Черен списък на храни и хранителни продукти - Бг

  • 288 181
  • 1 823
# 990
Да, но и Био киселото мляко не се вкисва след седмица ... както всъщност и бабиното  Wink
Това за вкисването една специалистка по телевизията обясняваше, че зависи основно от чистотата на вложеното прясно мляко и че ако то е действително чисто, било напълно нормално киселото мляко да достигне трайност 20 и повече дни.
Виж целия пост
# 991
Да, но и Био киселото мляко не се вкисва след седмица ... както всъщност и бабиното  Wink
Бабиното кисело мляко е на DANONE , за това не се вкисва!   Peace
Виж целия пост
# 992
Да, но и Био киселото мляко не се вкисва след седмица ... както всъщност и бабиното  Wink
Бабиното кисело мляко е на DANONE , за това не се вкисва!   Peace

Аз говоря за домашното бабино ...  не се вкисва след два дни ... това е мит ... забравяла съм домашно козе от баба ми и след повече от седмица си беше супер
Виж целия пост
# 993
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.

Ние вкъщи пием само такова кафе, но напоследък всички забелязахме, че има гаден вкус. просто мирише лошо като се свари. сега пробваме с друга марка. може би е кофти партида, не знам, но до скоро ни харесваше много newsm78
Виж целия пост
# 994
Какаво мислите за кафето "нова бразилия". Може да сте го обсъждали, но не мис е чете цялата тема. Значи когато беше оная реклама с женичките (майчици) с ролките ( .. пакет които отваряш с голи ръце .. ала бала) та тогава  новата бразилия беше закрепила едно добро ниво. Преди няколко месеца обаче, беше затворен кварталния магазин за кафе и си купих гореспоменатото, като си мислех че е нормално и като си го направих.... изненадааа пак гадно. Та се чудя дали е на някои друг му е направило подобно нещо впечетление или си внушавам.



Незнам какво съдържа но вече го избягвам защото ме боли стомах от него!!!

Виж целия пост
# 995
Аз говоря за домашното бабино ...  не се вкисва след два дни ... това е мит ... забравяла съм домашно козе от баба ми и след повече от седмица си беше супер
Правилно от на баба домашното няма по-хубаво и вкусно!
Виж целия пост
# 996
Да, но и Био киселото мляко не се вкисва след седмица ... както всъщност и бабиното  Wink
Бабиното кисело мляко е на DANONE , за това не се вкисва!   Peace
ДАНОН е ГАДОСТ
Виж целия пост
# 997
Пилешки дробчетана "Чифликъ": голяма гадост. Надробени, пълни с жлъчка, дори камък изкарах дори един камък Sick Зареждат ги в Кауфланд
Виж целия пост
# 998
DANONE е само нишасте и други гадости, но не и мляко!  #2gunfire  Даже тук в Истанбул не струва!  #Crazy
Виж целия пост
# 999
Че те в магазина не са виновни- виновен е производителя. Аз бих се обърнала към "защита на потребителя"

доста често и в магазините са виновни! #2gunfire #2gunfire не съхраняват стоките добре, трият срокове на годност,по-точно ги поправят. колбасите се обработват ,за да изглеждат малко по-пресни,отколкото са и всичко това с цел да не бракуват стока,да не са на загуба и изобщо не мислят за потребителите #Crazy
Виж целия пост
# 1 000
кетчуп ff кус от фантастико. оцветиха ми се пръстите докато давах на малката спагети и цал ден са ми червени! каква боя имало вътре, ей!
Виж целия пост
# 1 001
Момичета, не съм изчела всичко, но искам да се оплача от немското масло.
Вече втора опаковка взимам и вадейки го от хладилника установявам, че не е достатъчно твърдо. И не мирише на масълце.  Confused
А на това масло му вярвах.
Някой друг да е забелязал подобно нещо?
Виж целия пост
# 1 002
Кати,аз купувам немско и съм много доволна.Да не би да си взела от това за намазване...или има едно сметаново май се води,то също стои меко. newsm78
Виж целия пост
# 1 003
Не, не е сметаново.

Deutsche Markenbutter пише отгоре, а отстрани пише на българси.
Стои много меко, не мирише както обикновено. А и на предишното немско отсрани имаше разграфени грамажи. Тук няма.
Винаги съм взимала това масло, но последните две ме съмняват. Мисля, че са фалшиви  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 004
Не, не е сметаново.

Deutsche Markenbutter пише отгоре, а отстрани пише на българси.
Стои много меко, не мирише както обикновено. А и на предишното немско отсрани имаше разграфени грамажи. Тук няма.
Винаги съм взимала това масло, но последните две ме съмняват. Мисля, че са фалшиви  #Cussing out

От втория пост можеш да прочетеш за това масло. Не знам има ли нещо, за което човек да е сигурен, че е свястно и истинско.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия