Страхотен и минусов ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 130
Здравейте, Страхотни!

тук съм, днес вече мога да седна пред пс  Crazy
StaM,    bouquet thumbsup малко остана
Lide, 10х за кафето..мм. ти защо не се теглиш веднъж седмично? така всеки ден е много депресиращо, големи резултати трудно идват от един ден на друг!

аз тези два дни съвсем му изпуснах края...бях в принудителен отпуск и не можех да хвана ни книга, ни компа... #Crazy #Crazy
започвам днес наново, и с нова мотивация: навих и една приятелка да е с мен..сега остава да я убедя да дойде да ни прави компания тук!  Sunglasses
Kafe, Kala, Baryta , Ali Meli и всички страхотни : лек и минусов ден! Hug Hug
Виж целия пост
# 131
Здравейте, момичета!

Премерих се и вече 4-ти ден съм 58кг. Само 2 кг ме делят от целта. Мдаааа, малко остана. Мога и да се примиря , но НЕ! Laughing

Режимна съм. Но май по мой начин. Wink Спортувам, чувствам се О.К. Peace

На всички пожелавам Страхотен ден!  bouquet
Виж целия пост
# 132
Здравейте, момичета!  Hug
След като вчера сутринта кантара ме показа с кио отгоре  #2gunfire, тази сутрин беше доста благосклонен и сутринта тежах с минус 1,900 по - малко!  Laughing
Днес определено се чувствам по - добре.  Peace
Валя, при режима на Ори основното наяждане е вечер, а през деня пак се яде на често, но само плодове и зеленчуци! А това принципно ме устройва много, тъй като по цял ден съм в офис и най - много си огладнявам вечер  Laughing  Hug И най - лесен ми е този вид прием на храна... А и имам да свалям  много малко кила...
Кала,   bouquet Може да не съм с вашият режим, но ви чета и ви подкрепям, а и скоро може пак да реша да съм с вас!  Hug
StaM, поздравления!   bouquet Продължавай все така, скоро ще достигнеш целта си!  Peace
mei long, тук всички сме ти приятелки, така че и без твоята дружка, пак ще успееш!   bouquet
Lide, Ali&Meli и всички страхотни момичета, слънчев четвъртък и успешен режимен ден!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 133


Заповядайте на чай. Hug

kafe, много ни е приятно, че ни посещаваш. Hug

Виж целия пост
# 134
Привет страхотни!

Кафето този след обед от мен  Hug /ама не ми се търси картинка за него/. Hug

Днес ми е четвърти ден и резултата е минус 1.700 кг.Не е лошо,искам още 500 грама.
Явно поради жегите лесно понасям диетата.
Мъжът ми е той се е сложил на диета,но има повече за сваляне от мен,аз съм със скромните две килца отгоре.
А мама ми се скара да престана с тези диети,че лицето ми се изпило и т.н.И това го прави човека,който преди ми казваше,че съм напълняла и трябва да отслабна.Е явно в момента не съм чак толкова зле.

На всички страхотни   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия