Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 23-та тема

  • 52 663
  • 364
Заповядайте в новата 23-та най-вкусна тема!





















Потопете се в света на уханията и кулинарните изкушения.
 В Е С Е Л О    Н А С Т Р О Е Н И Е
Виж целия пост
# 1
Пепика, прелестни снимки си сложила на новата тема. Тъкмо се чудех вече къде си Laughing

Днес моето момиче, направи този сандвич за племеника ми, че той злоядичък, но този го изяде за нула време, та вместо запис:



А снежанката е домашна, която пък другото ми момиче почти приготви, в смисъл свърши най- тежката част - наклъцка краставичките Wink
Виж целия пост
# 2
Ха първа съм Party.Ама вече се отчетох в предходната тема.Там последна тука първа hahaha
АААААААА Сега гледам Крисчето ме изпреварила Heart Eyes
Пепика мерси за новата темичка  bouquet.Това момиченце дето си го сложила потенциална наша съфорумка се очертава.Заспало от изтошение в кухнята милото hahaha Hug Heart Eyes
Крисче ама и твоето момиченце си го бива в кухнята.Също като майка си Peace.Да я похвалиш  Hug
Виж целия пост
# 3
 Hug Hug Hug Да ви почерпя в този студен зимен ден с горещ шоколади и парченце щолен.
 
Виж целия пост
# 4
О Пепика мерси  bouquet.
Гледам още коледна украса у вас.И мен ми е жал да я махна.Както си беше на Коледа още си е така.
Ти Щолена сега ли го прави или от Коледа. Ако е от Коледа как е на вкус толкова време престоял.Предполагам още по вкусен.
Виж целия пост
# 5
О Пепика мерси  bouquet.
Гледам още коледна украса у вас.И мен ми е жал да я махна.Както си беше на Коледа още си е така.
Ти Щолена сега ли го прави или от Коледа. Ако е от Коледа как е на вкус толкова време престоял.Предполагам още по вкусен.
JoyНе, Зайче..Байче.....щолена го купих от Метро - готов, много е вкусен. Миналата година го правих, голям зор, та сега си викам, пак обикаляне за плодове и суетене - нямах времето, а и защо да го правя пряко силите си, ако съм свободна и не работя както миналата година ОК. А за украсата - и на мен още ми е жал да я махна. После ми става едно празно, пусто, голо, та отлагам агонията Peace. Ако мога отсега да украся за Великден, hahaha ама ще ми се смеят и кучетата.

Това беше обяда ни: пилешко бутче с топено сирене, сос пармезан и гъбки.
Виж целия пост
# 6

labrex, вкуснооо!

Днес за обяд само една Куркудена чорба. За довечера по-разтоварващо меню ми поръчаха Mr. Green Ще видим какво ще се мисли newsm78


ilrai78, наистина е много вкусен! Толкова много излапах, че се засрамих от себе си - не ми стигат коледно-новогодишните изпълнения, ами сега пак.А бях решила да го карам малко по-лежерно, не съвсем на диета, ама по-лекичко така........ Embarassed
За пръв път чувам за такава чорба, копнах си и тая ти рецепта.  bouquet

Ааа, това за не точно диетата ми е много познато Embarassed И аз прекалих тия дни с кифлички.  Whistling

Пък чорбата е по рецепта на баба ми и аз много я обичам.  bowuu

Пепика, чудесно начало на новата тема!   bouquet А бутчетата изглеждат изключително апетитни! Ще споделиш ли повече за соса?
Виж целия пост
# 7
....................
и Торта Изненада правих. Май Т-Илиева ме заплени по нея.Беше я пуснала по напред в темата   Peace
............

Бъни, ти по онази рецепта, която бях посочила ли я прави? Че не мога да видя на снимката вертикални ли са блатовете? Ако е тя - кажи как е на вкус, че на мъжа ми и детето много им хареса, но на мен ми дойде доста сладка........
Виж целия пост
# 8
....................
и Торта Изненада правих. Май Т-Илиева ме заплени по нея.Беше я пуснала по напред в темата   Peace
............

Бъни, ти по онази рецепта, която бях посочила ли я прави? Че не мога да видя на снимката вертикални ли са блатовете? Ако е тя - кажи как е на вкус, че на мъжа ми и детето много им хареса, но на мен ми дойде доста сладка........
По същата рецепта да.Аз я опитах хареса ми.Мъж ми още не е ял.
Не си личат вертикалните линии защото блата малко дебеличък при мен дойде.Малка ми се оказа тавичката та затова.
Виж целия пост
# 9
Пепика това пилешко е страхотно #Crazy

тук да ви следя,супер сте...само така

 Hug
Виж целия пост
# 10
Затъжих се за щолени.Искам да е пак Коледа. Laughing
Виж целия пост
# 11
Krische, много е забавен този сандвич! Grinning

Бъни, много манджи си наготвила, ей! ooooh! Hug

Пепика, бутчето изглежда супер! Peace

Днешният ни обяд - печено пиле, гъби с ориз и таратор  Grinning:

   





Виж целия пост
# 12
Здравейте ВКУСНИ ДЕВОЙКИ,

Аз следя темата ви от скоро, но вече сте ми любимки... кулинарията ми е хоби отдавна... дне сопитах някои от вашите предложения (трудно си избрах, кое да приготвя, защото всичко изглежда страхотно и предполагам е страшно вкусно).
Ето вижте как съм се справила ...
бохчи с пиле - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328957&pid=9944409

усукан тутманик - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328957&pid=9944441

домати пълнени с шунка и сирена - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=328957&pid=9944444

е, това е от мен за сега!!!  chef  bouquet
Виж целия пост
# 13


Пепика, чудесно начало на новата тема!   bouquet А бутчетата изглеждат изключително апетитни! Ще споделиш ли повече за соса?

Благодаря ти Илианче   bouquet Соса е от Пармезановия сос на Галина Бланка, много е вкусен. Допълнително му слагам готварска сметана, може и без нея и топено сирене. Бутчетата ги пека отделно, харесваме  препечени кожички, а не сварени. Гъбите съвсем малко ги запържвам и после поливам бутчетата с готовия сос, това е Peace
Пепика това пилешко е страхотно #Crazy

тук да ви следя,супер сте...само така

 Hug
Страхотен ти е аватара, айде чакаме и от тебе снимки, стига си тренирала  running
Виж целия пост
# 14
Вчерашните ми маджи, които днес успях да снимам и да ги кача. Свинско на хапки по рецептата на Селма, една такава шарена салата от кисели краставички, царевица, печени чушки и колбас с млечно-майонезен сос и парчета от питката:





Пепика, много сладки снимки като за начало и особено първата Peace.

yagodka, изпревари ме Laughing. Това пиленце както е полегнало, ако знае какво му мисля newsm22. Избягвай гъбките Peace.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия