Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 51 271
  • 424
# 135
и аз хич не слабея...откакто спрях цигарите не мърдам и грам надолу Sad
реших да продължа с други режими - с нискокалорийния и нискоенергийния от вариант 3, че по-малко се яде там, да видим ще има ли резултат..
Виж целия пост
# 136
Благодаря за топлия прием  Hug
Кала висока съм 1.63,преди да забременея бях 55кг.поне до там искам да стигна  Embarassed

и аз съм същия ръст и гоня същата цел  Hug
Преди да забременея с дъщерята бях 50 , но това беше преди 17г , а след това доста време заковах на 65 /всъщност под това не съм падала оттогава  Embarassed/ , а после дръпнах нагоре до 83 /или малко повече  ooooh!/ и то доста време след като бях родила и сина стигнах този"рекорд"

затова сега не бързам - по-добре бавно , но сигурно, защото моя опит от "бързите" диети е просто плачевен Sad

Днес съм режимна - белтъчен ден , но обяда ми беше кисело мляко, а за вечеря мисля пилешко и салата от китайско зеле, плода за деня ми е мандарини  Peace

Дирони, Hug избрах си тези крака дето са нагоре  Joy Joy Joy


Кала, Hug оставям на теб да прецениш за блога  Peace

Много  Hug Heart Eyes на всички Страхотни момичета !

ПП имам си две нови блузки - едната черна, другата черна с малко бяло  hahaha По-късно като мога ще снимам и ще ви ги покажа Hug
Виж целия пост
# 137
Момичета,днес ми е втори и ден и на обяд хапнах печено бутче,а за вечеря мога ли да си направя гювече с домат,сирене и яйце?
Виж целия пост
# 138
Ку ку;)

Ерота, и аз пропускам...но важното всеки си я нагажда към организма диетичката;)

Лиде, нямам мнение  Crazy

Иринка,някой смесват и пак имат минуси,така че опитай ако искаш  Peace

Нямаме;)

ПП Дирони, тези стимули ме спасиха от няколко издънки днес  Mr. Green
Виж целия пост
# 139
Кала, Hug ще го измислиме тези дни  Peace
Виж целия пост
# 140
Здравейте милички,
аз днес уж лунувах, но накрая несхто се предадох и си сложих две-три вилички сирене в дом. сок а после и 10-20 гр. тиквени семки - та май не се брои #Crazy
нещо хич ми го няма настроение та така се оправдавам за залитането

Лека вечер!

ПП жани а ти колко време си задържа кг. преди да качиш и как се справяше, с какво се хранеше???
Виж целия пост
# 141
Благодаря за топлия прием  Hug
Кала висока съм 1.63,преди да забременея бях 55кг.поне до там искам да стигна  Embarassed

и аз съм същия ръст и гоня същата цел  Hug
Преди да забременея с дъщерята бях 50 , но това беше преди 17г , а след това доста време заковах на 65 /всъщност под това не съм падала оттогава  Embarassed/ , а после дръпнах нагоре до 83 /или малко повече  ooooh!/ и то доста време след като бях родила и сина стигнах този"рекорд"

ПП имам си две нови блузки - едната черна, другата черна с малко бяло  hahaha По-късно като мога ще снимам и ще ви ги покажа Hug

Лиде можеш да отслабнеш,сигурна съм в това!
Ако някой ми беше казал преди 4-5 години,че отново ще съм 50 кг. /толкова бях в студентските години/ щях да му се изсмея.Някои малки дрехи ги раздадох,други хвърлих.А след като забременях с дъщеря ми и пак качих 20 кг,въобще не се и надявах.

Чакам блзуките да ги видя!Щом е за шопинг съм първа  Joy
Виж целия пост
# 142
Добро утро, Страхотни момичета! Hug



Днес съм на ябълки и кисело мляко  Peace

Али, Hug мерси  bouquet
Със страхотната ви подкрепа наистина мога да отслабна    bouquet  bouquet  bouquet
А блузките не успях вчера да ги снимам, но съм обещала и при първа възможност ще ги пусна Peace

Хубав , успешен Страхотен и минусов ден!  bouquet
Виж целия пост
# 143
Оппааа кафенце  Crazy

Лиде, трябва да вярваме  Peace и да не се отпускаме  Peace аз уж съм се хванала в ръце,уж са 'само' 10кг,но доста се озорвам на моменти  ooooh! уффа....но пък се качвам всеки ден по 10-15мин на степера(като по рекламата) и се чувствам чудесно, а и хапвам по-малко определено  Peace

Дабъл, дано поне имаш добър резултат след лунуването  Praynig

Нямаме;Wink

Виж целия пост
# 144
Здравейте  Grinning
Днес съм на мандарини и кисело мляко.
В тази диета много ми харесва еднообразието,защото от малката нямам възможност да се вихря в кухнята.Най-мързелив ми е плодово-млечния ден-извадила съм 2 кисели млека и 4 плода и само ходя да похапвам набързо.
Страхотен ден на всички страхотни  Hug
Виж целия пост
# 145
hahaha Добро утро
Радвам се, че стимулите са си свършили работата.
И аз преди 3.5 г. бях 50 кг постоянно и не ми е хрумвало, че мога да стигна 70  #Crazy нооо ето ме  smile3513  261uu Е вече - 5. Вчера лунувах с малки прегрешения, но предния ден ядох плодове и доматения сок, днес ще опитам да го направя отново, така че 1 кг качен след 2 дни ориз и 2 телешко изчезна и ми се поприбра корема  Party Ако мога на 09.02. пак ще лунувам.
Моята мярка е един панталон 7/8, с който като ходя не мога да дишам  Joy, обаче вчера бях с него и даже ходех  smile3532
Това е от мен като стимул да продължавате напред, а ето и от каките без излишни килограми  Blush
Виж целия пост
# 146
Оппааа кафенце  Crazy

Лиде, трябва да вярваме  Peace и да не се отпускаме  Peace аз уж съм се хванала в ръце,уж са 'само' 10кг,но доста се озорвам на моменти  ooooh! уффа....но пък се качвам всеки ден по 10-15мин на степера(като по рекламата) и се чувствам чудесно, а и хапвам по-малко определено  Peace

Дабъл, дано поне имаш добър резултат след лунуването  Praynig

Нямаме;Wink

КАЛА - 300 гр. съм!!! Sick newsm78
Ами кво да се прави, другия път ще се постарая повече... важното е, че ми се поуправи настроението... НАвън е страхотен ден, аз съм режимна (днес парче риба, малко домат и малко краставица) ,  до довечера на ябълки, а след това нищо, че съм на зъбар Mr. Green

Стискам ви палци и на Вас! Hug

Виж целия пост
# 147
Привет на всички  Hug

Аз тази сутрин се мерих и кантарът ми показа 52 кг,а няколко дни,като се мерих по няколко пъти на ден все ми показваше 53.50о кг,и рядко 51.500.Та си мисля че съм си била качила още и някое друго килце през последните няколко дни.А и съм пред МЦ и съм подута,но кантара показа 1.500 кг надолу,което е страхотно,че най-накрая ги размърдах тия килограми  Party
Виж целия пост
# 148
Искам да е  топло-о-о-о!Определено имам повече стимул,а и по-малко ми се яде.
И аз съм в пред МЦ,та се надявам след това да има раздвижване на килцата надолу.Иначе днес ми е 5 ден на ограничения от хляб,тесто,сладко,шоколад и резултата е -1 кг.
Ама ще стана пак 50,да знаете  Mr. Green
Виж целия пост
# 149
 Hug пак съм тук  Grinning

Дирони, Hug браво за резултата  bouquet

Иринка, Hugбраво и на теб  bouquet

Али, Hug разбира се че ще станеш пак 50 Peace

Дабъл, Hug 300 след 300 и си стават доста  Peace

Кала, Hug никакво отпускане - лято иде , ей , и темите с банските на първа страница!  Peace Пък току виж наесен се изтопосаме и ние на първа страница за стимул на новите Страхотни попълнения /май се размечтах нещо, Mr. Green но то пък като нищо може и да стане - от нас зависи!  bowuu

aspera, erota , СтаМ и всички останали Страхотни момичета Hug Hug Hug

Аз досега съм на няколко ябълки, а киселото мляко си го оставих за вечеря  hahaha

Страхотен следобяд на всички! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия