Страхотна диета за Страхотни тела - 18

  • 13 309
  • 325
# 180
Лиде, да са ти живи и здрави и свекърва ти, и майка ти!
Виж целия пост
# 181
Добро утро, Страхотни момичета! Hug

Да се пораздвижиме с едно кафе:



Страхотен ден и страхотна минусова седмица на всички!  bouquet
Виж целия пост
# 182
Добро утро и от мен Cry

Скапана нощ, скапан ден (поне така започва), направо не ми се говори  Confused
Онази малка, гадна твар (кантарът ми) - ще ме извините за грубия език - пак не мърда! От днес и аз съм му сърдита и мисля да го оставя да прашаса, за да разбере какво ми е- инатът му с инат! smile3515

Оффффффф, сори, ще гледам, ако съм  все така кисела много много да не се вясвам и да ви ядосвам!

Боби, честито и от мен миличка, да си го ползвате със здраве. Благородно ти завиждам, защото и аз отдавна си мечтая. Ако става въпрос за София и ако ти се иска сподели малко повече подробности, за да ми потекат съвсем лигите.
Малко закъсняло честито на всички празнуващи и лек и минусов ден, седмица и завършек на месеца!!!
Виж целия пост
# 183
Добро утро и Добра седмица, мили Страхотни !

Лиде, да са живи и здрави майка ти и свекърва ти!  bouquet

Боби, честито! Нека новият ви дом е изпълнен с много любов, топлина и веселие! Hug

Аз събота и неделя не бях режимна. Но сега съм. И цялата седмица ще бъда! Peace

Закусих грозде и зелен чай.

double hot , бъди положително настроена. Не се ядосвай. Нали знаеш, че само от нас си зависи. Peace Hug

Приятен и слънчев ден на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 184


Диетична съм. Blush За обяд - пилешка пържола с домати и чушки. За вечеря същото.

Хубава вечер, милички!  bouquet
Виж целия пост
# 185
И аз съм диетична, но съм ужасно ядосана през целия ден и затова не пиша  Peace
Виж целия пост
# 186
Здравейте Страхотни  Hug
Липсвахте ми тези дни....мнооого Heart Eyes
Бях страшно заета-срещах се с приятели и роднини,подготвях документите на синът ми за детска градина,пазарих му неща за там.....
Снощи празнувахме - майка беше именничка
И така.....с гордост мога да съобщя,че не съм прегрешила дори и хапка Mr. Green
Много минуси на всички...обичам ви  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 187
Привет!
Снощи празнувахме - майка беше именничка
И така.....с гордост мога да съобщя,че не съм прегрешила дори и хапка Mr. Green
БРАВО!  smile3501 smile3501
И на мен ми липсвате, но днес се занимавах с кредита.
Режимна съм.
double hot, не съм от Сф, но и аз отдавна мечтая! Е,  30 години поне да съм жива и здрава  Mr. Green
Сега трябва с малкото останали пари да направя ремонт.
Уморена съм! Детенце в детската вдигна Т  Sick
 Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 188
ДОБРО УТРО!
Да предложа по кафе

Марти пак е с температура, в 4,30 ме събуди, че я боли глава и и се пие водичка.
Ще ходим на лекар, ще се занимавам с административни дела по новото жилище - прехвърляне на партиди на ток и вода.
Трябва майстори да търсим, да се поберем в нищожен бюджет.....
Да сме живи и здрави - ще се справим някак.
Днес белтъчен ден!
Желая ви хубав ден и само положителни емоции.
Виж целия пост
# 189
Здравейте,
Памс....брависсимо белла! Като са правили диетата са я нарекли 'страхотна' на твое име Simple Smile Кажи колко килограма си минус деее   bouquet Hug  bouquet
Боби,
привет и тук...дано бързичко я свалите тази температураи не я качвате пак  Hug Успешен ден днес!


На всички   bouquet усмивки и прекрасен ден!
Виж целия пост
# 190
КАК СТЕ, СТРАХОТНИ?

Боби, честито; нека домът винаги да е слънчев и пълен със смях и топлина!

pamsi,   Hands Clap omm
Памс....Кажи колко килограма си минус деее   bouquet Hug  bouquet
Rolling Eyes
aз напоследък нямам апетит, едвам едвам хапвам по едно мляко за цял ден...много лошо, но не мога да се тъпча...вие как се справяте с това?

страхотен и минусов ден на всички Hug Hug
Виж целия пост
# 191

aз напоследък нямам апетит, едвам едвам хапвам по едно мляко за цял ден...много лошо, но не мога да се тъпча...вие как се справяте с това?


Справяме се като имаме апетит Wink Голяяям апетит  hahaha
Виж целия пост
# 192
Здравейте, Страхотни! Hug

Еххх, Бобиии, съжалявам, че малкото ти съкровище е болно! Дано да премине за ден-два! Peace

mei long , бях по същия начин лятото....не е приятно и безапетитието....Насила хапвах салата.
pamsi , браво!!! Нашата гордост си ти!  bouquet

Junior_J , днес звучиш по -оптимистично. Hug

Лидееее, Калаааа , ехоооо....

Диетична съм.

До после... Hug
Виж целия пост
# 193
Най-после едно здравейте и от мен Hug Hug Hug на всички страхотни.
Браво БОБИ, щом си набрала смелост и  си се хвърлила в дълбокото ще се научиш да плуваш, няма как.
Аз много мрънкам за жилище и понеже съм много импулсивна, ако зависеше от мен до сега да сме си взели, но мъжът ми е много практичен. Всъщност незнам дали това в случая е по- добре или не?!! Thinking
Памс и за мене си пример - мисля да се включа в лунуването за три дни (знам че ти лунуваш, срещала съм те из постовете в тази тема). Дано да издържа, че ще ми е за първи път. Стискайте ми палци утре, когато ще бъда само на течности. А днес съм само на ябълки (2 бр. до момента), то и без друго в страхотната ми се пада плодов ден, та съчетах нещата.

Много прегръдки на всички. Но никой не казва какво става с килограмите - мърдате ли нанякъде! Да не се окаже, че не мога да ви прегърна/обгърна Joy Joy Joy
Аз си стоя на едно място - направо ми е супер Confused
Виж целия пост
# 194
Double hot, и аз нещо напоследък имам чувството, че каквото и да правя все не слабея, мисля да направя вече едно плодуване до събота...събота мусаката на мама...и от понеделник пак или нещо подобно Simple Smile
Не знам , не знам...
Бива ме в задържането , но не и в отслабването

А като задрържам от толкова време и...много лесно се изкушавам и си викам майната му
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия