Обичате ли парфюми? - 6

  • 138 517
  • 1 988
# 1 695
Това два различни парфюма или ..........?Успях да намеря и да помириша втория, но първия не/намерих го в свободна продажба, но е запечатан/
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_A-am-pid_ … 5W__products.html
http://www.donna.bg/product.php?id=285
.....да извадя любимата тема по-напред Simple Smile

един и същ, в различна опаковка
Виж целия пост
# 1 696
Това два различни парфюма или ..........?Успях да намеря и да помириша втория, но първия не/намерих го в свободна продажба, но е запечатан/
http://www.fragrancex.com/products/_cid_perfume-am-lid_A-am-pid_ … 5W__products.html
http://www.donna.bg/product.php?id=285
.....да извадя любимата тема по-напред Simple Smile

един и същ, в различна опаковка
Мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 1 697
Моля, кажете нещо по-вече за Апреж, мъжо има мъжки и е супер траен и секси парфюм.  Hug
Виж целия пост
# 1 698
момичета кажете нещо за това че съм мирисала само елексира Praynig

Виж целия пост
# 1 699
Момичета, кажете за този на D&G, играя за него в ибей. Познавам го и дълго време не исках да го нося (една неприятна за мен особа постоянно беше с него и правех асоциации), но ще ми е любопитно да чуя и вас. Сещам се, че по едно време доста народ го беше напоръчвал.



Днес го пробвах...сапун,сапун,сапун....и до сега,10 часа по късно пак мирише на сапун и никаква промяна,никакъв шлейф,никакво развите.Иначе е силен и траен,но не е за мен Thinking
Виж целия пост
# 1 700
Мими, отказах се от него. Тези и без това са луди - за 25мл наддаването стигна до двайсет и кусур паунда. Да си гледат работата. То пък голямата ценност. Ще си го купя ако много го поискам от тук, 50лв е.
Виж целия пост
# 1 701
Възхитена съм от Rumeur   -ужасно силен шлейф,чувствам го някак притегателен като отнесен любовник,на чиито ласки нямам насита,близък и два пъти повече далечен,отдалечаващ се ,обсебващ,капризен,повличащ те като подводно течение,срещу което нямаш власт да се опълчиш,ужасно нахален и предизвикателен,харесвам такива състояния,мъже,парфюми,които не можеш да подчиниш,но те те покоряват,и се отдаваш на властта им задълго---понякога за цял живот Embarassed
Виж целия пост
# 1 702
Възхитена съм от Rumeur   -ужасно силен шлейф,чувствам го някак притегателен като отнесен любовник,на чиито ласки нямам насита,близък и два пъти повече далечен,отдалечаващ се ,обсебващ,капризен,повличащ те като подводно течение,срещу което нямаш власт да се опълчиш,ужасно нахален и предизвикателен,харесвам такива състояния,мъже,парфюми,които не можеш да подчиниш,но те те покоряват,и се отдаваш на властта им задълго---понякога за цял живот Embarassed
Какво описание Hug
Аз го чувствах хладен, студен, бели цветя.Когато искаш да респектираш някого на делова среща, такъв койото да те държи нащрек и в кондиция.
Колко различни възприятия за един парфюм Simple Smile
Виж целия пост
# 1 703
На мен пък Рюмьор изобщо не ми допадна. Като го помирисах преди една година, спомням си , че нещо неприятно ме блъсна чак в слънчевия сплит. (Сигурно щото не си падам по капризни и обсебващи вмъже Joy).
Виж целия пост
# 1 704
Във фрагрансекс цената му е чудесна,затова няколко пъти го пробвах, но така и не можах да го харесам. На мен ми е неопределен аромат, нехарактерен, т.е. боза.
Виж целия пост
# 1 705
Побут на темичката! Laughing

И аз пробвах
и

И двата са силни и сладки, особено Живанши-то, но ми харесаха! Първият е по-тръпчив, вторият ми е по-женствен. Определено комерсиални миризми и нищо ново под слънцето, но пък бих си ги купила с удоволствие.  Flutter

И не на последно място да се похваля, че вече съм горд притежател на 50 мл. замайваща сласт в бутилче!!! (Boudoir естествено)
Виж целия пост
# 1 706
Bellucci ,честито за Будоар, откога го чакаш Hug
Момичета, моля отзив иза този ,че го очаквам тези дни. Има ли сходство с класическия Ангел? Simple Smile

Виж целия пост
# 1 707
Jeni, мерси!  Flutter Hug
А за Невинният Ангел бях писала още като го очакваше Естелия, че е една от големите ми любови, много по-лек и невинен от класическия Ангел, но и си има характер и е наистина прекасен. 99.9% съм сигурна, че ще ти хареса  Mr. Green Става както за летните нощи, така и за зимата. Благородно ти завиждам, даже всъщност не много благородно май  hahaha
Виж целия пост
# 1 708
Ау, ау дано днес пристигне.  CrazyЗадължително ще споделя впечатления, но усещам ,че е тъкмо за мен.  Hug
Виж целия пост
# 1 709
Ау, ау дано днес пристигне.  CrazyЗадължително ще споделя впечатления, но усещам ,че е тъкмо за мен.  Hug


Jeny, от къде си го поръча и за колко парички. Сега ми припомни за него и ми се ще пак да му се радвам, а вече прекалих с благовонните покупки! Tired Може да се примоля на Дядо Коледа за него! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия