Половината ноември отлетя, а ФЕВРУАРЧЕТО ни буди през нощта

  • 12 565
  • 288
# 150
Добро утро на всички  Hug
Вчерашният ми пристъп на тема как ще родя отшумя и днес се чувствам доста по-спокойна.

Една импровизирана разходка до Чиполино се организира от cutesmallcat, толо и мен за четвъртък. Засега сме само трите ако още някой иска да казва и ще уточним час на личен.

Относно безсънието,аз определено не страдам от такова,а точно обратното спя като мечка зимен сън,сутрин едва ставам от леглото.Не знам на какво се дължи,но ми звучи по-добре от това да не мога да се наспя,още повече,че се очакват безсънни нощи след 2 месеца  Laughing
Виж целия пост
# 151
Добро утро! Simple Smile

Мартеничкаnewsm20 Ах как искам да съм като теб.. но само на теория си знам правата.. все карам другите да ми ги търсят... много съм смотана  Tired

толо, още не са усетили колегите, но и това ще стане Simple Smile Иначе искам и аз с вас с cutesmallcat и hetera в Чиполино, но нямааааа..
А за О'Шипка ще запазя за 12 човека /непушачи/ - не ми е близо, но мога да мина утре да речем.. Само нали всички сме съгласни, че имаше и мнения, че не е хубаво...

Аз от безсъние не може да се каже че страдам... но сутрин много ми се спи Sad Иначе да чукна на дърво все още няма от какво да се оплача по-тежко... малко трудно е с WC, но се търпи; за пишкане не ставам редовно през нощта... нямам завишен апетит или липса на такъв. корема си расте и се оформя, но въпреки това снощи милото ме кекси Wink
бебо мърда по-малко от преди, но предполагам че е от някакво разместване... Малко ме убива под ребрата вдясно.. и въобще вдясно съм се опнала съвсем и понякога имам чувството че ще се подаде някое краче или главичка.. зависи коя част е там Simple Smile
Единствено мога да мрънкам за болките в кръста, но те са си стандартни при мен...
Ааа а пък снощи забелязах едни червени петна - нещо като спукани капилярчета на предната част на прасеца.. мисля че е от килограмите, но ще питам на Ж.К.-то другата седмица

Мен не ме е страх от раждането... както ви казах доктора дето ни развали изненадата ми каза - както и да застане бебето, каквото и да се случи - не е твоя грижа.. Докторите да му мислят.. Напълно подкрепям.. Болка ще има, радост също... щом сме се хванали на хорото - ще го играем до край Simple Smile


Хубав ден на всички Simple Smile   bouquet

П.П. Сетих се какво да се оплача Simple Smile От известно време като започна да се хиля /особено ако съм се свила нещо/ и МНОГО трудно се удържам да не се изпусна и да се напишкам... И снощи както бяхме седнали по турски с милото на леглото и нещо се шегувахме /още си нямаме телевизор, та вечер доста си приказваме/ и аз нещо се разхилих, а той реши че се правя нещо и не ме пусна да стана  Confused и белята стана Embarassed
То чак беля е силно казано де.... но се наложи да си сменя бельото... после се разревах от срам.. въобще изложих се яко  Blush
Не знам като натежи още повече бебето какво ще правя...   Thinking
Виж целия пост
# 152
Аууу Коремки - какво открих току що... и то по погрешка (аз ви казах, че мъжът ми не успява да ме изненада защото си пъхам носа на всякъде)  Blush
Организирали са за мен в събота (пиленцето ми е сестра му) Бебешко парти.  На менюто е барбекю и тортички. 
Ще се съберем 20 човека, да почерпим за бебо и ще има подаръци за бебчето ми.  На поканите има вход - 1 козметичен продукт за бебе или 1 дрешка.
 newsm44 ще имаме подаръци.....

Ех какъв съм детектив, знаех си аз, че нещо става.

Хайде момичета идвайте на гости!
Виж целия пост
# 153
Добро утро и от мен,

днес се нуждая от конски дози кафе, защото тази нощ беше просто кошмарна.
Нали ви разправях вчера цял ден колко отпаднала се чувствам, е това не беше нищо в сравнение със снощните преивявания.
Още от 6 часа ме хванаха едно болки - едно но-шпа, второ  newsm78 никаква промяна - отпусне за малко и после пак започне. Към 11 часа ми стана супер зле, започна да ме втриса и да се задушавам. Меря температура нямам Rolling Eyes Меря си кръвното 90/60, моя мъж ми прави един солен айрян да го вдигнем Пия го почти на екс след половин час мерим пак 85/50 Shocked Минахме на шоколад - изядох по-голямата част и полегнах малко. По някое време съм се унесла и се будя към 1. Местя се в спалнята, заспивам и като се ококорих в 1.30 от болки няма заспиване. Малкото диване така се беше разбесняло, че то където ме боли корема и ме стяга, той рита. През 10 минути бях във wc-то, защото си беше набелязал пикочния ми мехур.
Пих още едно но-шпа, но не болките не намаляват. Някаква много странна болка ниско в орема, все едно с бръснарско ножче ме прерязват. Много неприятно. Cry
Като ме хвана параноята, че нещо не е наред и че мога да получа някакво разкритие още повече не можах да мигна.

Днес с кански усиля ставам от леглото, корема лекичко продължава да си ме боли на същото място, със същата болка. Но гледам да не го мисля много, защото още повече се параноясвам. Но гледам го аз и ми се струва, че нещо е паднал много ниско  newsm78 Питам мъжа ми, той отрича, казва че вече се психясвам и че било рано. Ми то за рано е рано и аз го знам,
Идвам в офиса и на вратата се срещам с една по-възрастна колежка, при което ми казва "Нещо ми се струва, че корема ти е спаднал надолу. Има ли нещо такова  Shocked"
И на мен сега ми е още по -притеснено. Но да устискам и днес, утре съм на преглед и се надявам да няма никакви проблеми. Praynig
От утре мисля и да си остана в къщо поне до другата седмица. Не знам дали ще се включа в разходката до Чиполино, ако всичко е ок ме броите и мен, защото в събота за срещата няма да се класирам. Както ви казах на милото майка му и баща му идват и решихме да започнем ремонта.

Съжалявам че толкова рано ви напълних главите с моите глупости, но нещо ми е много  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 154
^desika^   Naughty никакъв шоколад преди сън.  Достига до бебчо час след като го изядеш и ще танцувате цяла нощ.  Hug
За коремчето - защо не отидеш на доктор, ей така да те прегледа и да се успокоиш.  Все пак не е шега работа.
Виж целия пост
# 155
mamuri а може ли да споделиш къде я видя тази количка  и ако има някакв линк да пуснеш, защото ми се струва наистина прилична. И за комбинирана количка ли говорим или само за един кош. Предварително благодаря   bouquet
Магазинът се намира на ул. Леге зад хотел Рила.
Това е количката: http://www.mothercare.com/Mothercare-Atlan-pushchair-Nimbus/dp/B … mcb=core#delivery
В магазина имат каталог с още модели, които се поръчват.Това е цената само на количката и към нея има дъждобран.
Виж целия пост
# 156
^desika^   Naughty никакъв шоколад преди сън.  Достига до бебчо час след като го изядеш и ще танцувате цяла нощ.  Hug


Ами той танцува, беше като подивял. Имах чувството, че дупка ще изрови, то не беше мърдане, ритане абе цирк. Моя мъж си слага ръката на корема да го успокои и само се хили, а не мен ми се  Cry Вика ми , че нещо бебо се бил заиграл и си ровил по коремчето.

Между другото хапнах натурален шоколад, не знам по-силен стимулант ли е от другия, но определено почувствах разликата.
Виж целия пост
# 157
^desika^ , ама прибери се, моля те... напълно те разбирам как лекуваш притеснението с работа, но при теб не е за първи път... моля те да се прибереш... по-добре да си починеш един ден преди док, вместо да се преумориш още повече и не дай си Боже да ти наложи някакъв престой в болница..

Не чакай да стане беля... не е шега работа това твойто...
Виж целия пост
# 158
Здравейте маминки   bouquet
След хубавата закусчица, дето спретнахте и кафенцето аз ви черпя с едно фрешче да даде витаминки на бебките

Мартеничка добре си направила мила и аз бих постъпила по същия начин  Hug Много се дразня от такива лелки, които злоупотребяват с служебно положение  #Cussing out

Десика не се настройвай предварително за нещо лошо, сигурна съм, че всичко е ок с теб и бебо   bouquet  То и аз бях се филмирала преди два дена защото кожата ме болеше и бях си въобразила че коремката е слязла ниско, ама сега всичко е ок Simple Smile Така че се успокой, изкарай си работния ден и от утре си поини активно  Heart Eyes

Албенке ей голямо си ФБР, ЦРУ и другите подобни  Laughing не даваш на мъжлето да те изненада тц тц! Поне се направи на изненадана, все пак много чудесна идея  Peace

И ВАРНЕНКИ двайте вече с предложенията къде и кога
Виж целия пост
# 159
Desika,знам че в такива моменти човек малко се дразни на разни съвети,но и аз подкрепям Carbo..Не би трябвало такива болки да ти се струват нормални.Ти искаш нещата да ти вървят по график,но пък то не винаги се получава!
Виж целия пост
# 160
^desika^   Party Парти в корема на мама, че после може да не се отдаде възможност.

vivi_mm Аз без да искам го открих... Но определено ми допадна идеята.
Виж целия пост
# 161
Ами годзила си има салон за непушачи и хубава манджа . Ако се съберем към 10-11 часа преди обяд няма да има много хора. А за деня по-добре да е събота или неделя заради работещите мами.
Виж целия пост
# 162
^desika^ , ама прибери се, моля те... напълно те разбирам как лекуваш притеснението с работа, но при теб не е за първи път... моля те да се прибереш... по-добре да си починеш един ден преди док, вместо да се преумориш още повече и не дай си Боже да ти наложи някакъв престой в болница..

Не чакай да стане беля... не е шега работа това твойто...
^desika^, подкрепям Carbo, даже ако можеш още днес да отидеш на лекар ще е по-добре.

Пак ни тресна   smile3514 . добре,че беше съвсем слабо, но успях пак да се стресна, писнаааа ми.

Албена, като гледам и ти си един инспектор като мене  Joy, нищо не може да остане скрито-покрито  Joy. Де да можехме да се телепотрираме при тебе за партито... ех, мечти  smile3503

Виж целия пост
# 163
lukrecciana  аз съм ЗА и на мен мястото ми допада !!! Може да дадем по няколко предложения за дни и да изберем този, който е удобен за всички    bouquet
Виж целия пост
# 164
Момичета ,
благодаря ви за подкрепата. Надявам се днес да съм по-добре.

Desika,знам че в такива моменти човек малко се дразни на разни съвети,но и аз подкрепям Carbo..Не би трябвало такива болки да ти се струват нормални.Ти искаш нещата да ти вървят по график,но пък то не винаги се получава!

Толо аз не се дразня на това, което казвате. Но просто не знам защо винаги чакам до последния момент. Малко като се постабилизират нещата и като че ли се успокоявам.
Довършвам едни по-спешни неща на работа и от утре кротанка в къщи  Wink

bobsi и аз го усетих. Но тъй като в офиса никой не реагира и в първия момент си помислих, че ми се е сторило, че ни е разклатило. А сега прочетох, че било лекчико - 2.5 по Рихтер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия