Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
Какви са някои от съветите, споделени във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни теми, свързани с бременността, като споделяне на лични преживявания, притеснения и радости, съвети за закупуване на бебешки продукти, здравословно хранене и други подобни теми. Във форума се обсъждат теми като избор на бебешки колички, преживявания по време на бременност, притеснения относно земетресенията, избор на храни и добавки и споделяне на лични истории и радости, свързани с бременността.
-
Какви са някои от обсъжданите теми във форума?
-
Какви са някои от съветите, споделени във форума?
-
Какви мерки се предприемат при болки в кръста по време на бременност?
-
Къде усещате движенията на бебето, когато главата му е разположена по-ниско?


Ах как искам да съм като теб.. но само на теория си знам правата.. все карам другите да ми ги търсят... много съм смотана 
Иначе да чукна на дърво все още няма от какво да се оплача по-тежко... малко трудно е с WC, но се търпи; за пишкане не ставам редовно през нощта... нямам завишен апетит или липса на такъв. корема си расте и се оформя, но въпреки това снощи милото ме кекси 


ще имаме подаръци.....
никаква промяна - отпусне за малко и после пак започне. Към 11 часа ми стана супер зле, започна да ме втриса и да се задушавам. Меря температура нямам 

никакъв шоколад преди сън. Достига до бебчо час след като го изядеш и ще танцувате цяла нощ. 

Парти в корема на мама, че после може да не се отдаде възможност.
. добре,че беше съвсем слабо, но успях пак да се стресна, писнаааа ми.
, нищо не може да остане скрито-покрито